ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben love potion aldım tam sevdiğim gibi çıktı kokusu şekerli çikolatalı ve ağır gibi çok beyendim evdeyken bile kullanıcam :KK55: birde mirage'ın kokusunu denedim oda tam bayıldığım gibi çıktı şekerli şekerli bu ayda ondan sipariş edicem kendime...direktörüm ilk katoloğumu bana yollerken o parfüm için hürrem sultan parfümü yazmış üzerine ...birde aldığım 2 ruj vardı onlardan çok memnun kaldım wonder color ruj renk:coral wave tam yazlık çok hoş....diğeride power shine renk:soft coral gerçekten müthiş duruo doğal bi renk

love potion cidden güzel bi koku :) güle güle kullan tatlım:) ben bir de embrace adlı parfümü merak ediyorum açık renkte olan kırmızı olan değil :) bu konuda bilgisi olan var mı acaba =))

arkadaş yanlış anlamış beni yazdıklarımı seçerek okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız
bir ürün sipariş eder bizde burda diğer ay ucuz olduğunu yazarız nasıl olsa diğer ay ucuz olacak diye ürünü almaktan vazgeçer alıcı çünkü burayı alıcılarda takip ediyor dolayısıyla satıcı madur olur elinde kalır ürünü ayrıca
herkes siteden bakılmasını bılmıyordu düne kadar bizde bilmiyorduk internete kullanmayan satıcılar var dolayısıyla gelecek ayın ürününün fiyatını bılmıyorsa satıcı yardımcı olamaz ornegın bu ay aqua rıhtım serısı 39 lira bı krmi gelecek ay 29 lira arada 10 lira fark var bunu bilmeyen bi satıcı olabilir ve alıcıda sipariş eder sonra biz burda gelecek ay ucuz olduğunu yazarız vazgecerse 39 lıralık bi ürünü nasıl satar her yasa he cilde uygun bı krem değilki satsın siz söyleyin
arkadaş siteden bakıldığını söylemeseydi bugün hala katalogum gelmedi bende hangi ürünlerin indirime girdiğini bilemeyecektim ayrıca tüm katoloğuda ezberleyemez bir satıcı
siz düzenli düşünceli bir alıcı olabılırsınız ama afedersınız 2 lırayı dusunup üründen vazgecen ınsanlar var elınızde kalıyor
satışı sız yapmıyorsunuz doğacak sıkıntıları bılıyoruz yaşadık dolayısıyla sizin fikir yürütmeniz sadece aldığınız kişiyyle kıyaslayarak olur
bir sürü ürün kalıyor elimizde bu söylediğim şeylerde bi sıkıntı yaratabılır
ayrıca bende dıyorum her alıcıma bu ay ucuz gelecek ay ucuz dıye 2 kataloguda gosterıyorum
ucuz çıkar peşinde koşmak değildir bu sadece nihayetinde gelecek ay alacaksada gelecek aykı kotanızada katkı etmiş oluyorsunuz
aqua rıhtım serisini örnek verdim size az once bu ay bı müşterim alacaktı gecesini gündüzünü göz kremini hepsi bu ay 10 lira fazlaydı netten kataloga baktıgım için aklımda kaldı bende bu ay degıl öbür ay bosuna 30 lıra fazla verme dedim
ayrıca fazladan satınca fazla kar etmiş olmuyorsunuz karınız hep aynı yuzde 30
ornegın 49 lıraysa bı parfum size gelişi ona göredir
her zaman aynı değildir gelişi 49 lırayken sıze 40 liraya gelir
29 liraykende aynı urün 20 liraya gelir her şekilde karınız 9 lıradır
tek farkı puanı fazladır o kadar yanı fıyat artınca size gelişide artar ürünün
yanı her zaman aynı ürün size 20 liraya gelmiyor
49 ise 40
29 ise 20 ye geliyor 49 satmaya yanı yuksek fıyata satmaya calısmak gibi bir durumumuz olamaz öylede böylede karımız aynı

Son düzenleme:
slm kızlar erkek parfümü glacierin kokusu nasıl fres bi kokumu bohçaya koymak istiyorum çok pahalı olmasın ama güzel koksun isityorum oda tamamlayıcı ürünleri ile 39,90 iyi fiyatıda kokusu nasıl cvp bekliyorum

güzel fres bi kokusu var traş losyonunu andırsada kokusu ilk sıkınca sonradan cok güzelleşiyor
gacier 19.90 liraya ınıyor tamamlayıcılarla o fıyatsa iyi bence

sun elipce şişleri değişti son şekli 2. fotoğraftaki gibi

Son düzenleme:
kızlar bişi sorucam...bu ürünlerin BV'siz fiyatları(KDV) bizi ilgilendiriyormu? mesela bir ürünün katalog fiyatı 19.90 kdv'siz fiyatı 12.97 biz alırken 15.31e alıoruz diymi?

Son düzenleme:
15.31 alıyorsun canım
kızlar bişi sorucam...bu ürünlerin BV'siz fiyatları(KDV) bizi ilgilendiriyormu? mesela bir ürünün katalog fiyatı 19.90 kdv'siz fiyatı 12.97 biz alırken 15.31e alıoruz diymi?

$Sun, Moon, Eclipse.jpg
bu eski hali
yuvarlak şişeler yeni hali mavi olan moon sarı olan sun pembe olan ise elipse
$ORIFLAME_TEMMUZ_S010-1.jpg

yok mu bilgisi olann :KK43:

Son düzenleme:
kızlar ben kendi alt grubu oluşturabilmek için satış yapabiliceğini düşündüğüm yada en azından kendine alır düşüncesiyle 10 kişiye teklif götürdüm...herkesin cevabı'yiğenim satıyor,komşum satıyor,ablam satıyor,kardeşim satıyor,kullanmıyorum' oldu peki ben üye yapabiliceğim kişileri nerden bulucam yaa bu nasıl bişi öfff eskidenmiş demekki üye bulabilmek...aynı sorundan müzdarip olanlarınız varmı?

kızlar ben kendi alt grubu oluşturabilmek için satış yapabiliceğini düşündüğüm yada en azından kendine alır düşüncesiyle 10 kişiye teklif götürdüm...herkesin cevabı'yiğenim satıyor,komşum satıyor,ablam satıyor,kardeşim satıyor,kullanmıyorum' oldu peki ben üye yapabiliceğim kişileri nerden bulucam yaa bu nasıl bişi öfff eskidenmiş demekki üye bulabilmek...aynı sorundan müzdarip olanlarınız varmı?

cnm ben de 3 aydır üyeyim ama satış yapamıyorum fazla gerçi bu işe de satış yapmak için girmemiştim çok seviyorum oriflame ürünlerini ne biliyim sipariş vermeyi felan :) gerçekten haklısın bu konuda ama üye bulmak mesele değil ekibini kurarsın ama önemli olan her üyenin benim gibi olmaması en az 100 bp sipariş vermeleri lazım yoksa yine kazanç olmuyo ben araştırdım baya :) yine de pes etme hele ki seviyosan bu işi bol kazançlar :)

ben paradan vazgeçtim sadece kendime alıyorum

evet bnde geçtim ya kendime alıorum napiyim :KK9: arada isteyen olursada olur napalım zaten anca ya babaannem ister yada annem sağolsunlar :KK9:

merhaba herkese. kızlar yeni katalog saat kaçta başlıyor?

bir de şu ürünleri merak ediyorum kullanıp memnun kalan oldu mu?

>>Optimals Oxygen Boost Göz Kremi
>>Aqua Rythym Nemlendirici Göz Kremi
>>Pure Nature Pıtrak Otlu Yüz Maskesi

X