ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sağol arkadasım birde bana oriflime üye olurken danışman aradı 2 saat konustu dedi baska firmalar gibi %33 deyip %25 kar vermiyoruz karımız %30 dedi simdi hesaplıyorum kar %23 gibi birsey haksızlık bu

sağol arkadasım birde bana oriflime üye olurken danışman aradı 2 saat konustu dedi baska firmalar gibi %33 deyip %25 kar vermiyoruz karımız %30 dedi simdi hesaplıyorum kar %23 gibi birsey haksızlık bu

Valla canımbu konuyu daha öncede bikaç kişi dile getirdi vergiler kesiliyormuş iskonto kesiliyormuş %25 gibi bi rakama geliyormuş kar artık bu nedemekdir nasıl bi uygulamadır bende anlamadım :)

Hatta daha onceki konularda alameti_farika isimli arkadaşımız böle bişi paylaşmış

--------------------

Genel bi kar yüzdesi yok ama ben de bi ara merak edip hesap yapmıştım.Senin dediğin doğru.%20-22 arası bi kar bırakıyolar yeni başlayanlara.Ama standart kar oranı budur demek doğru değil çünkü bazen ekstra indirimli ürünler oluyor.O zaman çok farkediyo tabii.Hele bi de 100 bp'yi geçen sipariş verdiğinde Altın broşürden satın alacağın çok düşük fiyatlı ürünler oluyor.Onların satış fiyatına göre bi hesaplama yapmak gerekirse çok farklı bi yüzde ortaya çıkar.Mesela normalde satış fiyatı 10-11 tl olan bi kremi 3-5 tl'ye verdikleri oluyo altın broşürde.Ama bazen de olmuyo .Yani dediğim gibi bi genelleme yapmak cok zor.Yalnız ürünlerin çoğunluğu için %20-22 arası demek yanlış olmaz..

arkadaşlar oriflameden erkekler için ayrı bayanlar için ayrı gözaltı kırışıklıkları için önereceğiniz ürünler varmı teşekkürler

arkadaslar ben oriflime borcumu suan kredi kartı ile ödemek istiyorum sitesinden bulamadım nasıl yapıldıgını bilen varmı?

Evet ancak sipariş anında ödeme yöntemi seçilirken Kart İle Ödeme seçeneği tercih edilirse o an kartla ödeme yapılabiliyor.Bunun dışında daha sonradan kartla ödeme yapılamıyor maalesef :KK68:

kızlar bugün ilk borcumu ödedim ama hala sitede promosyon çalıştır yerine kredi kontrol yazıyo ve gecikmiş borç var diyo.anlamadım.

Merhabaa kızlar bende yeni üye oldum 30 Ocak'ta :) ilk siparişimi verdim geldi fakat bisey sorcam parfüm numuneleri fln belli bı bp ye ulasinca mı geliyo bilginiz varmi

Hatta daha onceki konularda alameti_farika isimli arkadaşımız böle bişi paylaşmış

--------------------

Genel bi kar yüzdesi yok ama ben de bi ara merak edip hesap yapmıştım.Senin dediğin doğru.%20-22 arası bi kar bırakıyolar yeni başlayanlara.Ama standart kar oranı budur demek doğru değil çünkü bazen ekstra indirimli ürünler oluyor.O zaman çok farkediyo tabii.Hele bi de 100 bp'yi geçen sipariş verdiğinde Altın broşürden satın alacağın çok düşük fiyatlı ürünler oluyor.Onların satış fiyatına göre bi hesaplama yapmak gerekirse çok farklı bi yüzde ortaya çıkar.Mesela normalde satış fiyatı 10-11 tl olan bi kremi 3-5 tl'ye verdikleri oluyo altın broşürde.Ama bazen de olmuyo .Yani dediğim gibi bi genelleme yapmak cok zor.Yalnız ürünlerin çoğunluğu için %20-22 arası demek yanlış olmaz..

keske bunu bize üye yaparken söyleseler.

arkadaşlar oriflameden erkekler için ayrı bayanlar için ayrı gözaltı kırışıklıkları için önereceğiniz ürünler varmı teşekkürler

Oriflame . com'a danışman kodunuz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak hepsinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Erkekler için

North For Men Göz Çevresi İçin Üçlü Etkili Balm - 16686

North For Men Yaşlanmaya Karşı Etkili Krem - 16687

Bayanlar İçin

DermoProfesyonel Göz Altı Bantları

Optimals Görmek İnanmaktır Göz Çevresi Kremi - Tüm yaş grupları - Tüm ciltler

Optimals Oxygen Boost™ Göz Kremi - Tüm yaş grupları - Tüm ciltler

Aloe Vera Özlü Yatıştırıcı Göz Çevresi Jeli

Aqua-Rhythm Yoğun Nemlendirici Gençlik Güzelliğini Koruyucu Göz Kontur Kremi - 30 yaş üzeri - Tüm ciltler

Optimals Time Relax Anında Düzgünleştirici Göz Çevresi Bakımı - 30 yaş üzeri - Tüm ciltler

Royal Velvet Göz Kremi - 35 yaş üzeri - Kuru,Olgun Ciltler

Ecollagen 3D+ Kırışıklık Karşıtı Göz Kontur Kremi - 35 yaş üzeri - Tüm Ciltler

Lift Expert Biçimlendirici Göz Çevresi Bakımı - 40 yaş üzeri - Tüm Ciltler

Time Reversing Onarıcı Göz Çevresi Kontur Kremi - 45 yaş üzeri - Kuru,Olgun Ciltler

Time Reversing InTense Aydınlatıcı Göz Kremi - 55 yaş üzeri - Menopoz Sonrası Ciltler

:KK68:

ücreti ne kadar canım bide başlangıç çantası dediği şey o mu?

Başlangıç seti farklı bir şeydir.Yani başlayanlar için yardımcı ürünler içerir.

İlk kez sipariş verirken sipariş listenize otomatik olarak eklenir.İsterseniz listenizden çıkarabilrsiniz.Fakat satış yapmayı düşünüyorsanız satın almanız tavsiye edilir.

91850 - İşe Başlarken Eğitim Seti - 3.00 TL

İçeriği :

Cilt bakım kılavuzu
Koku kartı
Cilt analiz bantları
Bu ayın ve gelecek ayın katalogu
satış sözleşmesi
Satış danışmanının el kitabı
Satış danışmanının bilgi formu
Danışman isim listesi
Hoşgeldiniz mektubu
Satış danışmanı sipariş formu
Bu ayın ve gelecek ayın fiyat listesi
Fırsat sunum broşürü

Detay

Başlangıç seti farklı bir şeydir.Yani başlayanlar için yardımcı ürünler içerir.

İlk kez sipariş verirken sipariş listenize otomatik olarak eklenir.İsterseniz listenizden çıkarabilrsiniz.Fakat satış yapmayı düşünüyorsanız satın almanız tavsiye edilir.

91850 - İşe Başlarken Eğitim Seti - 3.00 TL

İçeriği :

Cilt bakım kılavuzu
Koku kartı
Cilt analiz bantları
Bu ayın ve gelecek ayın katalogu
satış sözleşmesi
Satış danışmanının el kitabı
Satış danışmanının bilgi formu
Danışman isim listesi
Hoşgeldiniz mektubu
Satış danışmanı sipariş formu
Bu ayın ve gelecek ayın fiyat listesi
Fırsat sunum broşürü

Detay

bana bunlar ilk siparişimde ücretsiz gelmişti

arkadaşlar bana göz altındki koyu halkalar için tavsiye edeceğiniz bir kapatııcı varmıı ben kullanmadığım için oriflameden kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirimmm :)))

Emin misin?Eğer faturan duruyorsa bir kez kontrol edebilir misin acaba?Çünkü ücretsiz değil.Gözünden kaçmış olabilir mi?

ben ilk üye olduğumda direktör vermişti siparişimi ayrıca çanta gelmedi bana ama cilt analiz bantı bilginlendirme formaları bunların hepsi ücretsiz geldi hoşgeldin seti olarak
faturayı yazayım
kayıt ücreti(hoşgeldiniz seti) 1 tl yazıyo

X