ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar very me doğal renklendirici jelin hangi rengini almalıyım. lıght mı dark mı? sarışın değilim. çok esmer olduğumda söylenemez.:)

bana da kayıt olurken " ekip kurucaksın ama tamam mı ? " demişti
kayıt olduğum daha 1.ay 150 bp yaptım 2.ay 100 bp yaptım açmış bana diyoki 150 bp yapamazmısın diyor hemde üst direktör bende: nasıl böyle bir teklif ediyorsun ben geçen ay zaten yapmışım bu ay bu kadar her ay 150 yapma zorunluluğum yok yapmıyorum dedim
bana diyorki toplantılara katıl sizin altınıza üye yaparlar kaçırmayın falan filan saydı saydı durdu
alameti_farika; bu oriflameden çıkmak istersek nasıl yapıyoruz sipariş vermezsek 1 sene üstüne düşüyormu
otomatik bir şekilde kayıt yenileme yapıp faturaya mı ekliyorlar haberim olsunda bide borçlanmıyım oriflameye :)

Eğer bir şey almazsanız bir faturanız da olmaz , böylelikle faturanıza da bir şey ekleyemezler.. Yani siparişinizi durdurursanız üyeliğiniz 1 yıl sonra düşer endişelenmeyin.

sağolasın

Mayıs Haziran kataloğunda bi rimel var ne düşünüyorsunuz rimel hakkında arkdaşlar benim gördüğüme göre plastik bir çubuğa benziyor resimdeki kızda yüksek ihtimal takma kirpik var resimdeki gibi yaptığına nedense inanamıyorum demek için yollasaydılar keşke

ya kızlar bana acil yardım etsin biri lütfen. Şimdi ben sipariş verdim faturam onaylandı. İşte ayın 22si faturamın son ödeme tarihi. Ben şimdi bu faturamı kredi kartı ile ödemek istiyorum. Kesilmiş fatura sonradan kredi kartı ile ödeniyor mu? Ben baktım ama nasıl yapcağımı bulamadım cevap verin lütfen...

valla broşürde vadesi geçmiş faturamızı internet sitesinden finans bölümünden kart ile ödenebildiğini gördüm fakat suan baktığımdan öde seçeneği yok illa vadesi geçincemi ödeme butonu çıkıyor acaba orda

ödiceğin kartın internet bankacılığı ile yapabilirsinn

Kullandığım ilginç rimeller listesine onu da ekleyeceğim sanırsam. Merak edenlere listemi vereyim :

Loreal Telescopic Explosion
Rimmel Glam'Eyes
Rimmel Sexy Curves
Clinique High Lengths ( Bu çok iyi )
Givenchy Phenomen Eyes

Gerçi ben nedense 15 yaşımdan beri onlarca marka rimel denediysem de bu konuda maybelline'dan vazgeçemeyenlerdenim. Belki el alışkanlığı belki de benim kirpiklerime onlar uydu bilemiyorum

Neyse çıksın meydana o rimel de bir deneyelim bakalım

kızlar acaba bende mi üye olsam orflime satış için karar da veremedim :44::44:

merhaba ben oriflame yenı uye oldum ve 1 defada sipariş verdım açıkçası bı daha sipariş vermem için hiç hevesım olmadı çünkü hedıyeler hiç tatmin etmiyor:2:hep boyle mı bu oriflame

merhaba ben oriflame yenı uye oldum ve 1 defada sipariş verdım açıkçası bı daha sipariş vermem için hiç hevesım olmadı çünkü hedıyeler hiç tatmin etmiyor:2:hep boyle mı bu oriflame

ne hediyesi yolladılar sana cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…