ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Yani memnun kaldın mı? Renkleri hoş duruyor mu?

Sonunda siparişlerim geldi

Kırmızı Ruj: Oriflame Siparişlerim -4

Muse edt - oldukça hafif bir koku [kötü bulmadım şişesi çok güzel kutusuysa dev boyutta bitirsem bir daha almam ama hediyelik filan çok şık olur..
Dancing Lady edt - sabunumsu çok hafif bir koku yine kötü değil ama bir daha almayı tercih etmeyeceğim bir parfüm.
Disney ışıltılı sabun - çok tatlı çok beğendim biraz meyvemsi bir kokusu var ama rahatsız olmadım zevkle kullanacağım.. :) /COLOR]

kızlarrrrr bana acil cevap yazarsanız sevinirim oriflame yapmayı düşünüyorum bu arada 3 yıılık avon yapıyorum....üye olma-ücreti-ilk siparişi kim giriyor-kredi kartı ile ödeme durumu-en az kaç liralık sipariş giriliyor -kaç ay girmessek üyelik iptali söz konusu vs..... beni aydınlatırsanız sevinirim ha bi de hediyeleri nasıl şeyler yani oriflame ürünü mü mutfak gereci mi ya da neler oluyor????şimdiden teşekkürler...........

Canım bu ay üyelik 1 Tl.Üye olduktan sonra ilk verdiğin siparişe üyelik paranda ekleniyor. Üye olduktan sonra ilk 3 ay sana kampanya oluyor. Tabi bu kampanyada bulunmak için her ay 100 puanlık sipariş vermen gerekiyor. Buda yaklaşık 150 tl filan. Eğer 1.ay 100 puanı dolduramadıysan 2. ve 3.ayki kampanyayı da kaçırmış oluyorsun maalesef. En az sipariş diye birşey yok istediğin kadar sipariş verebilirsin. Kredi kartı ilede 4 taksitle ödeyebilirsin.Birde kredi kartından direk oriflameye aktarabilirsin parayı. Hediyelerde tam olarak hediye sayılmıyorm canım mesela bi kampanya var 100 puanlık sipariş verirsen 5 tl ye tencere alabiliyorsn mesela. Kargo ücreti de yaklaşık 7,00 tl birde ürün sıfırlama kodu var o kodu yazınca 7,65 kargo ödüyorsun ama bunun karşılığında sana o ayın ürününü gönderiyorlar.Yardımcı olmuşumdur inşallah.Başka soruların olursa yaz

çokk teşekkürler ama daha sorucam sanırım pek anlamadım
kampanyada bulunmak ne demek???
eğer 1. ay 100 puan-150 tl-dolduramazsam 2. ve 3. ayı kaçırmak ne demek???
en az sipariş demek yok yani 30 tl lik sipariş girersem kargo parası ödemiycem mi???:44:
yoksa kargo ücretini biz mi ödüyoruz???ürün sıfırlama kodu ne demek???:44:
çok karışık anladığım kadarıyla bu oriflame durumu..........

Kargom geldi bugün! Devasa boyuttaki Muse'ün kutusunu görünce şoke oldum :) Ama kutuyu açınca ağzım açık kaldı! O nasıl güzel bir parfüm şişesi! Kokusuda fena değil beğendim.
Müşterilerim sayesinde bir dolu maskara aldım, hepsini beraber denedik çoğuna bayıldım ama favorim kesinlikle Giordani maskara!
Dancing Lady parfümüne ise bayıldım resmen! Tenime ilk sıktığımda güzel koktu sonra aradan yarım saat geçince çok hoş sabunumsu bir koku oldu bayıldım!
Liselotte Watkins'in 3 ürününüde aldım onlarında maskarası ve pudrası hoşuma gitti ama dudka parlatıcısını beğenmedim.
Daha bir dolu ürün aldım ama hangi birini yazacağımı şaşırdım artık zaman buldukça yazarım :90:

Son düzenleme:
canım bir haftadır giremedim kusura bakma
elvie normal standart fiyatında pahalı yanı bu ay istersen al derim çünkü indirime gireceğini pek sanmam

divine sensualı soran arkadaşım ondan memnun olan çok
grace baharatlı bir koku kalıcılıgı var
volare turuncu gül kokusu çiçek kokusu harika bir koku öbür ay 24.90 volare monolia da 24.90 manolia kokuyormus sekerliymiş ben kullanmadım ama turuncusunu gercek volareyı kesınlıkle öneririm
amber elixir vanılyalı bır koku seker kokusu ılk baslarda agır gelır gelır ama tende guzeldır kokusu ben ıkısını kullanıyorum hem amber hem volare cok begenıyorlar kıs aylarında tercıh edılcek bır kokudur
rimel soran arkadaşım kesinlikle gordani rimelleri derim
eğer dolgunluk istiyorsan fırcan kalın olacak dolgun tombik fırcalardan rimelin kıvamından değildir dolgunluk rimelin fırcasındandır mesela ablam very me nın rımelını aldı eskı bır fırcası var maxfactorun onunla suruyor dolgun yıne ama very menın fırçasını begenmedı öyle dolgun yapmasdı
ince fırcalar tel tel uzun yapıyor öyle sevıyorsan onlardan al
rimel tercihi her zaman farklıdır yanı tavsıyeyle pek olacak iş değil kimi ince uzun dursun de kimisi dolgun gözuksun ister
hair x sarı serısını çok öneren var ablam yeşilini kullanıyor yaglı saclar ıcın memnun

batık onleyici jeli temızlıkten hemen sonra yazdıgı ıcın ben agdadan sora uyguladım boyle mentollu bacagınız bengay sürersinizde ferahlar ya öyle ferahlıyor ben daha yeni kullanıyorum tam bir şey diyemem bu ay gözlemleyeceğim bir de tuy azaltıcı vucut kremini aldım onuda kullanıyorum hergun ya da 2 gun de bır suruyorum kollarımada gercı kollarımda tüy cok az bellı bıle olmuyorda en yakın onu gözlemlerim dıye kollarımada suruyorum sımdılık bır sye görmedım bakalım ılerleyen zamanlarda sonuc ne olacak
ıce fire air serisindeden fire baharat ıce çiçek doğal ferah kokusu air ıse temizlik kokusu böyle pudra kokuyor sankı bebek pudrası gıbı benım en begendıgım air

biraz geç cevap verdim kusura bakmayın

Ben anlatamadım sanırım Kayıt olduktan sonra ilk 3 ay sana bir kampanya oluyor yani 100 puan karşılığında ödül diyelim.Her ay 100 puan yaptıkça bu ödülleri yanlızca 5 tl ye alıyorsun tabi istersen. Ama bu 3 ay içinde ilk verdiğin siparişte 100 puanı dolduramassan 3 ay hiç ödül alamassın. ödüller için 3 ay boyunca 100 puan yapman lazım. En az sipariş yok derken istediğin kadar az sipariş bile verebilirsin 5 tllik bile verebilirsin.Kargo sadece 150 puanı geçtiğin zaman bedava oluyor ben daha hiç geçemedim ürün sıfırlama kodu da her ay kargo ödüyorsun ya kargoyu ödemek istemiyorsan 50 krş. daha veriyorsun ve onlar sana bunun karşılığında bir ürün gönderiyorlar. Yani kargo yerine ürün almış oluyorsun. Anlamadığın bir yer varsa tekrar sorabilirsin Eğer üye olmak istersen üye olman konusunda da yardımcı olabilirim)

Evet canım Giordani Goldun rimelini bende çok beğeniyorum dolgun ve uzun kirpikler sağlıyor kaliteli bir rimel.Very Me'nin pudrasıda çok güzel ben kullanıyorum

esra_b , gsm_lee yorumlarınız için teşekkür ederim Divine Sensual siparişimi verdim. Kargoda bugün gelir sanırım.

Bu arada bana göre en iyi Oriflame rimeli 2FX. İndirime girince tekrar alacağım.

esra_b , gsm_lee yorumlarınız için teşekkür ederim Divine Sensual siparişimi verdim. Kargoda bugün gelir sanırım.

Bu arada bana göre en iyi Oriflame rimeli 2FX. İndirime girince tekrar alacağım.

Ah o rimelde harika, büyük tarafıyla üstü, küçük tarafıylada alt kirpiklerime sürünce süper oluyor!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…