ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Peki siparişi sonlandır diyince herhangi bir yazı çıkıyor mu?

siparişiniz alınmıştır e posta onayı gönderilecektir diye yazı cıkıyor ondan sonrada siparişi sonlandır diyorsunuz ana sayfaya dönüyor bugün sipariş verdim sonunda gördüm :KK9:

Son düzenleme:
merhabalar 1 yılı aşmamış ise üyeliğinizi kulanmama durumunuz hala kendiniz sipariş verebilirsiniz kendiniz 150 puanı geçerseniz amber alix parfüm 5 tl ki kokusuna ben hastayım kendim önceden parayla alıp kullndım ama yinede siz bilirsiniz

2 yılı aştı benim üyelikten çıkışım. tekrarda üye olup bu işi yapmak istemiyorum açıkçası. öğrenciyken etrafımızda her markanın katalogları dolaşırdı, şimdi ulaşabilmek için kadınlar kulübüne ilan verdiğime inanamıyorum, hepsi topu topu 2 ruj için ama değer ya...:KK17:

izmir mavişehir civarında bir oriflame üyesi yok mu acaba?....:KK59:

kızlarrrr yeni katalog yeni siparişler :) neler alacaksınız bu ay kendiniz için bakalım?

ben siparişimi verdim.alacaklarım şunlar

terracotta pudra
embrace bayan edp
kalem göz farı-mavi yeşil mor
taraklı maskara
pingoo sabun :KK70: çok şeker dimi?
precious moments edp
very me sorbet parlatıcı-şeftali renkli
nane ve frambuaz özlü arındırıcı duş jeli-ambalaj o kadar güzel gözüküyor ki kanmamak mümkün değil :KK70:

kokooooo bebişim çalışmaya başladığımdan beri foruma giremiyorum seni unuttum sanma :KK16:

yeni duş jellerinin ambalajları cidden çok güzel franbuazlı hele gel beni ye diyor ben onları gelecek ay vermeyi düşünüyorum kendim için alacağım bu ay satış yapıp paraları biriktiriyim :KK9:
150 puanı doldurabiliyormusun canım hepsiyle 150 puanı doldur bence amber alix 5 tlye alıyorsun doldurunca amber alix in kokusu çok güzel benim sürekli kullandığım koku
eclat weekend de çok güzel bu ay almamak için kendimi zor tutum Allahtan amber alix gelicek nede olsa diye kendimi firenledim :KK1:

2 yılı aştı benim üyelikten çıkışım. tekrarda üye olup bu işi yapmak istemiyorum açıkçası. öğrenciyken etrafımızda her markanın katalogları dolaşırdı, şimdi ulaşabilmek için kadınlar kulübüne ilan verdiğime inanamıyorum, hepsi topu topu 2 ruj için ama değer ya...:KK17:

aynı sorunu bende yaşayınca sonunda üyye oldum arayınca bulunmuyor malesef ben ankaradayım yakın olsaydım kesinlikle yardımcı olurdum
benim annem taa 94 yılında yapıyordu ve iyide para kazanıyordu arsa bile aldı oriflameden kazandığı parayla sonra annneannem hastalandı onunla uğraşırken vefat etti derken bıraktı oriflameyi şimdiye kadar devam etseydi en başlardan biri olurdu kesinlikle darısı benim başıma diyeceğim ama bende konu komşu 3 5 kişiye satabiliyorum şu anda çalışmadığım için cevrem az ama olsun bunada şükür her ay çıkıyor en azından 150 puanım hediyelerini kullarıyorum 3 5 para kazanıyorum :KK69:

aynı sorunu bende yaşayınca sonunda üyye oldum arayınca bulunmuyor malesef ben ankaradayım yakın olsaydım kesinlikle yardımcı olurdum
benim annem taa 94 yılında yapıyordu ve iyide para kazanıyordu arsa bile aldı oriflameden kazandığı parayla sonra annneannem hastalandı onunla uğraşırken vefat etti derken bıraktı oriflameyi şimdiye kadar devam etseydi en başlardan biri olurdu kesinlikle darısı benim başıma diyeceğim ama bende konu komşu 3 5 kişiye satabiliyorum şu anda çalışmadığım için cevrem az ama olsun bunada şükür her ay çıkıyor en azından 150 puanım hediyelerini kullarıyorum 3 5 para kazanıyorum :KK69:

ilgine çok teşekkür ederim gsm_lee. zamanında bende cep harçlığımı çıkarıyodum bu işten ama herşeyin bi dönemi var sanırım, çevre azalınca, çalışmayınca, kendinede al al sonunda doyunca insan elini eteğini çekiyor böyle.
tekrar teşekkürler:KK3:

selam kızlar
kargo sıfırlama 7,65 tl mi oldu çoktandır sipariş vermiyordum
yeni mi olmuş bu ya.sanki 7 tl azmış gibi bir de 65 kuruş eklemişler ya:KK19:

kargo sıfırlama parası 7.65 oldu ama kargo ücreti hala 6.30 isteyen sıfırlamaz üründe almaz 6.30 öder. ayrıca oriflame pahalı diyosunuz ama avonda 7.50 tl kargo ödüyorsun ve ürün falan yok. bence pahalı demeden önce bunu bi düşünün. kargoya değil kargoyla gelen ürünlere zam geldi aslında...

hizmet merkezlerinden sipariş alan oldu mu acaba? ben 2 gün önce sipariş verdim yarın gidip alcam kimlik falan istiyolar mı acaba? nasıl yapcam o işi :S

cnm bende izmirdenim yardımcıda olurdum fakat forum itibariyle alt üye yapmak,satış yapmak vs yasak tatlım :KK42: malesef senin adına üzgünüm:KK59::KK59:

hizmet merkezlerinden sipariş alan oldu mu acaba? ben 2 gün önce sipariş verdim yarın gidip alcam kimlik falan istiyolar mı acaba? nasıl yapcam o işi :S

cnm kimlik no olsa yetiyo, ama yinede elinde kimlik bulundur çünkü bazen bakabiliyolar daha doğrusu genelde bakıyolar :KK1: normal öğrenci kartın bile varsa alırsın çok sıkmazlar o konuda,ben öyle yapıyom:KK35::KK35:

kargo sıfırlama parası 7.65 oldu ama kargo ücreti hala 6.30 isteyen sıfırlamaz üründe almaz 6.30 öder. ayrıca oriflame pahalı diyosunuz ama avonda 7.50 tl kargo ödüyorsun ve ürün falan yok. bence pahalı demeden önce bunu bi düşünün. kargoya değil kargoyla gelen ürünlere zam geldi aslında...

Kargo sıfırlama ne? Kargo sıfırlama yaptığında kargo ücreti ödemiyor ancak bir dahaki katalogda kargo sıfırlama ürününü alman mı gerekiyor.

Kargo sıfırlama ne? Kargo sıfırlama yaptığında kargo ücreti ödemiyor ancak bir dahaki katalogda kargo sıfırlama ürününü alman mı gerekiyor.

hayır. sipariş verirken 729000 bu kodu giriyosun kargon sıfırlanıyor ve sana o ayın ürünü geliyor. bu kodu girmesen bile 6.30 tl kargo parası ödemek zorundasın. bu kodu girersen 7.65 tl ödüyosun ve sana o ayın ürünü geliyor. her ayın ürünü farklıdır. mesela bu ayın ürünü ruj

bende henüz yeni bir oriflame üyesiyim.
daha önce 1-2 kez oriflame kullandım ve tam olarak nasıl ürünleri bilmiyorum.
bu ay(haziran katalogundan)neler alacağımı söylesem tavsiye de bulunur musunuz...yardımcı olursanız sevinirim.
-terracotta allık
-çatlak kremi
-dudak koruyucu
-batık jeli
bunları tavsiye eder misiniz?almayı düşünüyorum da..kullananlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim :)

ilgine çok teşekkür ederim gsm_lee. zamanında bende cep harçlığımı çıkarıyodum bu işten ama herşeyin bi dönemi var sanırım, çevre azalınca, çalışmayınca, kendinede al al sonunda doyunca insan elini eteğini çekiyor böyle.
tekrar teşekkürler:KK3:
çok haklısın çalışmadığım için bazı aylar sorun yaşıyorum sıcak sipariş veriyorum artık ablam annem gittikleri yerlerde satıyorlar işe giremezsem bu gidişler bazı aylar sipariş veremeyeceğim çünkü çevremdekilerin çoğuna sattım hepsi kremini vs aldı o yüzden yeni çevre lazım bana :KK9:

bende henüz yeni bir oriflame üyesiyim.
daha önce 1-2 kez oriflame kullandım ve tam olarak nasıl ürünleri bilmiyorum.
bu ay(haziran katalogundan)neler alacağımı söylesem tavsiye de bulunur musunuz...yardımcı olursanız sevinirim.
-terracotta allık
-çatlak kremi
-dudak koruyucu
-batık jeli
bunları tavsiye eder misiniz?almayı düşünüyorum da..kullananlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim :)

batık jelini diğer ay kendime almak istiyorum
dudak koruyucusu kalem ruj gibi olansa benim çok gözüm kaldı bu ay onu çok almak istedim fakat sattıklarımın karıyla başka ürünler aldım onu alsam cebimden çıkacaktı fakat hala aklımda görünüşü çok güzel çünkü
diğerleri hakkında bir bilgim yok fakat roll on ları temizleme sütü kremlerinden çok memnun beuty rimellerinden de

gelecek ay pudra alıcam bende bana öneriden bulunacak olan var mı

X