ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba kızlar salenın oldugu katalogdan 28 bu ayki katologdanda 60 lira kitledi bir müşterim param yok diyip duruyor cuma son yatırmam lazım 28 cebimden yatırdım gecen ay neredeyse 1 ay olucak ben o faturamı ödeyeli şimdiki katalogdan aldıgım ürünlerin ödemesinide cuma yapıcam hala ortada para yok 28 ödedim bi şekilde 60 lirayı nereden bulucam canım sıkıldı sizle dertleşiyim dedim
inşallah cumaya kadar getirir parayı yoksa faize gireceğim

gsm_lee daha öncede söylemiştim ama sanırım ben şanslıyım bu konuda benim müşterilerim hemen parayı veriyorlar hatta daha ürünleri gelmeden vermeye kalkıyorlar ben istemiyorum diyorum ki durun bi ürünler gelsin ondan sonra :) Canım inşallah en kısa zamanda parayı verir

Lekelerden hazır konu açılmışken bende "Sivilce Lekeleri" için birşey tavsiye edeyim :) Benim birazcık sivilce lekerim vardı ve bu sayede -neredeyse- kurtuldum diyebilirim. Üstelik cildimde yağlıydı ve şuan normale döndü! :)

İlk önce bu ürünü kullanıp yüzümü temizliyorum;
20194 Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli - Oriflame cosmetics
Lekelere doğru bilhassa elimle sert sert masaj yapıyorum :) Unutmayın bu ürünü ıslak yüzünüze kullanmanız gerekmekte.

Bir kaç kullanımdan sonra eğer üstteki ürünle yüzününüzü yıkadığınız zaman tahris yaptıysa yada yüzünüz pul pul dökülmeye başladıysa panik yapmayın çünkü aslında bu iyi birşey! Sivilce lekelerinizde dökülüyor demektir! :) Memnun kaldığınız herhangi bir nemlendirici sürebilirsiniz dökülmenin üstüne. İyi gelir

Neyse sonra tam sivilce lekelerimin üstüne bu üründen sürdüm:
10639 Tea Tree Lekelere Karşı Bakım - Oriflame cosmetics
Ve sonuç! Kan oturmuş sivilce lekerimin rengi açılmaya başladı :) Biraz daha devam edersem yok olucaklar

Tavsiye ederim

damla20 kargo sıfırlama ürünün kodu her katalogda yani her zaman aynıdır
kod: 729000

arkadaşlar 13. kataloğun kat kat kazan hediyesini 2 seçenekli yapmışlar çok istiyordum bunu çok sevindim
bayan parfüm sensoria
erkek parfüm s8 night ikisinden birini seçebiliyorsunuz 5 tl ye geliyor her zamanki gibi

ben hep bayan parfümü veriyorlar birde erkek versinler diyordum valla sesimi duydular sanırım hemde seçmeli koymuşlar :!16:
ayrıca bu ay 100 puan yapanlar karnı yarık tenceresini 5 tl ya alabılıyorlar
12. katalogdan 100 puan ve üzeri sipariş verenler bu katalogdan yani 13. katalogdanda 100 puan ve üzeri yaparlarda simbo kahve cezvesini 5 tl ye alabılıyorsunuz
bu ay karlı bır ay olacak arkadaşlar herkese iyi satışlar benim pek siparişim yok ama bu hediyeler için kasıcaz artık

arkadaşlar sensorianın kokusu nasıl ona göre erkek s8 seceyim diyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

gsm_lee ben 100BP geçtim bile, anneme alıcam inşallah cezveyi ve karnıyarık tenceresini :) Tencere çok ufak ama olsun annem çorba tenceresini pek beğenmişti, küçük ama çok sevimli ve kullanışlıda, sos falan yapmak için uygun :)
Buarada damla20 arkadaşımız ürünün kodunu değilde ürünün ne olduğunu yazmış;
Limon ve Zencefil Özlü Canlandırıcı Şampuan.

Arkadaşlar bir arkadaşım soruyorda, Bu 13. Katalogdaki"Makyaj Fırçaları İçin Katlanabilen Çanta"nın içine Oriflame dışındaki herhangi bir makyaj fırçasıda sığarmı diye soruyor? Bence sığar... sığar dimi?

Son düzenleme:
hangi çantaki hatırlayamadım
evet damlanın sorusunu yanlış anlamışım tatlım
sensorianın kokusunu bılen var mı sızce onu mu alayım s8 erkek parfümünümü inş ben geçerim bu ay
88 lira borcu olan müşterim bugun son olmasına rağmen ödemem getirmedi
cidden cıldırmak üzereyim

sinbo cezve dünden beri stokta yok diyor teslim edilen kısmında 0 görünüyor ama kod numarasını yazıncada siparişe uygun gözüküyor . anlayamadım cezve varmı yokmu sizce ?

eğer varsa faturada neden 0 gözüküyor ve e-maile gelen sipariş özetinde ise stokta yok yazıyor ?

gsm_lee 13. Katalogda 11. sayfaya bak.

Softnsweet aa gerçekten mi! Offf ya.. Stokta olmasa bile daha sonra mutlaka gönderilir dimi?

Nilüfercim bilmiyorum ama bu kadar çabuk tükenmiş olması beni şaşırttı hani öyle zor bulunan birşeyde değil inşallah yeniden stok yapar ve yollarlar :) bakalım ne olacak bende merak ediyorum

arkadaşlar aranızda giordiani'nin stik aydınlatıcısını kullanmış olanınız veya satmış olanınız var mı?
nasıl bir aydınlatıcı çok simli mi yoksa simi az mı bi de rengi tam olarak nasıl gold mu bronze mu??

nasıl stokta olmaz ya ne kadar saçma duruma göre üretimi yapılmıyor mu 150 geçen sadece 1 tane alabılıyor buna göre kişi sayısı ve kredi limitlerine göre fazlasıyla getirmeleri gerekir
peki siparişe ekledik faturaya 5 lira yansıdı ama ürün stokta yok gelmedi sonra gelir mi yoksa stokta olmadıgı için biz 5 lirayı verip alamıyormuyuz
millet almış bize bir şey kalmamış mı olacak ama hakkımız değil mi nasıl olur
yanı bu danışman katalogundakı gıbı 100 puanı gecınde oradakılerden alabılıyoruz ya stokta ypksa alamıyoruz bunun gibi mi olacak
eğer vermeyeceklerse boşuna kasmayalım bu ay
sensorianın kokusunu bilen var mı dostlar

Nilüfercim bilmiyorum ama bu kadar çabuk tükenmiş olması beni şaşırttı hani öyle zor bulunan birşeyde değil inşallah yeniden stok yapar ve yollarlar :) bakalım ne olacak bende merak ediyorum

Bugün direktörüme sordum "Stokta var merak etmeyin" dedi, inşallah gelir ben çok istiyorum o cezveyi, daha doğrusu annem :))

13. dergide volare ve godani gold serisinin parfümleri 24.90 yüzde 60 indirimli

volare parfum almayı dusunuyorum ama manolyamı alsam gül mü kararveremedımmm yardımcı olun lutfennn

Kızlar Silk Beauty Batık Önleyici Jel'i Oriflame'in sitesinde 340 kişi önermiş, merak ettim burda kullanıpta memnun kalan varmı? :78:

cnm ben onu kullanıyorum,epilasyondan 12saat sonra sürebiliyosn,ve ben 3-4gün fln kullandım,buna rağmen hem batıkları azalttı artık sivilce yapmıyolar mesela,hemde kaşıntıyı azalttı bende yani işe yaradığını söyleyebilirm

Yani memnun kaldın mı? Renkleri hoş duruyor mu?

bende dudak renklendiricisinin pembesi var,sulu olmasına rağmen sürer sürmez kuruyo ve sabit kalıyo yaklaşık 3,4saat kadar, hatta üzerinede renksiz bi parlatıcı uygularsanz müthiş duruyo

esra_b , gsm_lee yorumlarınız için teşekkür ederim Divine Sensual siparişimi verdim. Kargoda bugün gelir sanırım.
Bu arada bana göre en iyi Oriflame rimeli 2FX. İndirime girince tekrar alacağım.

cnm bende ondan var izmirdeysen değiştokuş yapabiliriz herhangi bi ürünleamacım kesinlikle burdan satış yapmak değil elimde olduğu ve kullanmadığm için diyorum yanlış anlaşılmasın,boşuna dolapta bekliceğine,ihtiyacı olan birine gitsin

merhaba :) ben oriflame ürünlerinden satın almak istiyorum acaba satış danışmanı olan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi ? şimdiden teşekkürler

tatlım burdan satış yapmak ve üye yapmak malesef yasak müşteri ilişkilerinden hallledebilirsin,sana bi danışman atayacaklardır

poweshinedan yaklaşık 5-6tane sattım cnm,katalogtaki kadar simli ve parlak duruyolar kesinlkle koyu pembe olan rengi o derece koyu durmuyodu yanlız belki dudak renginden dolayı değişiyo olabilir,he bide o very me dudak renklendiricisinin üstüne yada rengini beğenmediğinz bi rujun üstüne dahi uygulayabilirsinz,very me serisinin şu topuk rujlarından rockstar pink altında hoş duruyo

cnm boyları yazıyo ordan azçok bi fikre sahip olabilirsnz

cnm ödeme gününün yaklaştığını ve eğer vermezse bi sonraki ay siparişini vermicem fln gibi bişey de öylece al gerçi allaha şükür bende daha öyle bi problem olmadı ama olsaydı öyle yapardım herhalde

stokta tükense bile getirtirler bi sonraki siparişine eklerler tatlım,bu ay şu çorba ten. için öyle oldu faturanın üst kısmına dikkat edersen eğer orda yazıyodur mesela bizde 12eylülden sonraki sip.'e eklenicektir diyodu

volare parfum almayı dusunuyorum ama manolyamı alsam gül mü kararveremedımmm yardımcı olun lutfennn

cnm turuncuyu biliyorm güzel çiçeksi bi koku,manolyayıda katalogtan koklamştm bayıldımmm resmenn o da çiçeksi ve her ikiside pdt olduğu için kalıcıdır

13.katalotan neler var kızlarrr bu arada yağlı saçlar için kuru şamp. ve yağlı ciltler için optimalsin gece-gündz kremi kullanan varmı içinizde? kullananlardan yorum bekliyorum,iyi geceeelerr ve günaydııınnlarrr oriflame güzelleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…