ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Oxygen Boost göz kremini ve maskeyi kullandım.Bence maske Oriflame'in en iyi maskesi.Göz kreminden ise ben o kadar memnun olmadım nemlendirmesi pek iyi değildi benim cildim için.Bir de birkaç ay sonra kokusu bir tuhaf oldu bozuldu gibi ben de kullanmadım gözüme

anladım canım teşekkür ederim cevabın için:KK55:

alala 14.katalogdan mı bahsediyorsun canım.Ruj mu gelcek.Limon ve zencefil özlü saç kremi gelmicek mi yani? Ohh ne ii olur ya zaten kullanmıyorum baskasına veriyorum saç ürünlerini :|

evet 14. katolokta ruj bazen el kremi sürpriz bir ürün gelicek yani bende saç kreminden bıkmıştım açıkçasııı :KK66:

canım ben göz kremini annem için alıcam. annem de 50 yaşında...

time riversing intense kullanıyoruz biz anneme sanırım o 55 yaş üstüydü sende 50 yaş üstü seriden alacaksın annene sanırım altın sarılı olan seri
annem memnun bu seriden ama senin annenin yaşı 50 olduğundan ona göre alt üst seviye alırsan ilerde yaşına göre aldığında yeterli gelmez

kızlar parfüm alcam ama amber elixir mi dancing lady mi alsam hangisini önerirsiniz hangisi ne tarz koku mesela bilgilendirirseniz sevinirim
mesela en begendiğim parfümler armani code lolita avondanda rare gold l,ttle black dress bunlara göre sevebileceğim hangisi olur sizce

bende lolita ve armani code kullandım çok severim şekerli kokuları sana kesinlikle önerim amber elixir
dancing lady böyle beyaz sabun kokusuyla çiçek karışımı ben hiç beğenmedim nasıl bu kokusunun hastaları var oriflamenin süper starı oluyor anlamış değilim zaten
şekerli koku istiyorsan amber elixiri al ben kullanıyorum ondan volarenin normalinide kullanıyorum ayrıca love potion mu ne yeni çıkan kırmızı şişeli parfümde armani code
benzetti arkadaşlar cidden tatlı güzel bi kokusu var onuda öneririm

kızlar oriflame bize bayram hediyesi veriyormuş 100 bp yapanlara gordani goldun sarısı ıyh yanı zaten guzel bi kokuyuda hediye verseler şaşırırdım hediye diyorlar ama 5 tlye alıyorsunuz bilginize
ayrıca bu ay 150 bp yapan arkadaşlar kelebekli makyaj paleti eclat bayan parfümü ve desenli makyaj seti vardı yaa üzerinde kadın resmi olan pudrası ruju rimelini koymuşlar 3ünden birini seçip 5 tle alıyorsunuz
bende kelebeklii makyaj paleti var güzel ama küçük farları rujları falan
o kadın resmi olan rimel ruj pudra serisinide geçen kataloglarda indirimdeyken almıstım
o yüzden seçimim eclattan yana olacak kokusunu bilmiyorum ama beğenenler varmış bakalım beğenmezsem satarım
gordani golduda almayı düşünüyorum satmak için ama alan olurmu bilemiycem hacı yağı gibi kokuyor ben beğenmedim şahsen :21::KK9:

kızlar bende yeni üyeyim sorularıma cevap verirseniz çooooooooook memnun edersiniz beni :KK70:

şimdi ben aylar önce kendime bişyler almak için üye olmuştum ancak şifremi kaybettiğimden hiç sipariş verememiştim bu ay öğrendim acemiliğimden :) şimdi sipariş verecem ilk defa...
Ben hoşgeldin programından yararlanamıyorum değilmi kayıt tarihim eski çünkü?
ilk siparişe herhangi bir hediye varmı öyle bişy duymuştum?
14. kataloga hediye ürünmü geliyor yazılarınız arasında öyle bir cümle vardı ?
şimdi ben 150 bplik sipariş verecem kargo ücreti ödemiyorum değilmi ayrıca kargo sıfırlama ürünü almama gerek yok? ,
150 bplik alışverişe alabileceklerim neler yazarmısınız?
birde hediye ürünleri direk sepete eklediğimde kendi fiyatıyla ekleniyor nasıl indirimli fiyattan alabileceğimi yazarmısınız.
Son olarak 14. katalog sayfa 139 da 3 tane ruj 12 tl ondan aldım ama 3 ayrı renk seçemiyormuyum 3üde aynı renkte gelecekse almıyım net üzerinden sipariş verdiğimden alttaki küçük yazıları okuyamadım dolayısıyla nasıl olacagını anlamadım :)) renkleri nasıl seçip sepete ikinci bi fiyat eklenmeden ekleyebilecegimide yazarsanız duacı olurum vallahi :KK1:
ürünlerle birlikte sonraki katalog da geliyormu?
bide ben acemiyim şimdi ilk siparişi verirken yapmamam gereken hatalar varsa onuda yazarmısınız siz tecrübelisiniz ...

bu ay tencere v.s gibi ürünler yokmu ya hediye olarak sadece parfüm v.s mi var ? :KK43: :nazar:

bide şimdi diyelimki 150 bplik sipariş verdim ve hediye olarakda x ürününü aldım gelecek katalogda bu ay 100 bp yi geçtiğim için giordani gold edt i alabilirmiyim? (hani bu ayda hediye olarak 5 tlye bir ürün veriyolar ya belki gelecek ay vermezler diye soruyorum :)) :KK9:bu arada sun edt in kokusu nasıl krem rengi olan?

şimdi baktım 20 tl kayıt ücreti eklenmiş yaa :KK43:( ödemiycektim o zaman şu an neden eklenmiş ki pufff

Son düzenleme:
benim sayfamda 5 adet 21632 11 adet 17322 alma hakkınız vardır yazıyor hangi ürünler bunlar bilen varmı? arama çubuguna yazdım çıkmıyor indirimlimi veriyorlar bunları? ben kelebek makyaj seti aldım hediye olarak bunlarıda mı verceklermiş anlamadım :KK70: bide gönderi şeklini seçin kısmında hangisini seçiyoruz adrese teslimimi? benim sipariş 200 bp filan oldu başka hediye alabiliyomuyum 50 bplik fazla siparişim var mesela onada bişy verirverselerdi olmamı :KK1::KK9: :KK60:

kızlar bu very me nin lipstainleri hakkında düşünceleriniz nelerdir?Hiç kullanan var mı?Ben kırmızısını denicem ama çok turuncunumsu, kullanan varsa bir swatchını koysa hayrına:26:

kızlar bi cevap veriverin ya valla siparişi tamamladım biri cevap verirse siparişi verecem sizi bekliyorum :KK71:

kızlar bi cevap veriverin ya valla siparişi tamamladım biri cevap verirse siparişi verecem sizi bekliyorum :KK71:

cnm sen 200bp lik siparişi verebiliyo musun ya benim kredim zaten 295 TL en fazla 158 Bp vermiştim geçen ay yeni üyeysen senin de kredin 295 Tldir eğer faks
çekersen limitin yükseliyor bence sponsoruna bir danışş

cnm sen 200bp lik siparişi verebiliyo musun ya benim kredim zaten 295 TL en fazla 158 Bp vermiştim geçen ay yeni üyeysen senin de kredin 295 Tldir eğer faks
çekersen limitin yükseliyor bence sponsoruna bir danışş

200 bplik sipariş verebiliyorum canım niye danışayımki :) ama 200 bp 295 tlyi geçmedi zaten bende :44: bu arada danışamınım numarasınıda kaybettim ve netten üye oldugum için tanımıyorumda bişy olurmuki ? bi işime yarıyomu danışman soracagım sorular dışında ? onları nettende öğreniyorum zaten :)

200 bplik sipariş verebiliyorum canım niye danışayımki :) ama 200 bp 295 tlyi geçmedi zaten bende :44: bu arada danışamınım numarasınıda kaybettim ve netten üye oldugum için tanımıyorumda bişy olurmuki ? bi işime yarıyomu danışman soracagım sorular dışında ? onları nettende öğreniyorum zaten :)

295 tl yi geçmiyosa sorun olmaz canım ya sponsorunun numarası da mesela ürünün kırık gelmiştir iade etmen lazım ne biliyim bunun gibi bilmediğin şeyleri sormak için lazım ama öğreniyosan boşver :KK66:

X