ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kargo ücreti yerine geçen ürünü kendisi ekliyor.sen katalogda ürünün üzerindeki yada açıklamasındaki kodlara bak gerisini bende bilmiyorum

ya bide ben bişi sorucam bu katalogda hanı 3 ruj 12.90 ya onun sıparişini internetten gırerken nasıl girices birden tek rujun fıyatını yazıo

ya bide ben bişi sorucam bu katalogda hanı 3 ruj 12.90 ya onun sıparişini internetten gırerken nasıl girices birden tek rujun fıyatını yazıo

istediğin 3 rengin de kodunu gireceksin. sonra sipariş düzenleye tıklyacaksın, sonra da promosyon çalıştıra tıklayacaksın

Son düzenleme:
Kızlar yeni çıkan oasis rujların yapıları nasıl biliyor musunuz?Ben tanıtım resmindeki modele uygulanan rengini almak istiyorum ama karar veremiyorum.Simli mi,sedefli mi,mat mı, kremsi mi yoksa saten yapıda mılar?Bir bilen varsa yazabilir mi?

Miss O parfümlerden pembe olanı mı yoksa mavi olanı mı daha çok tercih edersiniz eğer çiçeksi bir koku isteseniz? Ayrıca Divine mavi nasıldır? :)

Miss O parfümlerden pembe olanı mı yoksa mavi olanı mı daha çok tercih edersiniz eğer çiçeksi bir koku isteseniz? Ayrıca Divine mavi nasıldır? :)

Divine mavi olan fresh bir koku kesinlikle tatlı, meyvemsi ya da çiçeksi değil. Miss o sarı olanın içinde "amber" var ağır bir koku.Miss o mavinin içinde "böğürtlen" var aynı pembe she'nin kokusuna benzetiyorum çiçek kokusu pek hissedemedim.Miss o pembe olan ise tatlılık bakımından maviden daha hafif o da meyvemsi çiçeksi kesinlikle koklayıp almalısın bence böyle zor oluyor :)

Evet haklısınız ancak sadece miss o maviyi koklama imkanım olmuştu hatta bana göre yeterli bi sürede kalmıştı kokusu bileğimde. Karar veremiyorum :KK43: cevabınız için teşekkür ederim :)

bu arada parfüm konusunda uzmanlaşmış arkadaşları aramızda görünce ben de fikir sormadan edemed,m :KK34:
fire air ice serisinden hangisi daha çok beğeniliyo arkadaşlar? daha doğrusu kokuları nasıl tanımlıyorsunuz?

arkadaşlar ben 3 yıl önce kadar oriflame den lucia diye bir parfüm kullanıyordum ve en cok satan parfümlerden biriydi ancak bu parfüm kaldırıldı nedense:KK43: yani en azından ben bir daha hiç görmedim oriflame satan arkadaşların bi fikri varmı acaba tekrar lucia parfümün satışı yapılacak mı?

Evet haklısınız ancak sadece miss o maviyi koklama imkanım olmuştu hatta bana göre yeterli bi sürede kalmıştı kokusu bileğimde. Karar veremiyorum :KK43: cevabınız için teşekkür ederim :)

Rica ederim :) bende hemen hemen her kokunun numunesi var o yüzden yardımcı olmaya çalışıyorumm :79:

bu arada parfüm konusunda uzmanlaşmış arkadaşları aramızda görünce ben de fikir sormadan edemed,m :KK34:
fire air ice serisinden hangisi daha çok beğeniliyo arkadaşlar? daha doğrusu kokuları nasıl tanımlıyorsunuz?

Ice fresh bir koku hatta çok ciddiyim adının kokuya yakıştığını düşünüyorum kesinlikle buz gibi bi koku bence farklı ve güzel ama kış için uygun olucağını sanmıyorum. Air hafif bi koku ama ice gibi fresh değil fire gibi ağır değil ikisinin arasında geçiş gibi olmuş bu üçlüden favorim air zaten :) Fire ise diğerlerine göre daha kadınımsı biraz daha ağır bi kokudur bunu seven arkadaşlarım da vardı :)

Kızlar yeni çıkan oasis rujların yapıları nasıl biliyor musunuz?Ben tanıtım resmindeki modele uygulanan rengini almak istiyorum ama karar veremiyorum.Simli mi,sedefli mi,mat mı, kremsi mi yoksa saten yapıda mılar?Bir bilen varsa yazabilir mi?

bilen yok mu:26:

Peki kalıcıkları hakkında bilgi verebilir misiniz? :)

Divine mavi olan, divine sensual (kırmızı olan) , volare ve volare magnolia, love potion, eclat, enigma, mirage (aynı hacı kokusu bence),Giordani gold(sarı olan bence çok çok ağır), giordani white(beyaz olan işte bu mükemmel) amber alixir (buda ağır yaşıma gitmediğini düşünüyorum) bunlar oriflame'in en kalıcı kokularııdır :)) ama benim için kalıcılık kokudan daha önemli değil:) ben kokuyu sevdiğim zaman kalıcılıkta çok takılmıyorum ama öyle kolay kolay her kokuyu da sevemiyorum ben kendi favorilerimi söyliyim :)
1-Sun edt (kalıcı değil ama benim ilk parfümüm kokusuna bayılıyorum habire sıkıp duruyorum kalıcı oluyo o zaman hehe:) )
2-giordani white
3-Love potion (kalıcı)
4-Midnight pearl (buna 15 dk sonra geçio kokusu diolar denemedim ama numuneden biliyorum çok güzel bi koku keşke kalıcı olsaymış)
eğer pahalı bir parfüm istemiosan ben sun'ı öneririm hem 11.90 hem kokusuna bayılırsın miss o pembeden de maviden de güzel bence :)) :KK71:

istediğin 3 rengin de kodunu gireceksin. sonra sipariş düzenleye tıklyacaksın, sonra da promosyon çalıştıra tıklayacaksın

ya ben hızlı sipariş formundan gırıyorum sıparıslerı yanı ılk defa gırıcem yanlıs yerdenmı gırıyorum ınternetten.. hızlı sıpariş formunu doldurdum uc tane rujun kodunu gırdım guncelle dedım olmadı:KK43:(

X