ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar sipariş formunda sağ altta alışveriş sonu diye bi buton var ya. Ona ilk tıklamada alışveriş tamamlanmıyor dimi? Yani ben yanlışlıkla ona tıkladmda 1 kere. Sadece ona tıklamakla alışveriş onaylanmıyor dimi? Daha işlemler yapmak gerekiyor?

Arkadaşlar sipariş formunda sağ altta alışveriş sonu diye bi buton var ya. Ona ilk tıklamada alışveriş tamamlanmıyor dimi? Yani ben yanlışlıkla ona tıkladmda 1 kere. Sadece ona tıklamakla alışveriş onaylanmıyor dimi? Daha işlemler yapmak gerekiyor?

hayır hayır daha devam edıyor prosedurler

alısverıs sonu dedıgınde sıparıs tamamlanmıyor ılerleyen sayfalarda 21 gun ıcınde kredı bolumu yazan faturanın ayrıntısı var oraya devam dedıgın takdırde sıparısın tamamlanıyor.

Altın broşürdeki Hollywood Eyeliner şimdiden sipariş için uygun değil oldu :44: Martta da aynı broşür geçerli ya sizce gelecek ay stokta olur mu :KK14:

arkadaşlar yeni üye oldum siparişlerim geldi ancak hoşgeldiniz seti içindeki satış danışmanı bilgi formu satış danışmanı sipraiş formu satış sözleşmesi gibi formalr var bunları dolduracakmıyız ne yapacaz ? dolduracaksak nasıl gönderecez

arkadaşlar yeni üye oldum siparişlerim geldi ancak hoşgeldiniz seti içindeki satış danışmanı bilgi formu satış danışmanı sipraiş formu satış sözleşmesi gibi formalr var bunları dolduracakmıyız ne yapacaz ? dolduracaksak nasıl gönderecez

İlk siparişinizi verdiyseniz üyeliğiniz aktif olmuştur.Göndermeniz gereken bir form yok.Onlar bilgilendirme amaçlıdır.

çok teşekkürler..

evet ruj pek te iyi değil renk olarakta koyu bordo ve mat..

yeni üyelere bir de ayak kremi geliyormuş banada geldi nasıl ama bilmiyorum iyimi kötümü..

kodunu söylermsn canım bakayım bende :KK54:

20474 aldım cnm güzel duruyo:KK54:

20474 canım bu rengi çok beğenen var :KK66:

ben kırmızısını da merak ediyorum açıkcası cart bi kırmızımı gören var mı acep:KK16::KK17:

bende 20525 vardı , ne farkı varki acaba :S ikisinin adıda aynı diye diyorum , sürünce nesi değişik acep :)

tatlım adları aynı fakat fonksiyonlar farklı. senin aldığın parlatıcı şeklinde yani hem parlatıyo hemd yapış yapış hissi veriyo. benim aldığım yani 20474 sıvı ama sürünce kendiliğinden kuruyo ve yapış yapış bi his vermiyo hatta hiç bi yere bulaşma riski yok, rahat 2saat idare edersin renk kalıcı. ilk aldığımda gece sürdüm bi denedm, başta garip geldi ama sonradan hoşuma gitti, silip yattım ama sabah kalktığımda dudaklaarım pembemsi duruyodu hala o derece kalıcı diyorum :KK12::KK76: birde şunu belirteyim, bunun üstüne niveanın bi dudak nemlendiricisi var(açık mavi kapaklı olanı hydra-care gibi bi adı vardı sankim) yağlı bi yapısı var, onu sürünce üstüne parlatıcı gibi oluyo hoş duruyo ve de şunu ekleyeyim simli değil,mat yapısı var :KK54::KK71:

Son düzenleme:
arkadaşlar bir sorum olacak.siparişlerimi girdim listede KAT KAT KAZAN 150 BP HEDİYESİ 5tl çıktı nedir acaba .yardımcı olurmusunuz..

arkadaşlar bir sorum olacak.siparişlerimi girdim listede KAT KAT KAZAN 150 BP HEDİYESİ 5tl çıktı nedir acaba .yardımcı olurmusunuz..

Siparişlerinizden kazandığınız bp toplamı 150'yi geçmiş demek ki.Normalde 5 tl olmayan o ürünü 5 tl'ye alma hakkına sahipsiniz :KK68:

Detay

2.Katalog döneminde Kat Kat Kazan Kampanyası Dahilinde 150 BP'ye ulaşan danışmanlar Toplam Değeri 73,60 tl olan şu ürünlerin hepsine birden 5 tl'ye sahip olabiliyor :

Even Out Gündüz Kremi
Aloe Vera Yüz Yıkama Jeli
Aloe Vera Tonik
Aloe Vera Yüz Kremi

Son düzenleme:
Siparişlerinizden kazandığınız bp toplamı 150'yi geçmiş demek ki.Normalde 5 tl olmayan o ürünü 5 tl'ye alma hakkına sahipsiniz :KK68:

Detay

2.Katalog döneminde Kat Kat Kazan Kampanyası Dahilinde 150 BP'ye ulaşan danışmanlar Toplam Değeri 73,60 tl olan şu ürünlerin hepsine birden 5 tl'ye sahip olabiliyor :

Even Out Gündüz Kremi
Aloe Vera Yüz Yıkama Jeli
Aloe Vera Tonik
Aloe Vera Yüz Kremi

aynı şey bende de oldu alemet-i farika 72bplik sipariş verdim ama listeye eklendi yine de bahsedilen hediye.Ben listeden çıkardım ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok ::KK1:

X