ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yok ikiside şart değil , parfümlerden biri olması yetiyormuş

bide kızlarr bu parfümler cidden hiç kalıcı değil heleki erkeklerde edp yok glacier numunesi geldi bana bayıldım ama iki dk sonra yok oluyo bazen avona geçsemmi diye düşünüyorum parfümleri dha kalıcı ve daha ucuz ama oriflamede fırsatlar bi bakıma daha iyi vallahi kafam karıştı

Canım Ocak ayı kampanyası içinde Sparişini vermen lazım . hemen acele et kucukde olsa bi ürün al kaydın aktif olsun yoksa 1 TL den yararlanamazsın . Bu aydan sonra her ay spariş verme zorunlulugun yok 1 sene spariş vermezsen uyelıgın düşer.

kızlar şubat ayı kendiniz için hangi ürünleri sipariş vermeyi düşünüyorsunuz?

ben dancing lady edt
hydra colour göz farı
very me lipmania ruj almayı düşünüyorum kendim için.

aranızda hydra colour göz farı kullanan oldu mu acaba?

roll-onlardan sipariş edicem ama hangisi güzel ferahh onu bilmiyorum hindistan cevizi özlü saç kremi bide diş macunu bnlar bnmkiler tbi pek bişey bulamadım alıcak

ben bunları sipariş vericem canım

Katologun içindeki Dore katologundan

sayfa 13 / 20524 - Neon Pink Parlatıcı Ruj & 20441 Green Eye liner
sayfa 16 / 21660 - I love blue Göz kalemi

, normal katolog

sayfa 107 / 18574 - Green River Göz farı
sayfa 122 / 728188 - Loves me Set

Şuan kesin olanlar bunlar canım

1 günde 180 BP lik sipariş veren üyeyi hepimize nasip et yarabbiiiiiiim :)

amin amin inş

Kızlar bi bilgi istiyorum bilenlerden :) bugun yeni bir alt uyem oldu ve 180 BP lik sparıs vermıs Ben bu BP lerden nasıl faydalanıyorum acaba :) bana nasıl faydası oluyor nasıl yararlanıyorum

sende sipariş verdiğin taktirde indirim olarak düşüyo diye biliyorum ama bu ayki sipariş içinmi yoksa önümüzdeki ay içinmi tam emin değilim bilen birisi söylesin öğrenelim

ehh maşallah aminn amiinnn

byn için dersen diamond serisini öneririm, ametist fatale, diamond musk, bi tane daha vardı hangisi unuttum. volarede kalıcı sonra chiffon kulllanıyrm buda güzel durduk yere kokusu gelir burnuna. ama sürekli parfüm gelmiyo diyip tazeleyenlerden biriysen eğer maleseef bişey diyemicem tatlım erkeklerde soul aldım erkek arkadaşıma gün boyu kalıyo kokusu.

roll-onlardan sipariş edicem ama hangisi güzel ferahh onu bilmiyorum hindistan cevizi özlü saç kremi bide diş macunu bnlar bnmkiler tbi pek bişey bulamadım alıcak

volare rollon almştm kokusu güzel ama gün boyu ciltte kalmıyo ama yinede koltukaltların ter kokmuyo o yönden iyi

şu dudak renklendiricilerinide seçebilirsn daretobe kataloğundan cnm onlarda çok iyi, gerçekten 2-3saat dayanıyo ve işin en güzel yanı biriyle öpüştüğnde fln izi kalmıyo o yönden sevdm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…