ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende çok fazla kahverengi far var o yüzden almadım smokky brown u.Royal blue yuda netten araştır görsellerde bazı bloglarda swatch ını bulursun ben öyle yaptım

aynen canım bende nette araştırdım bloglara baktım ilk başta royal blue yu hiç düşünmemiştim aslında ama sonra swatch larını gördüm bazılarına hiç renk vermiyor demişler en güzel royal blue diyorlardı o yüzden royal blue mu alsam dedim

aynen bende o yoruma dayanarak royal blue yu seçtim en iyi renk veren oymuş öyle diolar..Dur bakalım yarın gelcek beğenirsem söylerim öyle alırsın :)

canım ben daha önce bu stylo eyelinerlerden aldım siyahı var bende ama malesef istediğim gibi çıkmadı hiç memnun değilim kullanamıyorum umarım sen beğenirsin keçeli kalemden bile kötü bence,ama colorfulları merak etmiyor değilim bi ara ondan alacağım mutlaka

güle güle kullan canım benimkilerde yarın gelecek kısmetse böyle bişeyler alınca çocuk gibi seviniyorum sanki bedavaya geliyor

arkadaşlar precious momentın kokusu nasıl kalıcı mı ağır mı ?

çok aşırı bir kalıcılıgı yok ama tabi edp oldugundan edtlerden daha kalıcı.kokusu agır degil.çiçek kokuları ve biraz daha fresh bir koku.yaz için çok ideal oldugunu düşünüyorum.içinde pırıltılar da var.

Kızlar merhaba foruma yakın zamanda üye oldum fakat sürekli takip ediyordum.Ben de oriflame danışmanlıgı yapıyorum ve sırf kendime çalışıyorum 1 senedir bildigim bir marka oriflame ve şuana kadar hiç şikayetçi olmadım çok şükür.sadece 1 göz kalemi çok minik geldi fakat o da benim hatamdı, çünkü katalogta gramı yazıyordu
Yarın kargom geliyorrrr.her ay bir tane süpriz ürün alıyorum çogu zaman iyi şeyler çıkıyor.daha önce burada çok satılmayan ürünleri süpriz ürün olarak yolladıklarını okumuştum.ama geçen ay 3lü far seti(kahverengi tonlarında) bir tane parlatıcı bir tane de 200 mllik meyve kokulu bir duş jeli geldi.9 liraya bence çok uygun bakalım yarınınkinden ne çıkacak???

sanırım bu ay ipin ucunu kaçırdım biraz 80 liralık sadece kendim için sipariş girdim azaltmaya çalışıyorum ama hiçbirinden de vazgeçemiyorum ki :18:

sen bir de 17. katologu gör öyle güzel şeyler var kiii ben bu ay 48 tl lik yaptım bakalım bi dahaki ay 80 mi olur 100 mü olur artık oriflame'i zengin etcez valla

Ona bakarsanız siparişler gelince ben deliye dönüyorum sevincimden Dünyanın parasını bayıyorum ama sanki bana bedava vermişler o kadar sevinilir yani

Benim de ilk kargom geldi 16. katalokta verdiğim siparişten :) fotoğrafını eklerim. Kataloğum yeni geldiği için ancak gösteriyorum insanlara ancak henüz sipariş almadım kendime de almak istediklerim var. biz farkında olmadan o puana şu hediye bu puana şu hediye derken beynimiz şartlandırıyor kendini sonra alacağız diye uğraşıyoruz eğer kendimiz için de alışveriş yapıyorsak çok da bedavaya ya da indirimli gelmiyo o ürünler ama olsun akmasa da damlar mantığı bakalım nereye kadar sürecek böyle

sen bir de 17. katologu gör öyle güzel şeyler var kiii ben bu ay 48 tl lik yaptım bakalım bi dahaki ay 80 mi olur 100 mü olur artık oriflame'i zengin etcez valla

Ben de merak ettim 17. kataloğu sabırsızlıkla bekliyorum her katalogda sanki çok alıyormuşum ya da sipariş veriyormuşum gibi bakmak bile hoşuma gidiyo

Canım ben de fabuluous red, charming berry bi de kuzenim için sedective nude aldım...Aslında vibrant rose alacaktım charming berry nin yerine ama stokta kalmamış canım..Geldi mi ürünlerin rengi nasıl?

bu sabah geldi kargom canım.Bende vibrant rose aldım bide fabuluos red.Harikalar ya vibrant rose çok satılıyo demekki :) sen beğendin mi fabuluos red i bence çok güzel bi bordo

tatlım ben 2.yi alıyorum eyeliner ın neden begenmednki sen ? Ben cok seviyorum bundan baska eyeliner kullanamıyorm uygulamsı kolay gelio.Rujlardan bncede almalısn özellkle vibrant rose şiddetle tavsiye ediyorm sana :)

GS TUTKUNU royal blue yi güvenle alabilirsin..Bugün makyaj yaptım sabah 11.30 da evden çıktım 5 gibi evdeydm ve tek bi katlanma yada çizgi vs. Olmadı.Dedikleri kadar varmış rengini güzel veriyor.Ayrıca çekmecesi çok şirin ve aplikatörleri çok kullanıslı e daha ne olsun

snnki gene ii bellacım ben 107 tl lik sipariş verdm bu ay battım :) ne yapcaz biz canım böyle allah kimseyi kozmetik delisi yapmasın ne kıyafette ne ayakkabıda ne çantada gözüm var walla..tek tutkum yalnızca koZmeTikk..

oooo battım ben o zaman canım ya zaten şimdi 150 liralık falan sipariş verdim sanırım sanki bedava veriyorlarmış gibi 2 tane precious moments 2 tane de kajal alasım var

bunu bana söylemeyecektinn 85 tl idi sipariş sonra onu sildim biraz indi ohh be diyordum şimdi alasım geldi yine tam kozmetik manyağı oldum

bu sabah geldi kargom canım.Bende vibrant rose aldım bide fabuluos red.Harikalar ya vibrant rose çok satılıyo demekki :) sen beğendin mi fabuluos red i bence çok güzel bi bordo

Ya benim ürünler daha yola bile çıkmadı ki Ne var hemen çıkarsalar sanki...
Vibrant rose ne renk canım şeftalimi pembe mi? Ben fabuolus red i kırmızı diye almıştım ama bordo muymuş meğer

Altın fırsatlardan da giordani mineralli far aldım bakalım nasıl çıkacak....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…