ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

üyelerden prim aldığımı biliyorum da sanki üye yapmak zor iş gibi geliyo ben oturduğum bölgeye hakim biri değilim, o yüzden soraım dedim.

canım üye yapmak için illa oturduğun çevrede olması şart değil ki başka şehirlerde tanıdığın akraban arkadaşların falan varsa bu işi yapabilecek onlara yönel.

kızlar oriflame'in yüz maskeleri ve renkli nemlendiricisini kullanan var mı sipariş vermek istiyorum ama emin değilim..

kızlar oriflame'in yüz maskeleri ve renkli nemlendiricisini kullanan var mı sipariş vermek istiyorum ama emin değilim..

canım ben Oriflame in antioksidan üzüm özlü maskesini,pıtrak otlu kil maskesini ve oxygen boost nemlendirici maskesini kullandım şimdiye kadar.3ünden de memnun kaldım.Benim cildim karmaya dönük normal.Pıtrak kil maskesi gerçekten yüzünü pürüzsüzleştiriyor,temizliyor.oxygen boost gerçekten nemlendirmesi çok iyi.üzüm özlü maske çok etkili değil ama o da fena değil.Bu ay ikili maskeler indirimli ben killi maskeyi öneririm

renkli nemlendiricisi yüzdeki leke ve morlukları nötrlemek için.Çok kapatıcı olmasını bekleme.Ben bazen gözlerimin altı yorgunluktan morarınca sürüyorum gayet işe yarıyor.Güzel bir ışıltı da veriyor suratına.Kullananlar memnun

ya benim etrafımdakiler avondan vazgeçmişler hep çok şikayetçiler sağlıklı olmadığı için avonda o yüzden fiyatlarda bu şekilde indirime gidiyor sürekli

pb lerin düşmesi iyi oldu bende hırs yapmıştım 150 bp yapıcaktım bu ay
kızlar nisan ayındaki güzel erkek kokularını yazarmısınız babama alıcam
numune seti aldım hepsi yok biliyorsunuz tek tek numune de göndermiyorlar onu da biliyorsunuz puufff

bildiklerinizi yazarmısınız

Son düzenleme:

ayy hadi erkenden halletmşsn cnm sevindm neyseki hizmet merkezinin olduğu bi yerde yaşıyorum böyle sorunlar olmuyo şükür

bende killi olanı kullandm güzel. çaylı olanı güzel dğeil bence çünkü sürdükten yıkadıktan sonra herhangi bi etkisi yok gibi:44:

gencheyim datlımmm bende üzüm üzüm iki gözüm maskesini almayı düşünüyodu iyi oldu bak söylemen sağolasn

soul,eclat,signature,giordani gold dolcevita numunelerinden dolayı hoşuma gidenler bunlar tatlım,soulu erkek arkadaşma almştm gayet güzel ferah bi kokusu var yani akşam ayrılırken bile sarıldığmda o kokuyu duyabiliyorum:78:

hepimizin ortak şikayetleri bunlar ben müşteri ilişkileri şikayetler öneriler bölümüne bu sıkıntılarımızı ilettim .hep birlikte hareket edersek daha etkili olur gelin birlik olalım belki bu sorunlar çözülür.

kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim..Dikkate alıp bende maske siparişinde bulundum sağolun
Arkadaşım bu ay oriflame kayıt oldu ilk defa oriflame ile tanışıcam o yüzden çok merak ediyorum..
Yakınlarına gelişinden verdiği için epey birşey sipariş ettim bugün..Sipariş ettiklerim ;

1-Tender Care Vanilyalı Balm
2-Hindistan Cevizli Duş Jeli
3-Discover Colombia (Sırf kakao ve kahve içeriyor diye sipariş ettim ) Sabun
4-Hassas ciltler için mangolu sabun
5-Very Me Renkli Nemlendirici
6-Pure Nature Maskelerden Yasemin Özlü Soyulan Maske ile Pıtrak Otu Özlü Kil Maskesi
7-Milk&Honey Besleyici El ve Vücut Kremi ( Kokusunu çok merak ediyorum kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum )
8-Milk&Honey Sabun
9-Kalpli Rujlardan Love Nude

Bu ürünleri kullanıp memnun kalan arkadaşlar var mı ?

Son düzenleme:
ben renkli nemlediricisinden çok memnunum bi kere mis gibi kokuyo ikincisi fondeten kullanmaya karşıyım bu hem hafifte olsa bi kapatıcılık sağlıyo hemde parlaklık veriyo.cilt tonuylada uyumlu ben kesinlikle tavsiye ederim bitsin gene alıcam valla insanlar bi güzellik gelmiş diyolar sürdükçe problemli bi cildim olsada kapatıyo

Sen hangi rengini kullanıyosun cnm ben buğday tenliyim koyu olanı çok kapatır diye açık tonunu sipariş ettim öyle beyaz yapmıyor değil mi ?

:) :) çok sağol teşekkür ederim
her ne kadar annem güzel kokucak diye kızsada babama parfüm aldırıcam

bencede bunlar çok mantıklı şikayet olarak bende atıcam
benim kargom geldi puan sistemi değilmiş daha kolay anlıyabilelim diye fiyat aralığına göre karşısında puanlar yazıyor ürünlerden kazandığımız bp ları 1er puan düştüğünü farkettim

sitede sipariş verirken 100bp yazıyordu ama nasıl oldu anlamadım 6 puan düşmüş :S fark etmedim editörüm boşuna kargo parası ödemeyeyim diye dışarıdan oriflame merkezinden 6 puanlık bir ürün al dedi hg kampanyam devam etsin sorun olursada haber ver dedi ilgilendi valla sağolsun

kız 1tl bile olsa fark koy bence en azından kendine aldıklarının bi kısmı bedavaya gelir hani + senin cebinden çıkmasın diy diyorum yanlış anlama cnm
tender care balm var güzel vazelin tarzı bişey, sert bölgeleri yumuşatıyo.. discove colombia süper seçim diyorum sadece mangolu sabunda güzel ama pembe greyfurt ve gingkolusundan öneririm kokusu müthişşş bence

renkli nemlendirici dediğin hangisi cnm? very me şeftali tonları vs diyo o ürünmü? o kapatıcılık sağlıyomu yaa ben bilmiyodmmm:26:

Kızlar Oriflame'nın reklamlardakı power shine rujunu aranızda alan var mı? nasıl acaba özellikle trendy berry rengi ben almayı düşünüyorum da beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de yeni çıkan silk beauty yatıştırıcı vücut losyonu nasıl acaba katalogta kokusu çok güzel geldi bana ne dersiniz aranızda kullanan var mı onu?:26:

Son düzenleme:
renkli nemlendirici dediğin hangisi cnm? very me şeftali tonları vs diyo o ürünmü? o kapatıcılık sağlıyomu yaa ben bilmiyodmmm:26:

very me şeftalili olan.Hani aşırı bi kapatıcılık beklenmemeli ama hafif kızarıklıkları kapadı bnde sivilce izleri var onları hafiftende olsa kapattıı berraklık veriyo

Sen hangi rengini kullanıyosun cnm ben buğday tenliyim koyu olanı çok kapatır diye açık tonunu sipariş ettim öyle beyaz yapmıyor değil mi ?

ben baya bi beyaz tenliyim o yüzden light olanını aldım.ya rengi çok yoğun değil zaten hani transparan kapatıcılar varya onun biraz daha renklisini düşünün.yüzünüzle uyumlu oluyo en azından bnmkiyle çok uyumlu oldu .

kızlar bende en çok şu kargo parasına sinir oluyorum
bakıyorum kendi yanlarından katalog broşür bilmemne yollamışlar ama 100-150 lira sipariş veriyoruz ondan kargo parası kesiyolar be ne çelişki :S
tamam ücret sıfırlama ürünü diye birşey var ama onlarda genelde fazla satılmayan tercih edilmeyen sıradan ürünler oluyor, yani onu almak zorunda bırakılıyoruz :S
birde şu katalog parasında da haklısınız ondan da 5li katalogda ücret almalarına sinir oluyorum

arkadaşlar ben bu ay üye oldum ilk 70 puan topladım,sonra 73 puan topladım.yani 150 yi aşmadığım için bu ayki hediye olan allığı 5 TL Karşılığında göndercekler sanırım(,son siparişim daha gelmedi) Ancak ben ay sonu bir daha sipraiş verdiğimde 150 puanı aşıcam.150 BP Yİ AŞTIĞIM İÇİN bana 5 tl karşılığında makyaj paleti gönderceklermi?kafam karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…