ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

FATURASINI PTTDEN YATIRANLAR LÜTFEN BAKIN...

kızlar pttden fatura yatırınca faturayıda yanıma almam gerekiyomu...yada sadece danışman nomumu alıcam....kimlik gerekiyomu cvp bekliyorumm...yanıma ne almam gerek...

parfüm ile dudak balmı bilmiyorum ama gıordani gold makyaj bazı gereksiz bir ürün..hiçbir etkisi yok parana yazık..

DIVINE hakkında bişiler diyim , kokusu güzel bende kullanıyorum ama ben hep bildiğimiz deterjana benzetiyorum kokusunu , parfümden önce deo sunu deneyip fikir elde edebilirsin yada numunesini tabi

Kızlar bi bilgi istiyorum bilenlerden :) bugun yeni bir alt uyem oldu ve 180 BP lik sparıs vermıs Ben bu BP lerden nasıl faydalanıyorum acaba :) bana nasıl faydası oluyor nasıl yararlanıyorum

Kızlar bi bilgi istiyorum bilenlerden :) bugun yeni bir alt uyem oldu ve 180 BP lik sparıs vermıs Ben bu BP lerden nasıl faydalanıyorum acaba :) bana nasıl faydası oluyor nasıl yararlanıyorum

1 günde 180 BP lik sipariş veren üyeyi hepimize nasip et yarabbiiiiiiim :)

1 günde 180 BP lik sipariş veren üyeyi hepimize nasip et yarabbiiiiiiim :)

tender care dudak balmı güzel,makyaj bazına gelince onun gereksiz bi ürün olduğunu bende duydum hiç yaklaşmadım,divine parfümün kırmızısını bilmem ama mavisine hastayım ondan ilk kayıt olduğum ay kuzenim 2 tane sipariş vermişti sonra bende deodorantını aldım parfüm hediye gelicek diye inşallah :) parfümünü bekliyorum almadım :) parfüm olarak ayrıca miss o nun sarı ve mavisini beğeniyorum...

arkadaşlar ben yeni üyeyim şimdi siparişlerimi vermek istedim sipariş ekranında lütfen gönderi şeklini seçin diyor o bölüme ne girmem gerkekiyor lütfen acil cevaplandırırsanız sevinirim yarın son sipariş günü :18:

99 kodlu adrese teslim seçeneğini . seçiyorsun canım Bu akşama kadar spariş hakkın devam edıyor

arkadaşlarrr :) ya soruma cevap alamadım ilgilenirseniz pls . alt uyem 189 BP spariş vermiş ben şimdi şu divine parfum hedıyesını kazanmış oluyormuyum?

arkadaşlarrr :) ya soruma cevap alamadım ilgilenirseniz pls . alt uyem 189 BP spariş vermiş ben şimdi şu divine parfum hedıyesını kazanmış oluyormuyum?

sizin de bu ay en az 100bp satış yapmış olmanız gerekiyor.yoksa parfüm kazanamıyorsunuz benim bildiğim

kızlar ilk sipariş giriyorum ben daha.ve şuan ödeme emri sayfasındayım.burada ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız çok sevinirim.ayrıca bu ay üyeli ücreti 1 tl eğer sipariş vermezsem birdahaki ay 20 tl ödemem gerektiğini söylediler.bu doğru mu acaba.
bu aydan sonra her ay sipariş vermediğim de yada hiç sipariş vermediğim de ayrıca bir ücret ödemem gerekecek mi?
cevaplarsanız çok sevinicem.

Oriflame in , varya yarışması kızlar , sevgililer günü için olan , oraya yollancak fotoğrafta mı olması lazım Urban Lovers Edt anlamadım onu ben , masanın üstüne koyup yanındada biz mi çekilcez yani

xxxxxxxxxxx

kızlar sipariş vermeyi bilmeyenler buradan bakıp öğrenebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:

sevgiliniz veya eşinizle birlikte urban lovers parfümlerinin ikisiyle(hem erkek hem de kadın için olanı ile),sizin ve sevgilinizin/eşinizin yüzleri net gözükecek şekilde fotoğraf çektireceksiniz.İkinizin de elinde olabilir parfümleriniz.sonra fotoğraflarınız yayınlanacak,beğeniye sunulacak.en çok beğenilen çift siz olursanız hediye çantası sizin olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…