ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

başladı.............

pıtrak özlü maskenin çok ii olduğunu duydum ama kullanmadım

Son düzenleme:
siteye giriş yapılmıyor daha katoloğun son günü olduğu için 10dan sonra giriş yapılamıyor sabah bakıcaz artık bu ayınkat kat kazan ürünü neymiş
aqua rıhtım 30 yas ve üzeri için
oxicen bost mu ne oda her yasa dıyor yanı soyle yasın artık 30 uzerıyse yasına gore kullanmalısınız kırısıklıklar ıcın
oksijen bost goz altı torbaları morluk vs ıcın gercekten kırısıklık ıcın kullanmak ıstıyorsan yasının serısını kullanıcaksın
oriflame uyye olurken kremler hakkında bı katalog gelmesı gerekıyor sana orada yazıyor
yas grubu urunlerı
normal grub
bana sorarsan yasın kac bılmıyorum ama yasına gore krem kullan dıgerlerını 20 yasındakı bı gencde kullanıyor

kızlar parfüm alcam ama amber elixir mi dancing lady mi alsam hangisini önerirsiniz hangisi ne tarz koku mesela bilgilendirirseniz sevinirim
mesela en begendiğim parfümler armani code lolita avondanda rare gold l,ttle black dress bunlara göre sevebileceğim hangisi olur sizce

siteye giriş yapılmıyor daha katoloğun son günü olduğu için 10dan sonra giriş yapılamıyor sabah bakıcaz artık bu ayınkat kat kazan ürünü neymiş
aqua rıhtım 30 yas ve üzeri için
oxicen bost mu ne oda her yasa dıyor yanı soyle yasın artık 30 uzerıyse yasına gore kullanmalısınız kırısıklıklar ıcın
oksijen bost goz altı torbaları morluk vs ıcın gercekten kırısıklık ıcın kullanmak ıstıyorsan yasının serısını kullanıcaksın
oriflame uyye olurken kremler hakkında bı katalog gelmesı gerekıyor sana orada yazıyor
yas grubu urunlerı
normal grub
bana sorarsan yasın kac bılmıyorum ama yasına gore krem kullan dıgerlerını 20 yasındakı bı gencde kullanıyor

canım ben göz kremini annem için alıcam. annem de 50 yaşında...

kızlar parfüm alcam ama amber elixir mi dancing lady mi alsam hangisini önerirsiniz hangisi ne tarz koku mesela bilgilendirirseniz sevinirim
mesela en begendiğim parfümler armani code lolita avondanda rare gold l,ttle black dress bunlara göre sevebileceğim hangisi olur sizce

Anladığım kadarıyla baharatlı koku seviyorsun, o zaman Amber Elixir tam sana göre.

kızlar kredi durumum'da 0.00 yazıor alışveriş yapamıycakmıyım ?? ve ne zamana kadar sürer acaba bu 0.00??

daha katalog dönemi yeni basladı bir haftaya yayınlarlar 15. kataloguda

Son düzenleme:
yeni katologta yeni parfüm geliceeeeeek by marcel sanırım şişesi acayip lüks duruyo bakalım o nasıl olucak şu 15. katolog biran önce elimize ulaşır inş :)

kahverengi mi???? başka renk mi bulamamışlar, kırmızı olsa pembe olsaydı :KK43:( benim de siparişim yarın ya da pzt gelecek bakalım nasılmış

canım bak ne keşfettimm :)) bu ay kargo sıfırlama ürünü sürprizdi ya mesela ilk sipariş verdiğimde kahverengi ruj göründü siparişte şimdi sipariş yapıyomuş gibi yaptım silk beauty el kremi çıktı böyle yaparak beğendiğin bir ürünü seçebilirsin bence değişip duruyo sanki kargo ürünleri hayretlik yaa :KK70:

canım bak ne keşfettimm :)) bu ay kargo sıfırlama ürünü sürprizdi ya mesela ilk sipariş verdiğimde kahverengi ruj göründü siparişte şimdi sipariş yapıyomuş gibi yaptım silk beauty el kremi çıktı böyle yaparak beğendiğin bir ürünü seçebilirsin bence değişip duruyo sanki kargo ürünleri hayretlik yaa :KK70:

alala 14.katalogdan mı bahsediyorsun canım.Ruj mu gelcek.Limon ve zencefil özlü saç kremi gelmicek mi yani? Ohh ne ii olur ya zaten kullanmıyorum baskasına veriyorum saç ürünlerini :|

merhaba herkese. kızlar yeni katalog saat kaçta başlıyor?

bir de şu ürünleri merak ediyorum kullanıp memnun kalan oldu mu?

>>Optimals Oxygen Boost Göz Kremi
>>Aqua Rythym Nemlendirici Göz Kremi
>>Pure Nature Pıtrak Otlu Yüz Maskesi

Oxygen Boost göz kremini ve maskeyi kullandım.Bence maske Oriflame'in en iyi maskesi.Göz kreminden ise ben o kadar memnun olmadım nemlendirmesi pek iyi değildi benim cildim için.Bir de birkaç ay sonra kokusu bir tuhaf oldu bozuldu gibi ben de kullanmadım gözüme

X