ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

avondan menmun kalmadıgımzdaaa oriflameye yönelmiştik.. gercekten cok güzel oriflame ürünleri.. insanın içine siniyor yani..rimeli, kremleri bilhassa da parfümleri cook güzel farklı yaniii..

avondan menmun kalmadıgımzdaaa oriflameye yönelmiştik.. gercekten cok güzel oriflame ürünleri.. insanın içine siniyor yani..rimeli, kremleri bilhassa da parfümleri cook güzel farklı yaniii..

Allah için yani oriflame makyaj ve krem olaylarında çok daha iyi avona göre. ama yukarda Allah var şimdi avonun parfümleri ve özellikle aksesuarları (takılar, çantalar) çok iyi. oriflamede ben pek fazla beğenmedim aksesuarları. bir tek coral çantayı beğendim onuda aldım zaten. 3 tane sipariş vermiştim. Takı, çanta ve parfüm olaylarında avon çok çok iyi. ama oriflamede yavaş yavaş geliştiriyor kendini...

bende avondan cokca takı almıstım dogru ama kremleri berbatt resmen.. kandırmaca...parfümleride dısrda var olanlardan aynı kokudan cok yani ama farkedin bnuu oriflamenin parfmleri dısarıda yokk bulamazsnz bnce.. avonun fondotenleri kalıcı gzl oriflamenndee geriye kalan tüm makyj ürünlerii veryme nin jeli varya mükemmel o

slm kızlar takma kiprik almayı düşünüyorum daha önceden kullananız var mı acaba nasıl bilgisi olan paylaşabilir mi:18:

çizgi görünümünü azaltan serum için OOS to back order diyor nedir yani alamayacak mıyım :s:s:s

stok out demek yani ürünün stoğu bulunmuyor birde pembe renkli olarak görünür maalesef bu şekilde yazınca ürün alınamaz

Son düzenleme:
arkadşlar takma kiprik alan var mı cevap verbilir misiniz kullanan varsa cevap yazabilir mi:KK74:

kızlar oriflamenin şu anda sitesinde bulunan katalogdan sonraki katalog eline geçen var mı?varsa indirimli ürünleri falan yazsa olmamı:44::44: 19 mayıstan sonraki katalogdan bahsediyorum

merhaba herkese. ben de oriflame'e üye olmak istiyorum. ama sadece kendime alışveriş yapacağım. ne yapmam gerekiyor? üyelik ücreti ne kadar? üyelik ücretinden başka vermemiz gereken ücretler de var mı aylık-yıllık aidat gibi?

merhaba herkese. ben de oriflame'e üye olmak istiyorum. ama sadece kendime alışveriş yapacağım. ne yapmam gerekiyor? üyelik ücreti ne kadar? üyelik ücretinden başka vermemiz gereken ücretler de var mı aylık-yıllık aidat gibi?

şu anda 1 tl kayıt bildiğim kadaryla yok başka bi ücret :KK22:

cnm netten formu dolduruyosn en kısa zmnda sana bi direktör atıyolar ve üyeliğinin açılmasına yardımcı oluyo hatta sana katalog flnda gönderir ve kısaca bilgilendirmeleri yapar. onun dışında 19mayısa kadar üyelik 1tl ama bu dönemde kayıt olursan 21gün içinde sipariş vermen gerekiyo 1tllik üyelik ücretinden yararlanabilmek için. eğer sipariş girmezsen bi sonraki siparişinde kayıt ücreti 20tl düşer buda dipnot. eğer istersen ilk siparişini direktörün senin adınada girebilr,siparişini vereceğin ürünün fiyatı önemli değildir.fakat yanlızca numune seti siparişi verirsende 20tl olarak görünür kayıt ücretin onada dikkat et. bunun dışında her ay sip. verme zorunluluğun yok,istediğin zmn verebilirsn sadece üyeliğinin 1nci yılı tamamlandığında kayıt yenileme ücreti olarak 5tl verirsn o kadar.onun dışında extradan bi külfet oluşturmaz:KK34:

kokoocum benim selam :) iyi ya nolsun bkmyi izliyorum valla şuan :KK1: sen neler yapıyorsun?teşekkür ediyoruz.seninki de kutlu olsun canım :93:

sağol kuşum valla tüm gün evde kendi turşumu kendim kurdum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: henüz bekarım ama senin adınada anneminkini kutlayayım bari:KK69::KK74::KK71: hah birşey soracaktm aklıma geldi, kızlar vaks kullanan alan varmı acabaaa?? nsldır nsl kullanılır dolgunlaştırırmı?sertleştirirmi?yoksa yumuşak sabit bi görünüm mü verir vs vs vs:KK62: kullanan varsa bi bilgi şeysi yapalım yahu almayı düşünüyomda:21::KK70:

merhaba. ben de aranıza katıldım artık:KK8: sipariş de verdim ama yanlışlık mı yaptım anlayamadım :KK43:( en son kredili 21 gün vadeli seçeneğe tıkladım. bu durumda ödemeyi kredi kartıyla mı yapacağım? kredi kartı ile ilgili bilgi ekranı gelmedi hiç...yani nasıl oldu şimdi bu durumda ödeme şekli anlayamadım???yardımcı olur musunuz?

merhaba. ben de aranıza katıldım artık:KK8: sipariş de verdim ama yanlışlık mı yaptım anlayamadım :KK43:( en son kredili 21 gün vadeli seçeneğe tıkladım. bu durumda ödemeyi kredi kartıyla mı yapacağım? kredi kartı ile ilgili bilgi ekranı gelmedi hiç...yani nasıl oldu şimdi bu durumda ödeme şekli anlayamadım???yardımcı olur musunuz?

alışveriş sepetinde ürünler hala gözüküyor...satın almış olmadım mı şimdi anlayamadım?

alışveriş sepetinde ürünler hala gözüküyor...satın almış olmadım mı şimdi anlayamadım?

Aynı durumu ben de yaşamıştım:KK1:. kredin açık olmadığı için 21gün içinde ödeme seçeneğini seçemezsin.kredi kartıyla ödeme yapman gerekiyor yada direktörünle görüşüp kredi limitini açtırman gerekiyor...

öyle miymiş? cevabın için teşekkür ederim, rahatladım :) direktörümle görüşeceğim yakında, katalog alacağım...bu durumu da sorarım. aslında 21 gün vadeye ihtiyacım yok, hemen şimdi kredi kartı ile alışveriş yapabilirim yani demek...ama ben sipariş vermeden önce direktörümle görüşeyim de, emin olmadan birşey yapmayayım :KK61:

X