ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

teşekkür ederim umarım doğru yapmışızdır :KK70:

Değişimden kastım iadeydi yanlış olmuş :KK70: :KK70::KK53:
Şimdiden teşekkür ederim=))

iadeyede ben cevap veriyim o zaman :KK70:
iadeyi 2 türlü yapabilirsin. Biri kargo şirketini arayıp evine çağırcaksın. gönderceğin ürünleri içinde faturasıyla beraber oriflame yollucaksın. Tabi faturanın boş bulduğun bi yerine hangi ürünleri iade ettiğini yazcaksın kodunu yani. İşte 1 hafta 10 gün içinde hesabından düşüyorlar parasını. Ama kargo parasını sen ödüyorsun. 6.30 tl. yani hata sendeyse sen beğenmeyip vs. gibi nedenlerden göndermek istersen kargo parası sana ait. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda bana öyle demişlerdi ama kargo parası ödemeyen arkadaşlarda varmış tabi.
2. yol ise oriflame hizmet merkezlerine gidip kendin elinle iade ediceksin. tabi ondada faturan şartt. Bunda ise para almıyorlar.

Merhaba herkese. Ben yine birşey sorucam, biraz basit gibi gelebilir sorum ama yeni yeni öğreniyorum, mazur görün :kk77: Ben siparişimi vermiştim. Siparişlerim geldi hatta sonunda...Netten ödeme yapmıştım. Kargoyla birlikte faturası da geldi tabi. "Faturayı en geç 2-3 gün önceden (hesap kesim tarihine göre) ödeyin demişsiniz." birkaç mesaj öncesinde. Ben zaten nette kredi kartıyla taksitli seçeneğini işaretlemiştim. Ödemem bitmiş oldu otomatik olarak di mi? Bundan sonra yapacak başka birşeyim yok?

söylediğini anlamadım ama borcun var mı yok mu öğrenmek istiyorsan danışman girişi yap. finans bölümünden borç bilgine bak. eğer orda borçun yok görünüyorsa bi problem yok demektir. ama borcun varsa orada ara müşteri hizmetlerini...

arkadaşlar internetten şipariş veriyorum 48 inci sayfadaki sipariş bir alana bir bedava ruj bedava nın kodunuda girdim fiyat listesinde hepsine fiyat koymuş bedava olanlarada nerde yanlış yaptım anlamadım

bi yerde yanlış yapmadın canım. bende 8 tane verdim o rujdan bendede aynısını dedi. hepsine fiyat yazmış ama değişen birşey yok. 2 tane ruj 10.90 tl. ama orada 1 tane ruj 5.45 tl görünüyor. yani fiyatın yarısı. 2 tane ruj 5.45 + 5.45 = 10.90 yapıyor. değişen hiç birşey yok yani...

ya kızlar baktım da 19 mayısta nasıl olduysa biri benim yerime 132 tl lik!!! sipariş vermiş!!!!Nasıl oluyor bu iş anlamadım ya!!!Yarın sponsorumu arayacağım hemen...Nasıl olur bu iş allah aşkına ne yapıcam ben???Ay çok kötü oldum gece gece bu saatte

ben o kadar parayı ödeyemem mümkün değil...nasıl olur bu iş? sponsor benim adıma kendine mi sipariş verdi acaba yoksa? ödemeyi kendisi mi yaptı? böyle birşey olabiliyor mu? ay allah aşkına bilen birisi söylesin :18:

ya kızlar baktım da 19 mayısta nasıl olduysa biri benim yerime 132 tl lik!!! sipariş vermiş!!!!Nasıl oluyor bu iş anlamadım ya!!!Yarın sponsorumu arayacağım hemen...Nasıl olur bu iş allah aşkına ne yapıcam ben???Ay çok kötü oldum gece gece bu saatte

yok artık! ciddi olamazsın. Ay nasıl sponsorlar varya... Peki borç ödenmiş mi ödenmemiş mi? son ödeme tarihi ney? Sanırım sponsorun yaptı. Fatura numarası yazıyor ya ona tıkla neler aldığını görebilirsin. birde hangi adrese gittiğini... Bu arada mail adresine fatura onayı geliyodur. hiç mi ilgini çekmedi :S

arkadasım gecmıs olsn ya .. bende yenı uye oldm bu ay bole korkularım olmştu hatta bi konu bile açmştm biri hesabıma bişi yuklermı dıye sora bısı olmaz deyp sıparıs fln verdm ..nasıl olur hakketen ya ara sponsorunu musterı hızmetlerınu fln cnm

bence kalıcı diill.parana yazsıkk.nedeyse hepsini kullanmış biri olarak söloorum ve parfm diince akan sular durur benm için ama orfilamneden parfm almak mantıksız..

nasıl kalıcı değil? bende bütün parfümlerini kullandım ve hemen hepsi kalıcı. özellikle avona göre. mesela giordani gold acaip kalıcı bi parfüm. kıyafetime sadece 1 fıs sıktım. ertesi gün kıyafeti kokladığımda yoğun olarak kokuyordu. Bence mantıksız falan değil. Zaten oriflame kokularını her yerde bulamazsın.

kızlar sponsorumu aradım bir yanlışlık olmuş. 19 mayıs gecesinde saat 22:00 son saat ya, o saatlerde 30 küsur sipariş verirken, benim altımdaki danışman yerine beni seçmiş yanlışlıkla ama ödemeyi kendisi yapmış. sorun yok...ödenmiş gözüküyor...sadece benim adıma olmuş oldu...neyse rahatladım kızlar

ben biraz panik atak bir insanım:KK61: görünce 100küsur diye bir rakam çok kötü oldum başımdan aşağı kaynar su döküldü resmen. gece gece de arayamadım yani, uyku da tutmadı zaten. hemen buraya yazdım. ama ödenmiş de gözüküyordu borcum yoktu yani. son saatte olduğu için iptal edememiş siparişi, iptal olayı ve iade olayı biraz uzun bir işlem biliyorsunuzdur, borçlu görünmemem için hemen kredi kartı seçeneği ile ödeme yapmış.

şimdilik sadece beyaz çerçeveli gözlüğü düşünüyorum sipariş verene kadar birşeyler daha alabilrim

arkdslr benm kargo sıfırlama urunum gelmemıstı fax cektm faturayı hala gelmedi nede bilgi veriyolar bu konuda napmm lazm?*******

X