ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Eveeeeeeeeet tam istediğim parfümler indirimde olduğu için yüz bininci kez sormak istiyorum divine (mavi) mi, miss o (pembe) mi yoksa miss o (mavi) mi :) şekersiz çiçeksi kokuları seviyorum.

Eveeeeeeeeet tam istediğim parfümler indirimde olduğu için yüz bininci kez sormak istiyorum divine (mavi) mi, miss o (pembe) mi yoksa miss o (mavi) mi :) şekersiz çiçeksi kokuları seviyorum.

Eğer şekerli kokuları sevmiyorsan miss o pembe ve özelikle miss o maviden uzak dur derim :) numuneleri var bende ve miss o mavi bildiğin she kokusu o kadar tatlı bir koku yani.. Pembe de şekerli , eğer şekersiz çiçeksi kokularıı seviyorum diyorsan direk divine mavi diyorum bu kokuyu seversin volare magnolia aynı şekilde eclat felan zevkine uyabilir :))

ciddi misin demek ki senin yorumunmuş :) ben de o parfümü denemek istiyorum, yasemin koktuğunu biliyorum ama yasemin nasıl bir koku onu bilmiyorum :)

Divine maviyi kesin beğenirsin mıuhteşemmm bi koku...Bayılıyorum o kokuya keşke edp sini de yapsalar

bellamania ve prenses_84 teşekkür ederim :) muhtemelen divine alacağım :)

selam kızlarr. 16. katalog siparişlerim yarın gelecek. 17. kataloğuda çok merak ediyorıum. ya bu ay 100 bp olsaymışım excite 5 tl imiş. bne onu gazetde yeni gördüm unutmuşum. bilsem 100 e tammalardım 93 te kalmıştım.herneyse ona üzüldüm az excite nasıldı çok şey kaybettimmi kaçırarak?erkekti sanırım eşimde pek sevmez parfüm ama neyse. kızlarr ben yarın isterseniz 17. katalogu yayınlarım merka edenler için ama forumun ilk sayfalarında kaalog fiyat vs yayınlamak yasak diyor. avonda olduğu gibi oriflame 17. kataloğu diye konu mu açsam hangisi uygun olur? bide internet sayfasından gelecek kataloğa nasıl bakıyordunuz ben hiç görmedim ama siz bi tarif etseniz acaba bu ay sipariş veridkten sonra gelecek kataloğu görebiliyormuyuz. nerden bakıcamm.

öncelikle merhaba :) oriflame web sitesine yeni katoloğa 9-10 gün kala kendisi koyuyor biz sipariş verdikten sonra bakamıyoruz malesef, danışman kodunuzla giriş yaptıktan sonra genelde katologun son sayfasında sağ alt köşede "bir sonraki katoloğu inceleyin" yazıyo ona tıklayarak görebiliyoruz :)) excite kokusunun içinde kavun var bence hoş bi koku olabilir erkekler için :) avon katologları koyuluyor aslında biz de koyabiliriz ama daha önce hiçkimse koymamış sanırım tereddüt ettim :)

hadi ya bende tam 100 BP yaptım bu ay bilseydim alırdım.Neyse sağlık olsun :) bu arada dediğine katılıyorum bencede avon gibi oriflame da katalog başlığı açılmalı..Benimde kargom yarın geliyo çok heyecanlıyım

sanırım bu ay ipin ucunu kaçırdım biraz 80 liralık sadece kendim için sipariş girdim azaltmaya çalışıyorum ama hiçbirinden de vazgeçemiyorum ki :18:

birde kızlar Oriflame Beauty Colour Pro üçlü göz farını deneyen var mı? kalıcılığı nasıl renkler simli mi mat mı?

Ben önümüzdeki ay alayım diyordum ama yine duramadım colorfull rujlardan aldım ama renkleri bi ton açık geliyomuş kızlar haberiniz olsun danışmanım oriflamede bayağı eski, o söyledi...Zaten dudaklarım biraz dolgunlaşsın diye aldım Renkler nasıl gelecek bilemiyorum kumar oynadım resmen Divine sensual dan vazgeçtim love poiton aldım bakalım hayırlısı inşallah beğenirim

canım hangi renkleri aldınn:)) ben vibrant rose ve fabuluous red renklerini aldım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…