ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Diğerlerini bilmiyorum ancak bir arkadaşım Power Curl kullanıyordu ve özellikle tavsiye etmişti, çok güzel kıvırıyordu.

Selam kızlar topiği yeni gördüm ben 4 aydır oriflame satış danışmanıyım 4 aydır bir sürü ürün denedim oriflame çok kaliteli hemen hemen bütün ürünlerini çok seviyorum. Benide aranıza alırsanız sevinirim

cnm even out leke giderici kremi kullandın mı etkili mi anneme almayı düşünüyorum da

cnm even out leke giderici kremi kullandın mı etkili mi anneme almayı düşünüyorum da

Canım ben kullanmadım ihtiyacım olmadığı için.Ama benim kuzenim başka bir firmanın leke gidericisini kullanıyordu ilk başta lekeler gitmeye başlıyormuş fakat kullanmayı bırakınca çoğalıyorlarmış tavsiye etmem yani ama yinede sen bilirsin

Hala karar veremedim muse mu alsam grace mi? kalıcılık açısından edp olduğu için grace diyorum ancak koku güzelliği açısından karar veremiyorum. Genellikle çiçeksi kokuları severim. bilemedim

Hala karar veremedim muse mu alsam grace mi? kalıcılık açısından edp olduğu için grace diyorum ancak koku güzelliği açısından karar veremiyorum. Genellikle çiçeksi kokuları severim. bilemedim

ikiside güzel kokuyor ama ben sana şu geçen ay çıkan parfümü öneririm. Fiyatıda çok uygun. Ben aldım hem kalıcı hemde muhteşem bir kokusu var bayıldım.Şişeside çok hoşuma gitti. Bu ay birtane daha alıp stok yaptım Adı Ice edt (edt olmasına bakmayın 2-3 saat kalıcı)

Son düzenleme:
ona da bakmıştım ancak bir sürü seçim arasında bi ikisine indirdim seçeneklerimi :) teşekkür ederim öneriniz için.

Kızlar bişey sorucam fatura ödemeden aynı dönem içinde yani bu ay yine sipariş verebilirmiyiz acaba ? ve toplam 100 BP olunca hediyeler gelir mi ben bilmiyorum tekrar sipariş verebilirmiyim?

Kızlar bişey sorucam fatura ödemeden aynı dönem içinde yani bu ay yine sipariş verebilirmiyiz acaba ? ve toplam 100 BP olunca hediyeler gelir mi ben bilmiyorum tekrar sipariş verebilirmiyim?

Faturanı ödemeden başka sipariş veremessin. Puan olayıda her faturada 100 puanı doldurmuş olman lazım yani 50 ondan 50 ondan olunca 100 puan filan olmuyo :)

oriflame very me dogal dudak renklendirisinin ikisinide aldım böyle bişey görmedim sıvı sulu boya gibi ruj değil i ama dudakta kuruyunca kalıcı dudagı renklendiriyo ben başka renklerde almak istıyorum bunun gibi bildiğiniz bi marka varmı kızlar?farklı renk seçenegi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…