ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

hayır. sipariş verirken 729000 bu kodu giriyosun kargon sıfırlanıyor ve sana o ayın ürünü geliyor. bu kodu girmesen bile 6.30 tl kargo parası ödemek zorundasın. bu kodu girersen 7.65 tl ödüyosun ve sana o ayın ürünü geliyor. her ayın ürünü farklıdır. mesela bu ayın ürünü ruj

Teşekkür ederim canım.Çok güzel açıklamışsın.:KK16:

150 bp den az sıparısler ıcın otomatık olrakk eklenıyor dıye bılıyorm ben..

150 puan üzeride olsa ekleniyor fakat siz son aşamadan önce siparişi düzenle diyeceksiniz 150 puanı geçmişseniz onu kargo sıfırlama ekinisileceksiniz 150 puan üzeri yaptıysanız kargo ücretsiz eeğer eklentiyi kaldırmazsanız 7.65 faturanıza hiç yoktan eklenir ruj gelir
eğer o ayın kargo sıfırlama ürününü istemiyorsanız 6 .50 ödersiniz kodu kaldırırsınız yine

üyyelik hala 1 tl

kızllaaar oriflame e yeni üye oldum. ilk defa sipariş verdim. karttan taksitle ödedim. ama sipariş kodunu yazmadım.problem olur mu acaba? sonuçta kargo firmasından alacağız değil mi?herhangi bir noya gerek bar mı?

ayın 29 una kadar ödeme yapacağım akbanka gidip sadece danışman kodumu vermem yeterlimi yoksa oriflamein bi hesap nosu falan varmı yardımcı olursanız sevinirim,keşke bu ay kayıt yaptırsaydım 1 tl.olduğunu bilmiyordum hiç yoktan 20 tl.ödeyeceğim ayrıca sponsorum hediye filanda göndermedi:KK59:

merhaba arkadaşlar bende yeni temsilci oldum ve ilk siparişimi verdim.
sould parfüm aldım eşime. herkes çok beğendi ilk siparişi aldım bile :KK76:

Merhaba kızlar.Kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için yeni üye oldum.Şu an katalog yolda.Bana bulunduğum İlden bir sponsor tespit edildi.Ama onunla herhangi bir irtibatım olmadı.Şimdi sizlere sorum kendim internetten mi sipariş verirsem iyi olur yoksa sponsor ile muhakkak irtibatlaşmam mı gerekir. Bir de eğer ürünleri internetten sipariş edersem ödemeyi nasıl yapıyoruz.Biraz bilgilendiririrseniz sevinirim.:KK16:

bir fatura ödenmeden diğerini verebiliyormuyuz acaba?
2 ödenmemiş fatura için sipariş verilemez diye okumuştum çünkü..
mesela denedim biraz sepete ekledi ürünleri,
ama daha fazla ilerlemedim henüz
bu şekilde verebilirmiyim sipariş
geçen ayınkini ödemeyemeişken henüz??

ilk siparişinin kaç lira olduğuna bağlı canım , kredi kartınla peşin olarak istediğin kadar satın alabilirsin , ama vadeli olarak borcunun Normal Kredi Limiti: 295 TL
Yüksek Kredi Limiti: 400 TL dir.

kızllaaar oriflame e yeni üye oldum. ilk defa sipariş verdim. karttan taksitle ödedim. ama sipariş kodunu yazmadım.problem olur mu acaba? sonuçta kargo firmasından alacağız değil mi?herhangi bir noya gerek bar mı?

150 puanı geçmişseniz siparişinizde kendiliğinden eklenmiştir ve boşuna para ödemiş olacaksınız ama eğer 150 puan altındaysanız ürün alma yerine sadece kargo ücreti ödeyeceksiniz 6.5 lira gibi

Son düzenleme:
ayın 29 una kadar ödeme yapacağım akbanka gidip sadece danışman kodumu vermem yeterlimi yoksa oriflamein bi hesap nosu falan varmı yardımcı olursanız sevinirim,keşke bu ay kayıt yaptırsaydım 1 tl.olduğunu bilmiyordum hiç yoktan 20 tl.ödeyeceğim ayrıca sponsorum hediye filanda göndermedi:KK59:

anlaşmalı bankaya gidip oriflame ücreti yatırcam diyorsunuz danışman kodunuzu ve tcnizi soruyorlar yatırıyorsunuz kimlikle gitmenizde fayda var

Merhaba kızlar.Kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için yeni üye oldum.Şu an katalog yolda.Bana bulunduğum İlden bir sponsor tespit edildi.Ama onunla herhangi bir irtibatım olmadı.Şimdi sizlere sorum kendim internetten mi sipariş verirsem iyi olur yoksa sponsor ile muhakkak irtibatlaşmam mı gerekir. Bir de eğer ürünleri internetten sipariş edersem ödemeyi nasıl yapıyoruz.Biraz bilgilendiririrseniz sevinirim.:KK16:

2 sayfa önce ayrıntılı anlatmaya çalıştım ben o yazımı bulursanız size yardımcı olur
bence kendiniz internetten sipariş verin anlamadığınız yerlerde sponsorunuzu arayıp sorun eğer tanımıyorsanız bence sifrenizi vs verip onun giriş yapıp sipariş vermesini istemeyin
bazen kötüye kullanım olabiliyor çünkü
ayrıntılı sipariş yazım beğenildi belki gözükür nereden bakılıdığını bende bilmiyorum kk forum özelliklerini hala seneler oldu çözemedim :KK9:

Son düzenleme:

üyelik sayfanıza giriş yapın profilde kredi limitiniz gözükür o kadar sipariş verme hakkınız vardır ödeme yapmadıysanız
örneğin geçen katalogdan sipariş verdim ödemem bu ayın 16 idi bende bu katalogdan sipariş vermek istedim 12sinde her ne kadar diğer ayın borcunu ödememe vakit olsada kredim az olduğundan sipariş veremedim gidip yatırdım 1 gün geçti öyle sipariş verebildim 1 ödenmemiş faturanız varsa diğer siparişinizi alamıyorsunuz blok konuluyor ayrıca ben 19 mayıstan dolayı 2 gün geciktirdim 2 gün içinde 6 küsür faiz ödedim kesinlikle aksatmayın eğer problem olacaksa 21 gün içinde ödemek 4 ay taksit yaparsınız kredi kartından ödeme şeklini o seçersiniz

Son düzenleme:
[/herkese tek tek cevap vermeye çalıştım atladıklarım varsa affola 1 hafta yokum gelince görüşmek üzere herkese bol hayırlı kazançlar dilerim ayrıca bakımlı ve güzel günler de diliyorum oriflame yapıpta bakımsız olmak yok arkadaşlar :KK9: sürcez sürüştürcez takıp takıştırcak şimdi valiz hazırladım hepsi oriflame ürünleri kullandıklarımın otel odasını temizlemeye gelen bayanlar merak edicek neymiş bular bu kadar diye iki poşet :KK9::KK9: her yerde oriflame yazıyor :KK1::KK53:
hepiniz sağlıcakla kalın 1 hafta sonra görüşürüz :80::80:
B]

arkadaşlar ben bir de bir şey sorucam 95 yılından beri falan üyye olan yada tanıdığınız var mı direktörünüz falan o zamanlar annemin oriflame yaptığından bahsetmiştim o zaman e vitaminli bir krem vardı el ve vücut kremi bildiğimiz arko krem kavanozunda büyük boydu ondan kullanırdı annem yaralara izlere ve onun sayesinde düşüp yardığım ve demir giren bacağımdaki iz geçmişti o kremden şimdi katalogda yok satışı yok sanırım ara ara bulamıorum direktörümede sordum o da bilmiyor 2 3 yıllık oriflame danışmanı zaten böyle tanıdıklarınız varsa benim için sorabilirmisiniz yoksa ben müşteri hizmetlerinimi arayıp sorsam gerçi call center da olan arkadaşlar bilirler mi ki :44::2::KK19:

X