ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bişey isticem sizden ben mart ayında kayıt olmuştum o yüzden hoşgeldiniz programından faydalanıyorum işte 2. adımdayım şuan ben. İşte ben bu ay 122 bplik sipariş verdim 100 bp'ye olan fırça setini aldım. Şimdi yine sipariş veriyorum yine aynı ayın kataloğundan bu seferde 80 bplik sipariş vericem. işte toplamda 150 bpyi geçiyor ben şimdi hoşgeldiniz programından 150 bplik hediyelerden alabilir miyim? Vede onun kodunu verirmisiniz lütfen bana baktım ben bulamadım. normalde çıkıyordu otomatik olarak ama şuan 80 bplik olduğu için çıkmadı.

arkadaslar katalogta olmayan ürünü danısman sayfasında arattırdığımız zaman çıkan ürünü sipariş verebiliyormuyuz birde yeni danısman olanlar belli bp yaptıktan sonra sadece 1 ürünü mü alabiliyorlar

evet canım eğer stokta varsa ve sipariş durumu uygunsa alabiliyorsun o ürünleri. Belli bp derken sanırım hoşgeldiniz programını kastediyosun. ondada 100 bp yapana fırça seti geliyor 150 bp yapanada 3 üründen istediğin bir tanesi geliyor. eğer sen 150 bp'yi geçtiysen hem 100 bplik üründen hemde 150 bplik üründen alabilirsin...

kızlar bide bişey daha sorucam size ya hani oriflamede storks pırlanta kolye var biliyorsunuzdur belki işte o kolye gerçek pırlanta mı? çok merak ettim onun siparişini verdim de..

kızlar 150 tl yapıncamı kargo ücretsiz oluyordu kargo sıfırlama ürünü/kodu felan yazmaya gerek kalmıyor tamamen ücretsiz oluyordu kargo

150 tl yapınca mıydı 150 bp yapınca mıydı :44:

ORİFLAME e sinir oluyorum ya 15o bp yapıyoruz hala istediğimiz ürünleri 5 tl ye alıyoruz hediye olarak gönderseler ya o kadar satış yapıyoruz onlar için

kızlar 150 tl yapıncamı kargo ücretsiz oluyordu kargo sıfırlama ürünü/kodu felan yazmaya gerek kalmıyor tamamen ücretsiz oluyordu kargo

150 tl yapınca mıydı 150 bp yapınca mıydı :44:

150 bp canım.
http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...unleri-tecrubelerimizi-resimli-anlatalim.html
arkadaşlar bu sayfayı da takip edelim lütfen.sadece resimli ürün tanıtımı yapıyoruz.siparişleriniz geldiği zaman fotoğraflarını çekip ürün değerlendirmesi yapmanızı rica ediyoruz :)

kokoooo görüşemiyoruz bebişim

evt tatlım yaa nerelerdesinnnnn snvlar başladı inş haftasonu bol bol takılıcam buraya ayyy ama takılamam sayısal yöntemler var :26:

kızlar bide bişey daha sorucam size ya hani oriflamede storks pırlanta kolye var biliyorsunuzdur belki işte o kolye gerçek pırlanta mı? çok merak ettim onun siparişini verdim de..

geçen sene 100bp mi 150bpye mi ne hediyeydi, arkadaşım aldı,ufacık minik bi taşı var gerçek pırlantamıdır bilmem ama

katılıyorummmm burasıda orasıda bizim topiğimiz kızlar herkes hazinesini döksün ortayaa

evet bu sayfa çok faydalı olmuş ben de bakuyorum buraya

seni ve hazinenide bekleriz şekerim

evet bahsi geçen kolyeden ben sipariş vermiştim fakat kutu boş olarak geldi.
ne yapmam lazım şimdi benim bilgisi olan???

cubi yardımın tşk ederim ama bunu zaten hepimiz biliyoruz.ben bu durumla karşılaşanların neler yaptığını öğrenmek istedim.

sana yakın genel merkeze gidebilirsin veya telefon açıp şikayetini dile getir cnm
sessiz kalma bence kesinlikle kolyeni al parasını ödemişsin sonuçta....

ORİFLAME e sinir oluyorum ya 15o bp yapıyoruz hala istediğimiz ürünleri 5 tl ye alıyoruz hediye olarak gönderseler ya o kadar satış yapıyoruz onlar için

aynen ya bende bu sıkıntıdan dem vuruyorum :97:
ama şöylede birşey yaşadım ben eksik bp sipariş vermiştim fark etmedim 96 bp lik vermişim 4 puanı tamamlamak için tekrar sipariş vermedim de Bakırköy Oriflame Merkezine gidip tamamladım
krem ve deodorant vardı 100bp ye ve onun için 5 tl vermedim
artık hep eksik versemde gidip öyle mi tamamlasam
sizin bilginiz varmı arkadaşlar bu konuda ?

ahh sorularım bitmek bilmiyor farkındayım ama ben dün akşam 9 gibi sipariş verdim siparişim daha kargoya verilmedi ben siparişimi iptal etmek istiyorum iptal formunu doldurdum ama reddedildi napabilirim? yeni 2 3 sipariş geldi onlarıda eklemek istemiştim sadece...

721113 chiffon edt cnm 100 bp parfüm hediyesi

150 bp yapınca çantayı istiyorum çanta kodunu ben mi yazıcam otomatik olarak eklenemez değilmi 3 tane hediye var brini seçmek gerekiyor

150 bp yapınca çantayı istiyorum çanta kodunu ben mi yazıcam otomatik olarak eklenemez değilmi 3 tane hediye var brini seçmek gerekiyor

evet canım otomatik eklenmiyor öyle olanlar. Sen siparişini verirken hani internet talihlileri dite bi yer varya hatta süpriz paketin yazdığı yer orda yada siparişinin sonlarına doğru üste yazıyor. İşte bilmem kaç nolu hediyeden 1 tane indirimli alma hakkınız var yada bir duş süngerinden indirimli alma hakkınız var vs. gibi işte orda yazması gerek. orda 3 tane yan yana kod yazıyor o kodlardan 1 tanesi çantanın kodu..

o parfum bana geçen ay gelmişti.
bende çantayı istiyorum 150 yaparsam güzele benziyor.parfum ve çanta rasında kararsız kaldım ama çantayı tercih ettim sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…