ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

8. katalogdan neler almaayı dusunuyosunz kızlrr:KK51:

kozmetik çantası aldım sadece. ilk danışman olduğum anlar o kadar çok şey alıyodum ki. kar felan etmiyordum :KK70: ilk danışman olduğum zaman 72 tllik kendime bişey almıştım 2.ay 50 oldu sonra 30 falan derken düştü iyice :)

kızlar bişeyler sorcam size. şimdi ben her ay baya bi sipariş topluyodum bu yüzden kredim yetmiyordu. işte bende geçen ay babamıda kayıt yaptım. bi annemden bi babamdan sipariş vermeye başladım. İşte şimdi bişey duydum ben altında üye olanların iskonto diye bişeyi varmış. bu tam olarak ne demek? paramı vercekler bana? Bu konuda biri bana tam olarak bilgi versin nolur.

kozmetik çantası aldım sadece. ilk danışman olduğum anlar o kadar çok şey alıyodum ki. kar felan etmiyordum :KK70: ilk danışman olduğum zaman 72 tllik kendime bişey almıştım 2.ay 50 oldu sonra 30 falan derken düştü iyice :)

hmm:)bende aileme arkdslrma kendime alıyorm ..indirimli gelişlernden yararlanmakda bi kar bence:KK66:

iadeyede ben cevap veriyim o zaman :KK70:
iadeyi 2 türlü yapabilirsin. Biri kargo şirketini arayıp evine çağırcaksın. gönderceğin ürünleri içinde faturasıyla beraber oriflame yollucaksın. Tabi faturanın boş bulduğun bi yerine hangi ürünleri iade ettiğini yazcaksın kodunu yani. İşte 1 hafta 10 gün içinde hesabından düşüyorlar parasını. Ama kargo parasını sen ödüyorsun. 6.30 tl. yani hata sendeyse sen beğenmeyip vs. gibi nedenlerden göndermek istersen kargo parası sana ait. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda bana öyle demişlerdi ama kargo parası ödemeyen arkadaşlarda varmış tabi.
2. yol ise oriflame hizmet merkezlerine gidip kendin elinle iade ediceksin. tabi ondada faturan şartt. Bunda ise para almıyorlar.

Teşekkür ederim.. :KK71: Yani kargo elinde sonunda sana ait. Geçen katalogtaki çantayı istemişlerdi, bir yeri sökük gelmiş o yüzden iade etmek istiyoruzda ondan sormuştuk.

ayyyy sponsorum iyi iyi diyodum oda bozdu kendini ya. bi insan günde 5 kere mail atar mı ya! böyle insanlar yüzünden işimden soğuyorum! ne kadar para meraklısı bu insanlar..!

arkdslr burda kımse soruma cwp wermıcek mi:KK43:

cnm tam bi bilgim yok ama konunun tamamını okumş biri olarak şunu diyebilirimki bazılarının bi ay sonra fln gelmiş belkide bi sonraki siparişinle gönderirler bilmiyrm tam:26:

iskonto konusundada bucicim, senin altındaki üyeler sanırım belirli bi sınırı geçerse puan veya tl olarak tam bilmiyorum, onların satış miktarından sen iskonto kazanıyosn,sen kendin için sipariş verceğin zmn kazandığın iskonto senin fatura tutarından düşüyo:KK24: kabataslak böyle bi bilgim var söyleyeym dedim,ayrıntısını bilen arkadaşlar anlatır daha iyi:KK71::KK74:

cnm tam bi bilgim yok ama konunun tamamını okumş biri olarak şunu diyebilirimki bazılarının bi ay sonra fln gelmiş belkide bi sonraki siparişinle gönderirler bilmiyrm tam:26:

iskonto konusundada bucicim, senin altındaki üyeler sanırım belirli bi sınırı geçerse puan veya tl olarak tam bilmiyorum, onların satış miktarından sen iskonto kazanıyosn,sen kendin için sipariş verceğin zmn kazandığın iskonto senin fatura tutarından düşüyo:KK24: kabataslak böyle bi bilgim var söyleyeym dedim,ayrıntısını bilen arkadaşlar anlatır daha iyi:KK71::KK74:

teşekkür ederimm canımm az çok bişey oluştu kafamdaaa :)

Son düzenleme:
ben de yeni bir oriflame satış temsilciyim. oriflame web sayfasından 7. katalogtan ilk siparişlerimi verdim.. siparişlerim geldi ancak ben 1 tane de 8. kataloğu göndereceklerini sanıyordum göndermemişler.. her siparişte kendimiz mi eklememiz gerekiyor?

ben de yeni bir oriflame satış temsilciyim. oriflame web sayfasından 7. katalogtan ilk siparişlerimi verdim.. siparişlerim geldi ancak ben 1 tane de 8. kataloğu göndereceklerini sanıyordum göndermemişler.. her siparişte kendimiz mi eklememiz gerekiyor?

otomatik tekli katalog ekleniyo cnm:26: acaba netten sipariş verirken silmiş olabilirmsn??bide şöyle bişeyde var bi önceki katalog döneminde 8nciyi de yolluyolardı ama sonuçta siparş versende yeni katalog eklenmesi lazım bilemedm ben onu,danışmanın direktörün yakınsa sana ondan iste onlarda vardr:nazar::KK74:

kızlar optimals evenout leke giderici kremleri kullananınız varmo acabaa:26:

Ben kullandım bi halt olmadı. Oysa bir umutla almıştım. 2 aydan fazla çok düzenli bir şekilde kullandım. Zaten içinden çıkan kağıtta sabahları yüzünüzü temizledikten sonra kullanın yazıyor. Yani öyle sabah akşam sürülen bir şey değil. Azıcık bi ilerrleme görsem devam edecektim ama emin olmak için başladıgım gün yanaklarımın fotosunu çekmiştim. :KK51: 2 bucuk ay sonra yine cektim. Bi kaç kişiye gösterdim kimse fark göremedi. Hiç vakit kaybetme o kremle kahverengi leke sorunun varsa ve güneş kaynaklı degilse, yani sadece yazın cıkan lekeler degil de dört mevsim varsa benimki gibi, bence vichy veya roc al. Arkadas aldı ben de baslayacagım. Kız 3 haftadır kullanıyo acaip ilerleme var. Vichy nin bi kremini aldı işte leke için. Biraz pahalı ama kesin çözüm. Karta taksitle alacam ben de internetten. :KK68:

of cnm ya inş oyle yparlarrr 7lira sncta az dgl

Oriflame Danışmanı olduğunuz zaman ne kadar kazanç elde edeceksiniz onu açıklayayım hemen. 2 farklı kazanç var oriflame'da.
1. şekil : Sadece satış yaparım ve satışını yaptığım her üründen %30 kar ederim.
2. şekil : Hem satış yaparım hemde kendime bir alt ekip kurarım. Kendi satışımdan %30 alırım ekibimin satışından da primimi :nazar::nazar:

X