ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

anladım,anladım bu sefer çok teşekkürler üyelik için hala düşünmekteyim tekrar çok teşekkürler

arkadaşlar 150bp toplamak cok zor degıl sarpıo uygularsanız hatta ben 11. katalogda tek basıma 450bp topladım cokta basıt oldu :))

alkışlıyorum canım seni
kesinlikle maşallahın var. Allah benim üyelerime de senin gibi sipariş toplamayı nasip etsin inş. (bak kendim için etmiyorum duayı )
ben zaten satışa yetenekli değilim, bende olmuyor da... Üyelerim yaparsa en azından aldıklarımı hediye eder, kendim kullanırım...
O yüzden benim için öncelik üyecanlarım

katılıyorum. hem 150 yapmaya bütçeyi zorlayıp hem de 5 lira daha vermek adama çok koyuyo ama düşününce mantıksız değil. Neticede hepsi çok pahalı şeyler. Normal fiyatının yarısına bile satsan karlısın, hem de bayıla bayıla dua ede ede alırlar

merhaba :) ben oriflame ürünlerinden satın almak istiyorum acaba satış danışmanı olan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi ? şimdiden teşekkürler

satısa yeteneklı olmuyorsun zaten zamanla tecrubeyle olusuyor :) sız kendınızı olumsuz motıve etmeyın sızın satıs yapanalrdan bır eksıgınızyok yeterkı yapmak ısteyın

Banyo köpüğü almak istiyorum ama iki tane ürün arasında kaldım Dıscover serisinde blue paradise güzel bir indirime girmiş ancak kokusunu bilmiyorum ve meyveli bir koku istemiyorum , Milk & honey seisindeki banyo köpüğü çok ilgimi çekiyor ama onunda kokusunu bilmiyorum lütfennn bilgi verin bana :)

canım ben milk honey kullanıyorum kokusu çok güzel kesinlikle tavsiye ederim

Oriflame red velvet ruj vardı koyu kırmızıydı dışı o serinin ama serinin adını hatırlamıyorum onların içinde red velvet vardı renk olarak koyu kırmızı acaba hala var mı?

Bir de ben sanırım iki sene kadar önce oriflame üyeliği yapmıştım ama almayalı epey oldu üyelik siliniyor mu onu nasıl öğrenebilirim?
Red velvet olsun lütfen rujumu kaybettim

arkadaşlarım bu yeni çıkan love potion parfümü alan yada deneme imkanı bulan var mı,nasıl bir koku?ağır mı çok mu şekerli beğenen tavsiye eden var m??

arkadaşlarım bu yeni çıkan love potion parfümü alan yada deneme imkanı bulan var mı,nasıl bir koku?ağır mı çok mu şekerli beğenen tavsiye eden var m??

Testerını denedim , çok yoğun çikolata ve şekerli geldi bana açıkçası biraz lolita yı andırıyor , şişesini çok beğenmiştim ama içinde o parfüm olduğu sürece almam ve sanada denemeden almanı tavsiye etmiyorum çünkü arada bir koku değil ya çok beğeneceksin yada hiç sevmeyeceksin..

çok teşekkür ederim canım iyi oldu bu çünkü çok şekerli kokuları sevmem ben ama şişe falan baya çekici ya çok kararsız kalmıştım.

Rica ederim :)
Bende şişe tasarımına kapılıp alacaktım o parfümü sonra hiç tarzım olmadığını fark etsemde şişesini hala çok beğeniyorum,şimdi ki hedefim Volare magnolia kullanan ve deneyenlerden yorum bekliyorum..

love potion bu parfum hakkında cok guzel yorumlar gelıyor hatta arkadaslara parfumun adını soranlar oluyormus bence cok sekerlı bır koku degıl cazıp kadının kokusu love potion

volareye gelınce harıka bır kokusu var ben cok begenıyorum

mistik volare monolia yada şekerli diyorlar ben sana normal volare öneririm çiçek kokusu olarak çok hoşuma gidiyor benim

üyye olmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayacaklar üyye olacak önceden üyye olup aktif mi üyyeliğim diye soranlarda müşteri hizmetlerini aramalılar zaten bağlanıyor hemen
burdan üyye yapmak satış yapmak yasaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…