ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ücret sıfırlama ürünü olarak eklemişlerdir.Öbürü ellerinde bitmiştir.Eğer Ü.Sıf.Ürünüyse numune değildir.Orjinaldir.Bu arada altın broşürdeki ürünlerden de bp kazanılıyor.

ama ayrıca ücret sıfırlama ürünüde katılmış ve ayrıca ben daha ücret sıfırlama ürününü katmadan eklenmişti bu ruj ayrıca 150 bp yaptığımda o üç parfümden sadece bi tanemi yoksa istediğim kadar alablirmiyim

Arkadaşlar Giordani Gold Supreme Pressed Powder pudrasını kullananlar, bilenler bana bilgi verebilirmi nasıl olduğuna dair.. Güzel kapatıyormu, kullanışlımı nasıl ?

Bu kez fikrim yok bu durumu bilen biri yanıtlasın ben de merak ettim..

Biri bana ayrıntılı şekilde ödeme şeklini anlatabilirse sevinirim. Bankalara ödemeyi anlatın sadece. Hangi bankalara,nasıl,ücretlimi vb... ?

Biri bana ayrıntılı şekilde ödeme şeklini anlatabilirse sevinirim. Bankalara ödemeyi anlatın sadece. Hangi bankalara,nasıl,ücretlimi vb... ?

312.sayfaya bakarsan arkadaşlar ayrıntılı bir biçimde açıklamışlar
Elime ulaşan ürün yorumlarına ekleme 2fx maskara gerçekten süper
Pudra hakkında da bilirkişi yorumlarını aldım fondoten ve allıkla kullanıldğında sırıtmıyor,ama tek sürüp çıkamam ruh gibi duruyo
Giordani gold sıkıştırılmış pudrayı soran arkadaşım pudra çok ince yapılı sorunlu bir cildin varsa kapatmayabilir ,yumuşak bir dokusu var kolay uygulanıyor ton konusunda problem yaşadım bilmediğim için bir dahaki ay medium/dark getirticem sanırım
Şubat kataloğunda bir ürün var fondoten+kapatıcı şeklinde fiyatı uygun görünüyor deneyen varmı acaba oxygen boost fondoten ve pudra ?

bişey daha sorucam ikinci seviyeye geçmek için 200 bp ye ihtiyaç var o sadce bu ay içinmi yoksa mesela ben bidahaki ayda bp yapsam toplam 200 olsa seviye atlatablirmiyim ?

arkadaşlar ocak katalogunda miss o tükendi yazıyor yerine sarı renklisi gelecekmiş alan var mı kokuları arasında çok fark var mı bir de kokusu kalıcı olan duş jeli önerir misiniz? :2:

nee miss o tükenmiş mi arkadaşlar ben şey sorcam şimdi sipariş vercem de direktöre gelmesini isticem ne seçicem o zaman bir de 100 bp siparişim direktörün oraya gitmesini isticem o zaman da sıfırlama ürününün kodunu girmem gerekiyo mu

arkadaşlar vazgeçtim adrese isticem gidip almakla aynı paraya gelcek şimdi kargo sıfırlama ürünü ne acaba

canım kodu biliyorum yazdım da alanlar varsa ürün olarak o rujdan mı geliyo acaba rengi nasıl

ya ben bi yanlışlık yapıp sayfa ileri geri yaparken yanlış bi sipariş verdim sanırım çünkü danışman sayfamda yazıyo direktörümü aradım açmadı onu nasıl iptal edicem acil yardımlarınıza ihtiyacım var nolur çünkü asıl siparişim değil

kronik_unutkan saol canım..

Arkadaşlar bide şeyy sorucam, Ocak kataloğunda beğendiğiniz ve tavsiye ettiğiniz bayan parfümleri hangileri söylermisiniz lütfen?

Son düzenleme:
kızlar yahşi cazibe izleyen varsa orda cazibenin far rengi çok güzel. ten rengi gibi. o varmı oriflamede ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…