ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

:KK9::KK66::KK66:

tatlım bunu nsl kullanıyosn anlatabilirmsn acaba?yani sadece saç diplerinemi sürüyosn nsl yani benim saçta çok çabuk yağlanır denemek istiyorm indirime girince ama 4-5k'larda bu ürün yok ne yazıkkii:KK58:

kuru olarak kullanılanı her yernde kullanyrm diplernde de uçlarnda da her1 yernde .. banyoda olanı da ortalarna ve uçlarına .. dbine vurmyrm .)

ya arkadaslar hani şu kargo sıfırlama ürünü varya biz onu nerden öğreniyoruz acaba? sipariş verirken faturada yazıyor biliyorum ama neye göre veriliyor bu ürünler? her ay başka bi ürün varmış galiba bunları nerden öğrenebilirim? bide sanırım bu ayın ürünü rimeldi. ben bu ay 2 kere sipariş verdim ikisindede farklı markaların farklı renklerinden rimel geldi de... ilk gelen lash extreme mavi rimel, diğeride giordani gold kahverengi rimel..

ya arkadaslar hani şu kargo sıfırlama ürünü varya biz onu nerden öğreniyoruz acaba? sipariş verirken faturada yazıyor biliyorum ama neye göre veriliyor bu ürünler? her ay başka bi ürün varmış galiba bunları nerden öğrenebilirim? bide sanırım bu ayın ürünü rimeldi. ben bu ay 2 kere sipariş verdim ikisindede farklı markaların farklı renklerinden rimel geldi de... ilk gelen lash extreme mavi rimel, diğeride giordani gold kahverengi rimel..

fiyat listesinin üstünde yazar cnm,ellerinde kalmadığı için farklı bi ürün göndermşlerdr

elinde altın broşür olan varsa resmini cekip koyabilir mi kızlar

cnm sitesinden kendi syfna girince görebilirsn hemen yanda altın br. diye yazıyo

Her ay belli bir ürün Oriflame tarafından Ücret sıfırlama ürünü olarak belirlenir ama eğer katalog dönemi bitmeden ürün stoklarda biterse onun yerine başka ürünler gönderirler.O ay hangi ürünün belirlendiğini sana siparişinle birlikte gönderilmiş olan güncel dönem ya da sonraki dönem fiyat listesinin sol üst köşesinde resimli bir şekilde görebilirsin.İnternet sitesinde açık bir şekilde belirtilmiyor ürünün ne olduğu ama sipariş verirken ilerleyen safhalarda alışverişi onaylayıp tamamlamadan promosyon çalıştır butonuna basınca eklenen ürünün ne oldugunu görebilirsiniz.

fiyat listesinin üstünde yazar cnm,ellerinde kalmadığı için farklı bi ürün göndermşlerdr

cnm sitesinden kendi syfna girince görebilirsn hemen yanda altın br. diye yazıyo

sitesinde mart ayınınki var onu biliyorum var bende ben nisan ayından bahsediyoum bana gelmedi abzı arkadaşlara gelmiş

:KK9::KK66::KK66:

tatlım bunu nsl kullanıyosn anlatabilirmsn acaba?yani sadece saç diplerinemi sürüyosn nsl yani benim saçta çok çabuk yağlanır denemek istiyorm indirime girince ama 4-5k'larda bu ürün yok ne yazıkkii:KK58:

parfüm kullanıyosan parfüm sipariş et anında 100bpye fırlarsn:KK1:

benim dergi içinden bi 2-3k.ların altın broşürü çıktıı:KK1::KK1:

ayyy söylemeyi unuttu ben, bikaç syf önce biri sormuştu yeni çıkan parlatıcılar nsl diye, red ovation almıştm arkadaşa bugün sürdürdüm güzel durdu katalogtaki kadar koyu durmadı bide fırçasını beğenmediğini söyledi maleseef ama süper simli bişey. simden nefret edenlere kesinlkle önermem o derece simlii :KK70:

arkadaşım ben bugün yağlı saçlar için kuru şampuana baktım kodu 20361 di oriflame sitesine bak istersen bende kendime almayı düşünüyorum

üzümlü killi yaseminli maskeleri ne kadar sıklıkla kullanıcaz ?

canım ben haftada iki kere maske yapıyorum yüzüme.Çok sık maske yapmak yüz için iyi değil.O yüzden istersen haftada iki kere istediğin ikisini kullan,dönüşümlü olarak seçersin istediğini:KK34:

canım ben haftada iki kere maske yapıyorum yüzüme.Çok sık maske yapmak yüz için iyi değil.O yüzden istersen haftada iki kere istediğin ikisini kullan,dönüşümlü olarak seçersin istediğini:KK34:

haftada iki kez dilediğim ikisi dimi ? killi maskeyi dün kullandım ve beğendim çok.ben normal kil maskesi yapıyodum ama o kızartıyodu.bu iyi geldi işe yarıycak.antioksidanlı üzümlü maske ne işe yarıyo ? aldım ama valla ne işe yaradığı bilmiyorumm :KK70:

Kızlar kayıt ücreti bir daha ne zaman 1 tl olur bilginiz var mı?
Belli bir zamanı var mı mesela 4 ayda bir fln gibi yada ne zaman olucağı bilinmiyor mu?

haftada iki kez dilediğim ikisi dimi ? killi maskeyi dün kullandım ve beğendim çok.ben normal kil maskesi yapıyodum ama o kızartıyodu.bu iyi geldi işe yarıycak.antioksidanlı üzümlü maske ne işe yarıyo ? aldım ama valla ne işe yaradığı bilmiyorumm :KK70:

yani bir hafta killi ve üzümlüyü yaparsın diğer hafta yaseminli ve killiyi yaparsın diğer hafta üzümlü yaseminli diye gider.

Üzümlü maske derinlemesine temizleme ve yüz için antioksidan etki sağlama işine yarıyor.Gözle görülür şekilde bir etkisini görmedim ben ama inşallah senin işine yarar:KK34:

sitesinde mart ayınınki var onu biliyorum var bende ben nisan ayından bahsediyoum bana gelmedi abzı arkadaşlara gelmiş

anladım cnm pardon o vakit:KK71:

arkadaşım ben bugün yağlı saçlar için kuru şampuana baktım kodu 20361 di oriflame sitesine bak istersen bende kendime almayı düşünüyorum

yok bazen indirime giriyo ya onu beklicem ben:KK9::KK74:

üzümlü killi yaseminli maskeleri ne kadar sıklıkla kullanıcaz ?

ben haftada 1yapıyorm daha doğrusu yapmaya çalışıyorum:KK1:

Kızlar kayıt ücreti bir daha ne zaman 1 tl olur bilginiz var mı?
Belli bir zamanı var mı mesela 4 ayda bir fln gibi yada ne zaman olucağı bilinmiyor mu?

belli bi zmnı yok malesef cnmmm:KK39:

tırnak bakım ürünlerinden kullanan varmı kızlar, tırnak güçlendiricisini denemek istiyorum şu yeşil renkli olanı

kızlar yardımcı olabilir misiniz, iki fondoten arasında kararsız kaldım. beauty oxygen boost mu yoksa very me fondoten mi daha güzel? ben doğal gözüksün, pürüzsüz yapsın istiyorum. cildimde bir sorun yok, o yüzden kapatıcılık aramıyorum. ve hani çok ağır bir ürün de olmasın. hangisi istediğim özelliklere daha uygun sizce?

kızlar yardımcı olabilir misiniz, iki fondoten arasında kararsız kaldım. beauty oxygen boost mu yoksa very me fondoten mi daha güzel? ben doğal gözüksün, pürüzsüz yapsın istiyorum. cildimde bir sorun yok, o yüzden kapatıcılık aramıyorum. ve hani çok ağır bir ürün de olmasın. hangisi istediğim özelliklere daha uygun sizce?

diğer yazdığın konuya cvp yazdım cnm müsait olduğunda bakablrsn orayada :KK3: ama bu konuyuda takip et daha deneyimli olanlar yardımcı olur:KK76:

kapatıcılık aramıyosan ben sana renkli nemlendiriciyi öneririm benim cildim problemli olduğu halde bana iyi geldi.Hafif bi yapısı var doğal duruyo ciltte sırıtmıyo

X