ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

oo baya iyimiş saol canım , alıyorum valla hemen :)))

Arkadaşlar Ocak ayında 12 BP lik spariş verdim Şimdide 15 BP lik bi spariş denemesı yapıyordum Katkat Kazan hediyesi eklenmiş 150 BP ben puan yapmadım ama gecen cumartesi alt uyem 189 BP spariş yapdı ? acaba ben ordanmı kazanıyorum Bunu anlamadım . Şimdi bu sparişi gondersem Bu katkat kazan hedıyesıde gelıcekmı bana 5 TL ye ?

hayır canım gelmiycek , hepimizde çıkıyor o , eğer 150 Bp lik sipariş vermezsen gelmez

153 bp lik sipariş verdim kredi kartımla da ödedim ama sipariş detayımda kat kat kazan ürünleri 5 tl ödememe rağmen 0 teslim edildi diye görünüyor.Daha kargoya verilmedi sizce düzeltilir mi?fatura mail adresime de gönderilmedi bu konuda bir fikri olan var mı acaba arkadaşlar?oriflame müşteri hizmetlerine mail de attım ama dönüş olmadı

şubar kataloğunda roll on deo lar 1 alana 2 bedeva bunları sipariş forumuna nasıl yazacağımı bilmiyorum 1 tane yazdım diğerlerininde istediklerimin kodunu yazdım ama onları bedevadan algılayabileceklermi 3 tane satın alıyormuşum gibi olmasın :S
netten veriyorum siparişi nasıl olcek

promosyon çalıştır seçeneği var ilerleyen sayfalarda onu çalıştırınca 3 roll on dan ikisi 0tl gözükücek zaten

evet ya teşekkürler ilk sipariş verişim işte ilk fiyatı görünce gözlerim bi açıldı zaten indirimler devreye girince hesap ettiğim tutar tutat çıktı

sağolasın

evet ya teşekkürler ilk sipariş verişim işte ilk fiyatı görünce gözlerim bi açıldı zaten indirimler devreye girince hesap ettiğim tutar tutat çıktı

sağolasın

Oriflame . com'a danışman kodunuz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra şu sayfaya tıklayarak bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz :

Oriflame Bilgilendirme Sayfası

Yeni başlayanlar için yardımcı olabilecek bir çok konu görsellerle birlikte anlatılmıştır.

Son düzenleme:
Demek ki hatırlatmak için yapıyolar.Bakın kampanya var haa unutmayın demeye getiriyolar :90:

haklısın tatlım,amaç göz boyamak birazda

oo baya iyimiş saol canım , alıyorum valla hemen :)))

evt iyi güzel tatlım pişman olcağını sanmam yani kırmızısını alırsan renk için bi örnek foto yüklermsn cnm nsl duruyo merak ediyorumda

slm herkese arkadaşlar bende 1 aydır oriflameye üyeyüm ilk siparişimi verdim 2.siparişimi vereceğim yarın ama szilere bişey soracm online olan biri acil cvp versin lütfen şubat kataolğunda sayfa 67 dede selülit ampülleri var yaa ondan kullanan varmı aranızda gerçekten işe yarıyormuu gözle görülür bir fark oluyormu,ürün hakkında bilgisi olan biri lütfen cevaplasın çok sevinirimmm

Merhaba arkadaşlar
Uzun zamandır yazamadım doktora git gel işlerle uğraş derken zaman elimden kaydı
Alameti farika çok teşekkürler linkleri inceliyorum şu an
Kızarıklıklarımdan kurtuldum,farkettim ki ağır gelen fondotenmiş pudra allık hiç birşey yapmıyo
O yüzden fondoteni kullanmıyorum linklerde de fondotenleri araştırıyorum
Bi arkadaşım mineral therapy değil de normal beyaz kapaklı olanını dene dedi ama cesaretim yok en azından fondotende mineral makyaja yönelmek daha mantıklı olacak
Şubat siparişimide 3 gün önce geçtim ama kargo hala yolda görünüyor makyaj temizleme sütü,concealer,pudra,deodorant aldım
Elvie'nin deodorantı nasıl sizce bana kokusu çok hoş geldi parfüm numunelerinde
Parfüm olarak mart kataloğundan volare 'yi alasım var bi arkadaşımda vardı kokusu çok hoş

arkadaslar ben oriflime borcumu suan kredi kartı ile ödemek istiyorum sitesinden bulamadım nasıl yapıldıgını bilen varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…