ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba arkadaşlar. ben dün ilk siparişimi verdim. adrese teslim seçeneği yaptım. acaba yurtiçi kargoda ne zaman gözükmeye başlar kargom. adres kayışdağı ataşehir

kızlar ben parfüm numunesi almak istiyorum ama hepsinden değilde...2.3 tane parfüm numunesi almak istiyorum bu mümkünmü yoksa paket seklindemi almam gerekiyo

siteye girince arama linkine numuneler diye yaz parfüm numunelerinden istediğini teker teker alabiliyorsun ben hep tek aldım tanesi de 0.79 krş set olarak aldığımda hepsi olmauyor o yüzden tek tek de alabiliyorsun

merhaba arkadaşlar. ben dün ilk siparişimi verdim. adrese teslim seçeneği yaptım. acaba yurtiçi kargoda ne zaman gözükmeye başlar kargom. adres kayışdağı ataşehir

2 iş günü içinde elinde oluyor ayrıca kargo telefonunan kargo yola çıkmıştır diye mesaj da yolluyor 2 gün içinde elinde

valla bende fire(kırmızı olanın) numunesi var koku daha bilegine sürerken anında uçuyor
yani resmen su gibi bişey:KK52:ama digerlerini bilmiyorum ice,air bilen varsa paylaşsın bende merak ediyorum:KK61:

Yani elbette edp'ler gibi kalıcı olmuyor ama öyle sıkar sıkmaz uçan bir koku değil. Ben Fire çok seviyorum. Günlük kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum. Ice ve Air da öyle. Benim gibi oryantal koku sevenler için Fire ideal bir günlük koku. Air daha çiçeksi koku sevenler için. Ice da bence tam ikisinin ortasına hani terleyince ya da üstünden dakikalar geçince sanki aromasında bir değişiklik oluyor gibi hissettim ben. Ama çiçek kokusu sevmem.Sevenler beğenebilir gibi. Yalnız tekrar söyleyeyim. Saatlerce kalmıyor ama hemen de uçmuyor. Gündüz kokusu. :KK68:

cevapladıgın için teşşekkürler.canım bu çubuklu olanlar nasıl kullanılıyor.onuda anlatırsan sevinirim.
ayrıca 102. sayfada 3 tane koku var bu digeryazdıgın kokular katalok dışı mı?yada hangi sayfada

Diğer kokular daha önceki kataloglarda çıkmıştı. Gelecek tarihlerde de çıkabilir tekrar. Ben yazmışken hepsininkini yazayım dedim. Oriflame Home Serisinin daha ev parfümleri falan da var çünkü.

Koku Yayıcıların kullanım şekli :

Şişeyi açın ve bambu çubukları kokunun içine yerleştirin.

:KK68:

siteye girince arama linkine numuneler diye yaz parfüm numunelerinden istediğini teker teker alabiliyorsun ben hep tek aldım tanesi de 0.79 krş set olarak aldığımda hepsi olmauyor o yüzden tek tek de alabiliyorsun

En son ne zaman aldınız numuneleri teker teker acaba? Bir süredir böyle bir şey yok çünkü. Evet sitede çıkıyor ama satışa uygun değil diyor ve sipariş listesine ekleyince de ya stokta yok uyarısı çıkıyor ya da uygun değil yazıyor. Eğer sizin alabildiğiniz şeyi ben alamıyorsam mail atacağım oriflame'a. Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Mesela bir numuneyi alışveriş listenize ekleseniz ama siparişi onaylamasanız alıp alamadıgınız belli olur. Mümkün böyle bi şey istesem sizden..

Yani elbette edp'ler gibi kalıcı olmuyor ama öyle sıkar sıkmaz uçan bir koku değil. Ben Fire çok seviyorum. Günlük kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum. Ice ve Air da öyle. Benim gibi oryantal koku sevenler için Fire ideal bir günlük koku. Air daha çiçeksi koku sevenler için. Ice da bence tam ikisinin ortasına hani terleyince ya da üstünden dakikalar geçince sanki aromasında bir değişiklik oluyor gibi hissettim ben. Ama çiçek kokusu sevmem.Sevenler beğenebilir gibi. Yalnız tekrar söyleyeyim. Saatlerce kalmıyor ama hemen de uçmuyor. Gündüz kokusu. :KK68:

canım bendeki numune anında uçuyor ben kokusunu bile anlayamadım:KK50:
belki numunesi öyledir bilemiyorum resmen kırmızı su gibi bendeki:44:

bide bişey sorucam hani şu53. sayfadaki kolye,küpe,bileklik var ya onların bpleri fiyat listesindeki gibi deil listede puan daha yüksekken sipariş girince puanın daha düşük oldugunu görüyosun
sinir oldum yaa:KK52:

En son ne zaman aldınız numuneleri teker teker acaba? Bir süredir böyle bir şey yok çünkü. Evet sitede çıkıyor ama satışa uygun değil diyor ve sipariş listesine ekleyince de ya stokta yok uyarısı çıkıyor ya da uygun değil yazıyor. Eğer sizin alabildiğiniz şeyi ben alamıyorsam mail atacağım oriflame'a. Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Mesela bir numuneyi alışveriş listenize ekleseniz ama siparişi onaylamasanız alıp alamadıgınız belli olur. Mümkün böyle bi şey istesem sizden..

bende almaya çalıştım tek tek daha en son verdiğim siparişte sepete ekleniyor senin de bildiğin gibi ama stokta yok diyor ve gönderme imkansızlaşıyor yani...
o arkadaş sallamış ya da baya bi önce alım yapmış bence ben danışman olalı 4 ay oldu 4 aydır uğraşıyorum alamıyorum tek tek :KK1:

evet canım haklısın bende bazen merak ettigim kokuların numunelerini tek tek ekliyorum uyduruk olanlar ekleniyor o şekilde bikaç defa almıştım ama edpler pahalı parfumler genelde eklenmiyor yani stokta yok yada satılmaz diyor :KK47:
adam gibi numune göndersinler ozaman :KK47:

arkadaşlar nisan kataloğu sayfa 25'deki kremden kullanan var mı acaba? cilt rengini açtığı yazıyor. doğru mu ki? :44:

bu ay bende arkadaşa alıcam nsl olduğunu bilmem ama cildi kalıcı olarak açmaz derim:KK76:

kızlar oriflame'in tea tree yüz yıkama jelini kullanıp memnun kalan var mı acaba ? cildim yağlı ve sivilceli bir yapıya sahip sizce uygun olurmu..
araştırmalarıma göre kullananların çoğu memnun kalmışş..

biraz geç oldu ama evt bende memnun kalanlardan biriyim işe yarıyor gerçekten:KK55: (cildim sizinkisi gibi)

ben danışman olalı 4 ay oldu 4 aydır uğraşıyorum alamıyorum tek tek :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bu kargoyu sıfırlayan ürünün kodu neydi?

1-2syf geriye dönük okumanızı önericem size.. yada oriflame sitesinden aratabilirsinz:KK68: ayrıca kargo sıfırlama kodu sabittir değişmez, fiyat listesinin üstünde de yazar. hazır görmüşken söyleyeym 729000...

Son düzenleme:
ya arkadaslar deli oldum şuan! ben bugün 3de sipariş verdim. Faturam mail olarak geldi fakar kargoya verilmedi daha. ne telefonuma mesaj geldi neden sitede gönderi takibinde görünüyor.. sinir oldum ya fatura kesildi ama kargodan ses seda yok bu ilk defa başıma geldi benim sizce bi sorun var mı? :KK59:

bu ay aldım soul signature ve s8 night aldım evet haklısınız hepsi yok ama zaten asılları da stokta olmuyorki bazen stoksuzluk benim için artık normal oldu müşterilerimde alıştı tmm olur ben size stokta olan numuneleri yazarım

bende almaya çalıştım tek tek daha en son verdiğim siparişte sepete ekleniyor senin de bildiğin gibi ama stokta yok diyor ve gönderme imkansızlaşıyor yani...
o arkadaş sallamış ya da baya bi önce alım yapmış bence ben danışman olalı 4 ay oldu 4 aydır uğraşıyorum alamıyorum tek tek :KK1:

arkadaşım sallamadım sallayıp da yazmanın bir anlamı yok yani yazmış olmak için yazsam o kadar çok soru var ki hepsine yazarım ben de direktörüm arkadaşım ve aldım hepsini değil stok problemi her üründe olduğu gibi bunda da var

soul eclat bayanlar için midsummer erkeler için şimdilik bunlar stokta

X