ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sürpriz paketlerde orjinal parfüm gelmiyo tatlım,arkadaşa gelen parfüm hani ilk syfda olan 50tllik alışverişe 3ürün vardı bunlar % bilmem kaç indirimliydi ordan aldı onu o..

bende ilk başladğm zmnlar öyleydim,nitekim 1senedir ori.'deyim hala aynıyım yeni çıkan herşeyi denemek istiyorum özelliklede parfümleri ve sabunlarını

çok teşekkürler cevap verdiğiniz için şubatta da mı 2 katalog gelicek bir bilginiz var mı?

Endişenizi anlıyorum.Bin değişik yöntemle dolandırıcılık yapılabilen bir ülkede yaşadığımız düşünülürse gayet haklısınız.Fakat içinizi şu şekilde ferahlatacağım.Bakınız,sipariş verdiğinizde kargo görevlisi siparişi bizzat size ve ancak kimliğinizi göstermeniz durumunda teslim eder.Bu durumda sizin adınıza verilmiş bir sipariş başkasına asla teslim edilemez.Teslimi gerçekleşmemiş bir siparişin de borcu olmaz çünkü geri gönderilir.Yani ola ki kötü niyetli üyelik açabilse bile hatta sipariş de verebilse bile teslim alamaz.Bu sebeple o tip bir şey söz konusu değil.İçiniz rahat olsun.Sadece kimlik numaranızı ya da adresinizi telefonunuzu biliyor olması bu tip şeylere yol açamaz

alameti farika çok ama çok teşekkür ederim inanın 2 gündür huzursuzdum bu tür bişey yapmadıgım için deneyimsizlikten sanıyorum fazla sıkıntı yaptım..şikayet sitelerinde de bu tür sıkıntıları gördüm fazlasıyla..haliylede tecrübesizliğimden dolayı korktum

zaman ayırıp uzunca yazımı okuyum bana açıklama yaptıgınız için çok teşekkür ederim.. inanın içim ferahladı şu an.

yalnız ben mi yanlış biliyorum , siparişi versek teslim adresini sponsorumuz yapabiliyoruz sonuçta , yani böyle olursa sponsor kendine yollayıp ürünü alabilir , ayrıca kargo görevlileri sadece kendisine teslim ediyor değil , benim kapıcım bile almış ben evde yokken birkaç kere kargo mu , annemde alıyor ben yokken yani kendisinden başkasına teslim edilmiyor diye birşey yok resmen kargo şirketlerinde

kızlar oriflame sitesine bağlanabiliyormusunuz benim sürekli yetkisizz iletişim diyor bunun sebebi ne olabilir.şifremi ve danışma kodumu giriyorum alışveriş raporlarına bakmak istediğimde yetkisiz erişim diyor

kızlar biri acil cevap verirse çok sevinirim orıflame siparişi verecem yalnız adres değişikliği oldu sistemde kayıtlı olan adresimi yeni adresle değiştirmem gerekiyor ama kargonun şubeye gelmesi gerekiyor çünkü taşındıgımız ilçede kargo şubesi yok küçük bi ilçe dolayısıyla adrese teslimde yok ildeki kargo şubesini yazmam lazım ben şimdi kargo şubesinin adresini nasıl verecem (

bende şaşırmıştım süpriz pakete nasıl orjinal boy parfüm koymuşlar diye

alameti_farika hanım size bir şey sormak istiyorum eşim için parfüm almak istiyorum oriflameden erkek parfümü almadık daha önce ocak ayı kataloğundan önerebileceğiniz parfüm varsa acil yazabilirmisiniz malum 2 gün içinde sipariş vermem gerekiyor şimdiden teşekkürler

Kızlar aranızda Colorfull + Hydra color ruj Numune seti veren oldumu :) gecen gun geldı benımkı denedim bitane ama dudaklarımı yaktı ya Böle Mentollu gibi şaşırdım dedim rujlardamı bi tuhaflık var ? böle yakan ruj görmedım hıc

hayır tatlım rujlar normal bende o numunelerden aldım banada ilk sürüşte dudaklarımı yaktı ama onun sebebi o rujların dolgunluk verici özellikte olması, dikkat ettiysen sürdükten birkaç dk sonra yanma hissi geciyor ve dudaklar daha dolgun oluyor

kızlar slm uzun zamandır bende bu ısın ıcındeyım ama herseyımı danısmanım yapıyor yanı kargoalrım on agelıyor ben ondan alıyorum kac puan yaptıgımı falan hıc bılmıoyorum sımdı ben danısmanımdan ayrılmak ıstesem nasıl devam edıcem bılgısı olan varsa paylasabılrmı

volume ve eclatsport men harika kokuyor.glacieri de tavsiye ederimm

kendi üyeliğin varmı? yoksa sen onun adına mı satış yapıyosun?
üyeysen neden siparişlerini o veriyor. senin kazandığın hediyeler ve indirimler de ona mı gidiyor. eğer öyleyse. feci kazıklanıyorsun kardeş eğer sponsorundan memnun değilsen. onun grubundan ayrılmak için oriflamedan bilgi alabilirsin.yeni sponsor için de sana yardımcı olabilirim.

ya ben uyeyım yanı uyelıgım var ama sıparısları o gırıyor kargoda ona gelıyor yanı ben hesaplıyorum puanlarımı falan ama hedıye gelcek kadar bısı yapmıorum tabı ama en azından hersyımle kendım ılgılenmek ıstıyorum.arkadasların yazdıklrını okuyunca hele en azından bazı sıparıslerım gelmıo stokta yok dıe kalıo ole

:)))) dudakları yakarak dolgunluk hee ilginc ..

ACİL CEVAPP kızlar ürünlerle ilgili hiç bi bilgim yok....

GRACE parfüm nasıl?
tender care dudak balmı nasıl?
gıordanı gold makyaj bazı nasıl bişey?

birdeee oriflamenin en cok begenilen ve satılan bayan parfümü hangisi DIVINE parfümü çok övüyolar kırmızısımı güzel mavisimi???

lütfen fikirlerini<i bekliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…