ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaslar bişey sormak istiyorum nisan siparişlerini toplu olarak nisan sonuna doğru versem olur mu?belki o zamana kadar sipariş alırım

nisan sonuna kadar stok sorunu yaşayabilirsin cnm,nisan ortasına doğru vermek daha mantıklı gibi geliyo.. ama akseuar çanta vs alıcaksan eğer elini çabuk tut derim çünkü çantalar katalog dönemi başladığı an tükenebiliyo

Merhabalar .bende 1 hafta dan beri aranıza katılmış bulunmaktayım artık ve ilk sipariş kargom bugün gelmek üzere
hg aramıza cnmmm,oriflame resimli anlatım var bikaç syf önce linkini vermştm gelen ürünlerin fotolarını çekip orayada memnun olup olmadğını hangi ürünlerin daha iyi olduğunu yazabilirsn,bekliyoruz senide hem sende fikir edinmiş olursun boyutlarıyla ilgili fln

ama canım bende mesajla alakası yok internetten gönderi takibinden bakıyorum kargoya verilmemiş dünden beri... Fatura Kesildi ama kargodan ses seda yok.

cnm kargon geldiği gün, adamın önünde aç ve aldıklarını kontrol et yanlışsa geri yolla o zmn belki süreç biraz daha hızlanabilir

süprrüzzzz bendemi alsammm acabaaaa ya ben aksesuarı düşünüyo ama acaba uyduruk şeyler gelirmi diyede merak ediyooo:26::26::26::26:

rujun kodu altında yazar,sitesinde arat bi cnm,öğrenirsn neymiş neyin nesi bide sivilce stiği ne yönden işe yarıyo cnm anlatabilirmsn,sürer sürmez cilt emiyomu?

bende alacağım şeyleri sıralayayım yanlız bunlar sadece siparişler kendim için bilmiyorum var kafamda bikaç bişeyde bakalım nisan mayıs her iki katalogtada olanlar var,maliyeti dengelemeye çalışıcam

22810 disney ışıltılı sabun
13966 beauty power curl maskara(siyahı)
22634 beauty powershine lip gloss red ovation (2tane)
22636 beauty powershine lip gloss soft pink
21261 veryme rujlardan rockstar pink
13968 beauty power curl maskara(mavisi):89::89::89::89:

Arkadaşlar sürpriz paket alan oldumu,olduysa neler çıktı içinden,ben şimdiye kadar hiç almadım,bu ay almayı düşünüyorum,kayda değer bişeyler çıkıyormu bari

ben hem ürünlerini kullanıyorum hem de satışını yapıyorum çok memnunum ciddi kazanç elde ediyorum hatta bu kadarını düşünmedim diyorum kendi kendime ama avon sentetik ürünler satıyo ve kazanç olarak bol bol hediye veriyo satabilisen para kazanıyon oriflame kısa süre de seni maaşa bağlıyo ben oriflame çok inanıyorum

arkadaşlar sürpriz paketlerden neler çıkıyo. alanlar paylaşabilirler mi lütfen? ilk kez almayı düşünüyorum bi el atın şu işe :)

canlarım hani şu pure nature çağ ağacı ve biberiyeli olan varya sivilceler için onları kullanan var mı? bu ayın katalogunda sayfa 130 131'de.. özellikle yüz yıkama jeli? acaba nasıl benimle paylaşır mısınız??

kızlar ben bi şey dolduurdum oriflame sitesinden satış temsilcisi olmak için acaba ek para ya da kargo parası falan ödeyecek miyim pek bilmiyorum da yardımcı olursanız sevnrm

Son düzenleme:
kızlar ben bi şey dolduurdum orfilame sitesinden satış temsilcisi olmak için acaba ek para ya da kargo parası falan ödeyecek miyim pek bilmiyorum da yardımcı olursanız sevnrm

bak şimdi canım oraya tel numarası yazmışsındır ya o numaradan seni arayacaklar tc'ni felan alcaklar seni kayıt yapan kişi kaydın açılsın diye sana sabun verir heralde bide kayıt parası var bide kargo parası felan ilk seferde toplam bi ücret ödersin katalogların felan da bu ilk siparişde gelir...

Kızlar ben oriflame ürünlerini tanıtırken müşterilerimden biri yüzde kaçı natürel ve yüzde kaçı kimyasal diye sordu. Bende yüzde yüz bitkisel dedim ve bana "Bu konuda ürünlerin bitkisel olduğunu gösteren resmi kayıtları gösterebilir misiniz? " dedi. Bende araştırdım netten öle bir kayıt bulamadım. Şİmdi bana bu kayıtları yada bu kadına sunabileceğim bilgileri biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? (ACİLL)

%100 bitkisel nerdeyse hiç bir ürün yoktur.Oriflame de %100 bitkisel değildir.Zararsız hiçbir kozmetik ürünü yoktur denilebilir.Oriflame organik kimyasal oranını ayırt eden bir site yok canım o yüzden öyle bir veri sunamazsın en azından ben bilmiyorum o veriyi.

arkadaşlar sürpriz paketlerden neler çıkıyo. alanlar paylaşabilirler mi lütfen? ilk kez almayı düşünüyorum bi el atın şu işe :)

şansına ne çıkarsa....

bikaç syf geriye dönük okuyun..

cuma akşamı sipariş girmiştim ses seda yok...

aynen canım bende pazar günü sipariş girdim benimkindende ses seda yok
normalde bugün gelmesi lazımdı
koli takibinde görünmüyor bile müşteri ilişkilerini aradım çok yoğunluk varmış daha paketlenmemiş
en kısa zamanda ulaşacaktır dedi:44:

Arkadaslar 87.sayfadaki amber elixir edp nasıl kalıcımı tavsiye edermisiniz...

evet kalıcı canım ben arkadaşlara katılmıyorum bence çok güzel bir koku ben beğeniyorum (ama tabi zevk meselesi sen ne düşünürsün bilemem)
ama alacaksan önümüzdeki ay al arkadaşın dediği gibi bu ay pahalı çünkü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…