ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

selam arkadaşlar.Ben bu hafta üye oldum.Size saçma gelebilecek bi kaç tane sorum var..

Bu ay sipariş verdim diyelim 70 bp lik.150 ye tamamlamadıgım için kargo ücreti ödemem mi gerekecek..

Ve bikaç ay sipariş vermesem ve daha sonraki ay sipariş versem herhangi bi ücret ödeyecekmiyim?

selam arkadaşlar.Ben bu hafta üye oldum.Size saçma gelebilecek bi kaç tane sorum var..

Bu ay sipariş verdim diyelim 70 bp lik.150 ye tamamlamadıgım için kargo ücreti ödemem mi gerekecek..

Ve bikaç ay sipariş vermesem ve daha sonraki ay sipariş versem herhangi bi ücret ödeyecekmiyim?

hayırlı olsun canım bol kazançlar
evet 150 bp olmazsa kargo ücreti vereceksin 6,30tl
veya her katalok döneminde 7 tl karşılığında 729000 kodlu ücret sıfırlama ürünü var
kod hep aynı ama her katalok döneminde ürünler değişiyor
mesela 7.katalok ücret sıfırlama ürünü demarco antiperspirant sprey deodorant
8. katalok ücret sıfırlama ürünü beauty mono eyeshadow essantials yeşil far

sipariş vemediğin zaman herhangi bir ücret ödemiyorsun
9.katalok ücret sıfırlama visions ver you ruj
hizmet merkezlerinden alırsanda 3.20 tl (100 bp altında) servis ücreti veriyorsun
sipariş vermediğin zaman herhangi bir ücret ödenmiyor

Son düzenleme:
evet yurtiçi kargo. genelde 2 gün içinde geliyor kargolar. eğer 3 yada 4 gün olduysa bi problem var derim. faturanın kesildiğine eminmisin? Birde sen danışman girişi yap. hemen sayfada kargo gönderi takibi diye birşey var ona tıklayıp kargonun durumunu öğrenebiliyorsun...

Teşekkür ederim fakat kargo parasını onlar ödemiyor. Problem benden kaynaklanan birşey olduğu için hata bende o yüzden kargo parasını ben ödüyorum. Eğer onlar hatalı yada yanlış ürün göndermiş olsalardı o zaman senin dediğin gibi oluyormuş...

ben takım lıderıyım ve benım 65 tane uyem var ve uyelerım ıade olaylarını bu sekılde gonderıyolar ama hıcbır kargo ucretı odemedıler.bunu bıldıgım ıcın yazdım...

selam kızlar birşey soracaktım size oriflamenin son k7 kataloğunda syf 67 de maskeler var acaba onlardan daha önce kullanan var mı faydalı mı 2.ile3.aldım da bakalım artık nasıl çıkacak daha ilk defa kullanacağım oriflamenin bi ürününü yardımcı olursanız sevinirim ayrıca tırnak bantları nasıl:18:

sende canım ha ben bu ay ne aldıysam onları sölemişsin :) benim elime geldim kargom. ilk olarak dediğin maskelerden ben 4+4 8 tane sipariş verdim. Tekide benimdi. kullandım. benim cildime daha ilk kullanmamda işe yaradı. Bildiğim kadarıyla onlar haftalık bakım için. Cildim son günlerde yok kötü olmuştu böyle bi bakıma ihtiyacı vardı. özellikle hafif sivilceli ciltler için çok iyi.
Tırnak bantlarına gelince onuda aldım. işte onları tırnak ucun dışarıda kalıcak şekilde yapıştırıyosun. dışarıda kalan kısımları beyaz ojeyle sürüyosun. Bantlar simetrik kesildiği için eğer doğru yapıştırırsan ojeyi sürdüğünde düzgün bi şekilde çıkıyor. yalnız 2 çeşit bant var. 2si birbirinden çok farklı. diğer bantlar sivri şekilde çok thaf bişey onu daha kullanmadım. 20 birinden 20 diğerinden olcak şekilde toplam 40 tane bant var.

kokoocum canımcım eklemeyi biliyorumda pcden midir nedir anlamadım yaw:KK50:
dicitalden pc yüklüyorum sonra resimler açılmıyor hata veriyor bu konuda bilgin var mı canım ya
kafayı yiycem:KK52:sorun pcde sanırım:44:

cnm çok bilmiyorum ama resimlerin formatından dolayı olabilirmi??:26:

aaa oda ne demek duymamış olayım biz senden memnunuz hayatım:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:::KK16:

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK71::KK71::KK71:

sende canım ha ben bu ay ne aldıysam onları sölemişsin :) benim elime geldim kargom. ilk olarak dediğin maskelerden ben 4+4 8 tane sipariş verdim. Tekide benimdi. kullandım. benim cildime daha ilk kullanmamda işe yaradı. Bildiğim kadarıyla onlar haftalık bakım için. Cildim son günlerde yok kötü olmuştu böyle bi bakıma ihtiyacı vardı. özellikle hafif sivilceli ciltler için çok iyi.
Tırnak bantlarına gelince onuda aldım. işte onları tırnak ucun dışarıda kalıcak şekilde yapıştırıyosun. dışarıda kalan kısımları beyaz ojeyle sürüyosun. Bantlar simetrik kesildiği için eğer doğru yapıştırırsan ojeyi sürdüğünde düzgün bi şekilde çıkıyor. yalnız 2 çeşit bant var. 2si birbirinden çok farklı. diğer bantlar sivri şekilde çok thaf bişey onu daha kullanmadım. 20 birinden 20 diğerinden olcak şekilde toplam 40 tane bant var.

öyle mi canım tesadüfe bak :KK1: bende şu tırnak bantlarının içinde kaç tane var diye merak ediyordum bazıları 4 kullanımlık demişti sağol içimi rahatlattın:KK9:

siparişi sonlandırmadan önce aşağıda 2 seçenek var.kredili öde ve kredi kartıyla öde diye.hangisini istersen onu seç ve kart bilgilerini gir.bu kadar.hepimize iii satışlar

oriflamede en azından ürün gönderiyorlar.ben bir zamanlar avon danışmanlığı yaptım.85 tl dolduramazsan kargo ödüyordun.üstelik ücret sıfırlama ürünü falanda yok. kargoyu paşa paşa ödeyeceksin.

ya ben sipariş vermek üzereyim de bu katalog 5li setleri çıkaramıyorum ya, eskiden çıkarabiliyordum :s
yok ayrıca ben burdan kredi kartı ile değil de ürünler geldikten sonra kredi kartı ile ödenebiliyorsa o nerden ödeniyor demiştim canım :)

ya ben sipariş vermek üzereyim de bu katalog 5li setleri çıkaramıyorum ya, eskiden çıkarabiliyordum :s
yok ayrıca ben burdan kredi kartı ile değil de ürünler geldikten sonra kredi kartı ile ödenebiliyorsa o nerden ödeniyor demiştim canım :)

üzgünüm öyle birşey yok. faturan kesildikten sonra kredi kartıyla ödeme yapamıyorsun. sadece ilk sipariş verirken ödeme yapabiliyorsun. bide emin değilim ama faturanın son ödeme tarihi geçtikten sonra ve faturana faiz işledikten sonra kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsun.

üzgünüm öyle birşey yok. faturan kesildikten sonra kredi kartıyla ödeme yapamıyorsun. sadece ilk sipariş verirken ödeme yapabiliyorsun. bide emin değilim ama faturanın son ödeme tarihi geçtikten sonra ve faturana faiz işledikten sonra kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsun.

hadi ya.. peki sağol bilgilendirdiğin için :)

X