ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

anladım tşkkrler yardmn için pekı suan 8. katalogdan sıparıs vereblrmıyz ?

hayır veremezsin. ayın 19unda yani perşembe günü bu 7. katalog bitiyor. perşembe günü saat 22.00'da oriflame sitesi aylık kapanışa girer. Aylık kapanışta siteye giremezsin. Cuma günü sabah 9 yada 12 gibi site açılır ve açıldığında bu 8. katalog yüklenir siteye ancak o zaman verebilirsin...

hmm anladm cnm iyi oldu ogrendgm sen bu ay neler aldn

blmıyorum cnm bende yenıyım ılk defa sıparıs verıyorum... ama sana hıc degılse kalem gelmıs bana hıcbısı gelmemıs..tekli goz far war ama o hedıye olması laızm... sendede warmı teklı goz farı

cnm stokta kalmayınca yerine başka ürün yolluyorlar
sanada deodorant yerine tekli göz farı gelmiş işte...
benim bi arkadaşada da el kremi geldi mesela
ama sen sen fax çektiysen sana tekrar farklı bir ürün gelecektir

ama cnm o hediye olarak gelmıs kargo sıfırlama urunu degıl yanı ..krem goz kalemı deoyla olcuseblr ama bana tek far geldı okdr kucukkı 1liralk anca olur..hem onun yerıne gelmedı hedıye o

canlarım ya ben ilk defa bir arkasımı üye yapmıstım altıma.. sipariş vermiş ama kargo geldiğinde evde yokmuşlar geri gitmiş şimdi nolcak tekrarmı gelio yada biyerleri falanmı aramak gerekio? naıl olcak :S

Ayy çok tuhaf bir durum hakkaten ne olacak böyle şeyler beni korkutuyor

Bende bugun üye oldum son fırsattan üye yaptı bir tane ablamız.. pek bir fikrim yok her konuda danışabilirsin dedi ama önce buradan araştırmak istedim inanın daha sipariş vermesini bile bilmiyorum ben sadece kendim için geliş fiyatına almak için üye oldum ama fırsatlarını anlatınca gözlerim parıl parıl oldu ;d seneye üniye gideceğiz bi yerden başlayıp paramızı çıkartmamız lazım.. kendimi bu kadar toy hissetmedim :) zaten pek bişe almazdım bu tür şeylerden.. bugune kısmetmiş üye olmak :) abla puanlardan felan bahsediyordu ya diyorum puan ney benım kazancım nasıl olcak burayı takip ediyorum sizde düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim çok teşekkürler

artık oriflame ile ilgili bir durum değil bu. Yurtiçi Kargo şubesindedir kargon canım. Yurtiçi Kargo bir daha getirmiyor bildiğim kadarıyla. Her ilçede yurtiçi kargo şubesi vardır. senin kargon hangi şubede onu öğrenmen lazım. sonra o şubeye gidip kendin alcaksın yapcak bişey yok. Yurtiçim kargo müşteri hizmetlerini ara anlat durumu onlar sana yardımcı olur...

kızlar 8. katalogtaki 27'deki çanta nasıl sizce?

Ben çok beğendim canım. Daha geçen ay bi çanta aldığım için gerek duymuyorum yoksa bende alırdım onu :)

Ayy çok tuhaf bir durum hakkaten ne olacak böyle şeyler beni korkutuyor
korkmanı gerektircek bi durum yok ki. Geri gitmemiştir o kargo. Yurtiçi kargo şubesinde bekliyodur. Gidip alırsınız birşey olmaz :)

canım kural şu ne kadar satarsan o kadar çok kazanırsın. 100 bp sipariş toplarsan hediye veriyorlar. sen bide yeni üye olduğun için hoşgeldiniz programı var oda geçerlidir. 3 ay 100-150 bplik sipariş verirsen 60 liralık parfümler falan sana 5 liraya geliyor. Korkucak bişey yok. Tek bişey var oda faturalarının gününü geçirmeden ödemelisin. sakın son güne bırakma yanarsın valla. Cuma günleri son ödeme tarihi oluyor genelde. sen eğer son gününde ödersen para ertesi gün hesabına geçtiği için faiz yersin. o yüzden sen her zaman 2 3gün önceden yatırmaya bak. bu arada gerçekten çok karlı bi iş. ben bu ay 70 tl kazandım. daha 3. ayım. üstelik 30 liralık alışveriş yaptım kendime. onları yapmasaydım 100 lira olcaktı. Ve kendi altına üye yapmaya bak. Altına üye yaptığın kişi 120 bplik alışveriş yaptı diyelim o puan sanada geçiyor sanada 120bp geliyor.

8. katalog siparişleri başladı mı ki? 19 mayıs 22:00den itibaren başlamayacak mı 8. katalog?

hayır. yani evet ama şöyle. saat 22'de site kapanıcak. 8. katalog ürünleri ve internet kataloğu yüklenicek. 8. katalog indirimleri kampanyaları falan yüklenicek siteye. Tabi bunların yüklenmesi zaman alıyor. Saat 22'de site kapanıcak danışman girişi falan yapılamayacak. Cuma günü sabah 9-10 gibi site açılacak. yani sen siparişlerini yarın verebilirsin canım...

Merhaba kızlar...
Size bikaç sorum olucak. Şimdi az önce kardeşim sipariş verdi, hoşgeldiniz programından 100bp yi geçti, yalnışmı yaptık bilmiyoruz ama 5 lira karşılığında almayı hak ettiğimiz ürünün kodunu yazdık. Acaba bu durumda kendimi sistem atıyor, yoksa biz doğrumu yazdık ürün kodu yazarak?? Biraz karışık oldu ama anlatabilmişimdir umarım.

Birde değişim nasıl yapılıyor?? Bilgilendirirseniz çok seviniriz
Herkesciklere kolay gelsin..
Teşekkürler!​

Canım onun kodunu sistem atıyor ama 100 bp yapmışsan.. Eğer 100 bp yaptığın ürünlerden stokta kalmayan olursa onun bp sini saymıyor ve sistem 100 bp den düştüğü için ürünün kodunu eklemiyor. Sipariş verirken buna dikkat et. Birde karşısındaki fiyatına bak eğer fiyat yazıyorsa bu senin ödeyeceğin anlamına gelir. Eğer (0 TL) yazıyorsa bedava gelecek demektir.

Değişim derken neden bahsettin canım ben anlamadım

arkadaşlar internetten şipariş veriyorum 48 inci sayfadaki sipariş bir alana bir bedava ruj bedava nın kodunuda girdim fiyat listesinde hepsine fiyat koymuş bedava olanlarada nerde yanlış yaptım anlamadım

Merhaba herkese. Ben yine birşey sorucam, biraz basit gibi gelebilir sorum ama yeni yeni öğreniyorum, mazur görün Ben siparişimi vermiştim. Siparişlerim geldi hatta sonunda...Netten ödeme yapmıştım. Kargoyla birlikte faturası da geldi tabi. "Faturayı en geç 2-3 gün önceden (hesap kesim tarihine göre) ödeyin demişsiniz." birkaç mesaj öncesinde. Ben zaten nette kredi kartıyla taksitli seçeneğini işaretlemiştim. Ödemem bitmiş oldu otomatik olarak di mi? Bundan sonra yapacak başka birşeyim yok?

Son düzenleme:

teşekkür ederim umarım doğru yapmışızdır

Değişimden kastım iadeydi yanlış olmuş
Şimdiden teşekkür ederim=))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…