ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar nisan ayında ürün siparişi veremedim istediğim ürünler stokta olmadığı için.
Mayıs kataloğu gönderilir mi?

Son düzenleme:
mesajım sılınmıs ya.
satıs ve ürün temını içerıklı diye.
ben yardım istemıstım sadece.
sıtesınde oyle bir sey bulamayınca.
oriflame satan birileri var mı dıye.
ilginc valla.

İyi akşamlar arkadaşlar.Oriflamein sitesinden kargo gönderi takibi sitesi hata veriyor acaba benim pc'de mi sorun var ki, girebilen var mı?

slm arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı. ben kendi altıma üye yapcam illa beni üye yapan kişiyle görüşmem mi gerekiyor? kendi başıma yapamazmıyım? çünkü beni üye yapan kişiye ulaşamıyorum.. oriflame danışman sayfasında alt ekipler bölümünde online kayıt die bir yer var oradan kendim yapsam kaydı açılırmı acaba? acil cevaplarınızı bekliorm. öptüm hepinizi çokçok...

slm arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı. ben kendi altıma üye yapcam illa beni üye yapan kişiyle görüşmem mi gerekiyor? kendi başıma yapamazmıyım? çünkü beni üye yapan kişiye ulaşamıyorum.. oriflame danışman sayfasında alt ekipler bölümünde online kayıt die bir yer var oradan kendim yapsam kaydı açılırmı acaba? acil cevaplarınızı bekliorm. öptüm hepinizi çokçok...

sız yapabılırsınız fakat kredısı acılmaz kredıyı ancak lıderler ve dırektorler acabılır o nedenle lıderınız veya dırktorunuzle gorusmenız gereklı...

merhaba kızlar :) bu satışta 3. ayım hersey ıyı gıdıyor şükür ancak bu ay kendım sıparıs vermeyı denıyorum ama en son lısteme S8 Eau de Toilette parfum kendılıgınden eklenıyor 30 puanı varmıs hıç bırsey anlamadım sılıyorum basa donuyorum ılerle dıyorum hanı katalog eklıyor ya sıstem otomatık olarak aynı o lıstede bu parfumu goruyorum yanı bu kedıye mı anlamadım ?:KK50:

Son düzenleme:
merhaba kızlar :) bu satışta 3. ayım hersey ıyı gıdıyor şükür ancak bu ay kendım sıparıs vermeyı denıyorum ama en son lısteme S8 Eau de Toilette parfum kendılıgınden eklenıyor 30 puanı varmıs hıç bırsey anlamadım sılıyorum basa donuyorum ılerle dıyorum hanı katalog eklıyor ya sıstem otomatık olarak aynı o lıstede bu parfumu goruyorum yanı bu kedıye mı anlamadım ?:KK50:

cnm o katkat kazan hediyesi olduğu için otomatik ekleniyo eğer yanlış bilmiyosam 15puan yapınca mı ne onu alabiliyosn 5tlye. en son sipariş syfsında promosyon çalıştır kısmına gelince fiyat kısmı sıfırlanır dert etme:KK24:

kızlar bişi sorucam haziran kataloğunda 1 alana 1 bedava rujlar var onların numuneleri var mııı??

cnm bahsettiğin ürünlerin numuneleri satılıyo? ama renk beğenmek için istiyosun sanırım? genelde forumda okuduğum kadarıyla,koyu olan renklerin daha iyi olduğu yönündeydi, açık renkli olanlar sanırım pek renk vermiyomş:KK6:

sız yapabılırsınız fakat kredısı acılmaz kredıyı ancak lıderler ve dırektorler acabılır o nedenle lıderınız veya dırktorunuzle gorusmenız gereklı...

kredisi açılmaz ne demek. yani benim gibi kendisi girip netten siparişlerini falan veremezmi ben beni üye yapan kişiye ulaşamıyorum napıcam :S:S

ya kızlar ya bugün siparişlerim geldi fakat aptallığım yüzünden hata yapmışım! bi müşterim bi kozmetik çantası bide fondoten varya 20 tl'lik ondan istemişti. bende sipariş verirken fondoten ve kozmetik çantasını 2'şer tane istemişim. yani onlar elimde patladı. Satıcak kimse bulamam. boşuna 30 tl vermiş olcam benimde işime yaramaz. iade edicem fakat kargo parası ödemem gerek. Zaten kazandığım 3-5 lira bişey iade edersem toptan zarara girmiş olurum. napıcam bi yolu yok mu? Hizmet merkezlerinden ücretsiz yapamaz mıyımm???

kredisi açılmaz ne demek. yani benim gibi kendisi girip netten siparişlerini falan veremezmi ben beni üye yapan kişiye ulaşamıyorum napıcam :S:S
evet kredisi açılmazsa sipariş veremez. krediyi açmak içinde onun onayı gerek. Ulaşamıyorum derken ne demek istedin? Numarası faturanın altında yazıyo da. Zaten bi direktörün bide sponsorun var. ikisinden birini ara. belki diğeri yardımcı olabilir...

ya kızlar ya bugün siparişlerim geldi fakat aptallığım yüzünden hata yapmışım! bi müşterim bi kozmetik çantası bide fondoten varya 20 tl'lik ondan istemişti. bende sipariş verirken fondoten ve kozmetik çantasını 2'şer tane istemişim. yani onlar elimde patladı. Satıcak kimse bulamam. boşuna 30 tl vermiş olcam benimde işime yaramaz. iade edicem fakat kargo parası ödemem gerek. Zaten kazandığım 3-5 lira bişey iade edersem toptan zarara girmiş olurum. napıcam bi yolu yok mu? Hizmet merkezlerinden ücretsiz yapamaz mıyımm???

lütfen cevap verin banaaaaa :KK43:

hizmet merkezine iade edebilirsin(ücretsiz):KK34:
eger aldıklarının ücretini ödediysen bir sonraki faturandan düşer buarada iade ettiklerinin puanları da düşüyor bu durumda

faturanın ılk nushasıyla bırlıkte urunu kargoyla sırkete ıadeye gonderebılırsın sırket odemelı olarak o sekılde olmazsa bıle sırket oıdedıgın kargo ucretını faturandan dusuruyor.

X