ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bu ay üye oldum tazeciğim yani :)
ayın 19 son gün sizce siparişlerimi ne zaman girmeliyim stokta kalmama durumu varmış birde mayıs kataloğunda bay bayan parfümü tavsiyleriniz bekliyorum ACİL lütfen :))

fullmoon bayan parfümü stokta kalmamış bitmiş ayın dokuzu yahuu hemencikin bitirilir mi :)
aramıza gelenlere hoşgeldiniz diyorum hayırlı satışlar :)

hayırlı olsun cnm aramıza hoşgeldiiin:)
siparişlerini biran önce topla ve ver bence çünkü stoklarda tükeniyor
full moon bayan parfüm ve ayak törpüsü tükenmiş bile bende alamadım

evet ayın 9 daha ama
fullmoon bayan tükenmiş
VISIONS DYNAMIC İKİLİ GÖZ KALEMİ - Thelma & Louise aldım oda tükenmiş
egzersiz bandı tükenmiş

>>>>> birşey söylicem ben s8 parfüm almamıştım ama promosyon hediye yazıyor ama stokta olmadığı için gelmedi onu nasıl alabilirim ilerliyen günlerde stoğa giricekmi veya hizmet merkezi bana yakın ordan mı alıcam bilen bi cvplasın arkadaşlar lütfen :) ben o kokuyu çok beyenmiştim

canım sende bir sonraki katalog vardır sipariş verdiğine göre.zahmet olmazsa indirimleri yazar mısın?19undan sonraki katalog için diyorum. oradaki indirimlere göre sipariş vereceğim de.

fullmoon bayan parfümü stokta kalmamış bitmiş ayın dokuzu yahuu hemencikin bitirilir mi :)
aramıza gelenlere hoşgeldiniz diyorum hayırlı satışlar :)

14-15tl gibi bi fiyat olursa bitmek kalmaz,kapışılır oysa bende hiç beğenmemiştm o kokuyu

ben siparişi topluyorum kataloğun yayına girdiği günden itibaren bikaç gün içinde veriyorum genellikle ilk gün yoksa stok problemi oluyo cnm bide ne tarz kokulardan hoşlanırsn ona göre tavsiye edelm???

kızlar oriflameın böyle meyveli şekerlı bı yaz kokusu var mı begendınız onerırsenz seviniirm cok

missonun pembesi şekerli bi koku,divine kırmızı şekerli-meyveli bi koku cnm benim bildiklerm bunlar şimdilk the babes passion berryde şekerli meyveli, bide dancing lady meyveli

cnm 150puan yapıncamı ne alıyosn o parfümü,eğer yaptıysan alırsın.onu faturaya göstermelik ekliyolar puanı yapmadıysan havasını alıyosun sadece

canım sende bir sonraki katalog vardır sipariş verdiğine göre.zahmet olmazsa indirimleri yazar mısın?19undan sonraki katalog için diyorum. oradaki indirimlere göre sipariş vereceğim de.

hangi ürünlerdeki indirimi soruyosn cnm?? genel itibariyle gözüme çarpanları sayayım

20mayıs-9haziran
her 50tllik alışverişe delight,ob dudak koruyucusu ve gg yaşlanma etkilerine karşı fond. %50indirimde
ob maxi lash rimel 11,9
aloe vera-arnika özlü yüz temizleme jeli-tonik-kremi set halinde 24,9
eclat weekend 39,9
flamboyant 34,9
ob powershine lipgloss 9,90- ob urban shield lipgloss 8,9- ob lipgloss 8,9
milk&honey serisinin ürünleri indirimde
ecollagen 3d+ kırışıklık karşıtı gec kremi 34,90
time reversing intense günlük düzgünleştirii krem spf12- 24,9
perfect body güzel görünümlü bacaklar için canlandırıı krem 24,9
elvie edt alana rollon krembedava - 54,9
deep impact %55 indirim var, edtsi 14,9
seeing is believing göz çevr. kremi 14,9
optimals nutricalm face mask ve oxygenboost face mask 8,90
optimals bio max. gündüz gece kremi 19,9
optimals evenout koyu lekeleri hafiletici konsantre 19,9
pure color rujlar 1+1 10,9
ob hydracolor ruj 14,9
ojeler 6,9
o. pure color tekli gözfarları 7,90
ob wonderlash suya dayanıklı rimel 11,9
ob. suya dayanıklı göz maky.temizleyici 11,9
ob revelation rimel 12,9
clickit ürünlerinden kapatıcı,rimel,eyeliner,dudak renklendiricisi 6,9 (dudak parl.7,90)
very me lipmania ruj 7,9 - lipstatic parl.7,90 - verym oh my gloss 7,9
pure skin ürünlerindede indirimvar tonik,matlaştırıı krem,yüz yıkama jeli ve sivilce lekelerini kapatıcı
the babes spicy mango 24,90
veryme inredibalm 5,9 - kajal 9,90
mirage 34,9 - fullmoonlar yine 15,9 - excite 34,9 - hairx şamp. indirim var 6,9
optifresh extra ferahlatıcı diş macunu 5,9
sol güneş ürünlerinde fiyatlar orta düzeyde ve herhangi bi ürün alana hairx yaz bakım durulanmayan saçkremi 7,90a
erkek rollonlarda 1+2 var 11,90
volare magnolia-misso pembesi-midsummer(byn)-midsummer(bay) 32,90
glacier ice ve athletic 26,90
eclat man edt39,90-traş sonrası neml.5,90-rollon6,90
signature edt 36,90-traş son.neml. 6,90- deo 10,90
kolonyalar 14,90
yeni çıkan feetup fresh glow ürünlerindede iyi indirimler var arındırıcı6,90- ayak jeli7,90- sprey 9,90- tırnak parl.8,90
ve son olarak silk&beauty el kremi büyük boy6,90 (150ml)

yeni katıldım orflame ailesinee:) avonla eşdeğer fiyatlar hala pahalı geliyor herkesee ama gzel ürünerl war öyle görünüyorr
parfmler çok güzel kokuyorr

taraklı rimel war onu bekliyorum satmak için 10 tane rahat siparişi war şimdiden

hoşgeldiiiin:79:
taraklı rimelden 10 tane mi maşallah
bol kazançlar:)

kokoo çok sağol hepsini yazmışsın neredeyse :)valla önümüzdeki katalogtan çok alacağm var sanırım.bu arada volare magnolia kullanan var mı nasıl bir koku hafif fresh meyveli ya da çiçek kokusu mu yoksa ağır baharatlı şekerli bir koku mu?sarışınım ve hafif bir yaz kokusu arıyorum uygun mudur kızlar?

kızlar oriflamenin şu anda sitesinde bulunan katalogdan sonraki katalog eline geçen var mı?varsa indirimli ürünleri falan yazsa olmamı:44::44: 19 mayıstan sonraki katalogdan bahsediyorum

Daha önce vermiştim alıntıladım :)

3 tane bayan 1 tane erkekten sipariş vermiştim ben. 3 bayan parfümünüde kimse beğenmedi. bi arkadaşım 3ünüde aldı ayıp olmasın diye:) aldı 2 tanesi öyle paketiyle duruyormuş. iade etmek istedi sonrada uğraşamam dedi vazgeçti :)

ben 8 gün önce bir fondoteni iade etmiştim. Bugün internetten baktım hala düşmemişler fiyatını. Acaba ne zaman düşer? Bi problem mi var acaba? Haftaya cuma son ödeme tarihim. Eğer düşmezlerse boşu boşuna faiz yemiş olcaaam
bu arada iade işlemini hizmet merkezine gidip kendim yaptım...

Son düzenleme:

volare magnolia yı bilen yok mu kızlar yardım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…