ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mesajı kargo gönderiyor şirketle alakası yok bazen gece bile gelebiliyor mesaj bana şimdi geldi

arkadaslar bişey sormak istiyorum nisan siparişlerini toplu olarak nisan sonuna doğru versem olur mu?belki o zamana kadar sipariş alırım

çubukların hepsinimi yoksa teker tekermi kullanımı ?

çubukların hepsinimi yoksa teker tekermi kullanımı ?

Ancak hepsinin birden etkili olacağını düşünüyorum. Çünkü başka markalarda da bu tip bambu çubukların içine daldırıldığı parfümlere rastladım. Hepsi aynı şekilde.

arkadaslar bişey sormak istiyorum nisan siparişlerini toplu olarak nisan sonuna doğru versem olur mu?belki o zamana kadar sipariş alırım

Elbette olur neden olmasın da..İndirime girmiş bazı ürünleri katalog döneminin sonuna dogru bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Demedi demeyin

Merhabalar .bende 1 hafta dan beri aranıza katılmış bulunmaktayım artık ve ilk sipariş kargom bugün gelmek üzere

Aslında düşünmedim değil acaba yanılıyormu diye ? ama 4 ay oldu ben danışman olalı ve 4 aydır tek tek almaya çalışıyorum. Evet kimisinin yanında ekle seçeneği aktif bile değil ama "Sepete Ekle" seçeneği olan parfümlerin numunlerini hemen ekliyorum.
Faturaya yansıyınca yok/stokta yok.O zmn 3-4 tane temin ediliyor ben alana kadar almış bitirmiş oluyorlar.

Bu arada yazmak olsun diye yazmadığına inanıyorum ama alıntı mesajlarını ayrı ayrı yazıyorsun hepsine bir mesajda rahatlıkla cvp verebilirsin... Sitede flood mesaj yapmak yasak.

ozlemzz
Merhabalar .bende 1 hafta dan beri aranıza katılmış bulunmaktayım artık ve ilk sipariş kargom bugün gelmek üzere

Hoşgeldin bolsatışlar bol kazançlar :80:

Hoş bulduk Teşekkür ederim arkadaşım

ama

Kargom geldi yarım saat önce ama hüsran..yanlış faturalı kargo gelmiş ve dünyam başıma yıkıldı..
Bu benim ilk siparişim di ve satışım da oldukca iyiydi kredimin yarısını kullanmış durumdaydım.Bu işe o kadar sıcak bakıyorum ki kendime de güveniyorum ve kendi ekibimi kuruyorum.Daha 1 hafta olmasına ragmen 4 tane üyem var yakıın çevremden.üst katdaki arkadaşım bile çalıştığı firmayı bıraktı geldi bana üye oldu.

Şimdi ne yapıcam ? müşterilerim arayıp soruyor siparişlerini bugün teslim etmem gerekiyor du :84:

Tabi ki Oriflame hafta sonları tatil de,yani derdimi anlatmak için pazartesiyi beklicem ve biliyorum ki siparişimin bana gelmesi bir hafta daha uzayacak..

O kadar heycanlıydım,sevinçliydim ki.... ya şimdi??

Param parça..

Hayır tabi ki kendime olan inancımı güveni mi asla kaybetmem ama.. sanırsam ağlıcam

Daha ilk satışım da böyle bir hataya maruz kalmak ne kadar kötü öyle değil mi?

canım bu kadar karamsar olma.Hata Oriflame in hatası seninle bir ilgisi yok.Eminim arkadaşların da seni anlayışla karşılayacaklardır.Arada olur böyle şeyler,bunların moralini bozmasına izin verme kendi çizdiğin yolda ilerle eminim gayet başarılı olacaksın.

ama canım bende mesajla alakası yok internetten gönderi takibinden bakıyorum kargoya verilmemiş dünden beri... Fatura Kesildi ama kargodan ses seda yok.

Buci yahu sen de hep bir telaş fatura kesilince hemen kargoya verilmiyor bazen,kargoya verilince mesaj geliyor zaten telefonuna.Ben hiç faturamın kesildiği gün kargoya verilen bir siparişim olduğunu görmedim zaten bazen 3 gün sonra yola çıkar kargon bazen aynı gün.O yüzden sen içini rahat tut.İlk başta bir sorun yaşadın biliyorum ama bu gecikmeler normal şeyler

kızlar bu ay kendiniz için ne sipariş vereceksiniz bakalım?

benimkiler şunlar;

-coral cüzdan
-optiamls even out krem
-discover colombia sabun
-very me pink me perfect dudak parlatıcı
-profesyonel far fırçası
-allık fırçası
-pink lusture beauty urban dudak parlatıcısı
-bir de ilk kez süpriz paket alasım geldi bakalım ne gelecek

2 3 sipariş verdim onda verdikten en geç 3 saat sonra mesaj geliyodu kargoya verildi diye. şimdi 1 gün oldu hala ses yok ondan çok şaşırdım. Pazartesi verilir kargoya büyük ihtimal çarşambada elimde olur yaa off

- very me pink parlatıcı
- coral çanta
- Haırx Stylıng Süper Kalıcı Saç Spreyı
- Kajal Göz Kalemi
- El tırnak Kremi
- 3ü 1 arada makyaj temizleyici
- OB Wild West Couture Göz Kalemi
- VISIONS DYNAMIC İKİLİ GÖZ KALEMİ - Laurel & Hardy
- VISIONS DYNAMIC İKİLİ GÖZ KALEMİ - Thelma & Louise

bağlı olduğun lidere / direktörede hemen haber ver onlar aracılığıyla daha hızlı halledebilirsin

çok üzüldüm bende ya ufak bi kısmetsizlik diyelim inşallah en kısa zamanda düzelir

hediye olarak bir ruj göndermişlerdi süper birşey ama katalogta bulamadım kalıcı baya ve rengi süper en azından benim tam sevdiğim renk denk gelmiş:) bir de çay ağacı özlü yüz yıkama jeliyle sivilce stiğini beğendim cok

ohh be şimdi mesaj geldi kargomu yollamışlar şüküür

bağlı olduğun lidere / direktörede hemen haber ver onlar aracılığıyla daha hızlı halledebilirsin

çok üzüldüm bende ya ufak bi kısmetsizlik diyelim inşallah en kısa zamanda düzelir

Sağolun çok.kargo şirketine gittim sorun onlardan kaynaklanmış Oriflame ile alakası yokmuş.Oriflame dan kargoyu alan birim karıştırmış siparişleri.Bana İzmir faturalı kargo gelmişti benim kargom da İzmir'e gitmiş.Burdaki şubeden aradılar daha daha henüz teslim edilmemiş.Geri göndericekler pazartesi alıcakmışım.Biraz olsun moralim düzeldi.

bu arada bana oriflame dan şöyle bir mail gelmiş ama bir türlü anlıyamadım

Sayin ÖZLEMYARAŞIR

01.04.2011 tarihinde 75846 numaralı talebiniz olumlu olarak sonuclanmistir.

Calismalarinizda artan basarilar dileriz.

Saygilarimizla

Oriflame Kozmetik

Yani idrak edemedim çünkü benim dün hiçbir talebim olmadı sadece müş. hiz.lerini arayıp kargomu sormuştum.Bu mail hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

kızlar very me renklendirici bana koyu gelir mi ki yani yapı olarak öyle mi? genelde ivory tonları bile koyu geliyor bana çünkü bi sorayım dedim kullanan varsa

bunun aynısı banada gelmişti. ben şeyden diye düşündüm oriflamenin kendi sitesinde sıkça sorulan sorular var ordan soru gönder diye bi yer var oraya tıklayıp soru yazdın mı? ben yazdım ertesi günde bana o mail geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…