ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Slm arkadaşlar bede yeni üye oldum oriflameye ilk siparişimi yarın verecem,takıldığım bişey olunca sizlerde yardım isterim,bide bişey soracam arkadaşlar ocak kataloğuda ilk sayfalarda parfüm varya kataloğum yok şua adını hatırlayamadım 19.90 fiyatı pembe şişesi oun kokusu nasıl tavsiye edermisinizz şimdiden teşekkür ederimmm:KK71:

canım onu o fiyata almak için 50 tl alışveriş yapman gerek parfüm muhteşem ama

bişey daha canım o parfümden birden fazla sipariş verebilirmiyim yoksa sadece 1 tanemi verebilirim?

kızlar yeni üyeyim ve ilk siparişim bugün geldi. sizinle paylaşmak istedim. hoşgeldin programında cilt bakımıyla ilgili bilgi vermeleri, cilt analiz bantı ve koku kartları göndermeleri çok güzel. sayfa 6daki şeffaf kozmetik çantasını bi arkadaşım istemişti çook güzel kendime almadığıma pişmanım:KK43: suda çıkmayan maskara gerçekten suda çıkmıyo kirpikleride ayırıyo gayet güzel. optimal relax gündüz kremi ve aydınlatıcı arındırıcı aldım. özellikle arındırıcıyı çok beğendim. şubat ve mart kataloglarınıda çok beğendim. şimdilik bu kadar:)

kızlar yeni üyeyim ve ilk siparişim bugün geldi. sizinle paylaşmak istedim. hoşgeldin programında cilt bakımıyla ilgili bilgi vermeleri, cilt analiz bantı ve koku kartları göndermeleri çok güzel. sayfa 6daki şeffaf kozmetik çantasını bi arkadaşım istemişti çook güzel kendime almadığıma pişmanım:KK43: suda çıkmayan maskara gerçekten suda çıkmıyo kirpikleride ayırıyo gayet güzel. optimal relax gündüz kremi ve aydınlatıcı arındırıcı aldım. özellikle arındırıcıyı çok beğendim. şubat ve mart kataloglarınıda çok beğendim. şimdilik bu kadar:)

hakkaten şubat mart güzel ktaloglar, özellikle duş jelleri şampuanlar fln büyük boylarda hep:KK55:

Bende yeni üye oldum oriflame'a... Yeniyim ama çok araştırma yaptığım için bir çok konuda bilgim var. Yaşım tutmadığı için annemin adına kaydoldum. Böyle konularda gerçekten direktör çok önemli. Her önünüze gelene kendinizi kaydettirmeyin. Ben direktörümden gayet memnunum. Saolsun :-)

Ya kargom gelmedi ki geri döndürsem sipariş iptal olsada yeniden giriş yapsam
Bi fondoten alamadım yahu hep bu beceriksizliğimden
Numune setleri içinde beklemem gerekicek dün bi arkadaşımdan baktım bir kaç parfümün kokusuna
divine kırmızı şişe değilde mavisi vardı çok hoştu cidden,bu ay indirimde değil mavi için bekle dedi
Fire kırmızı şişe bir parfüm tavsiye etti fiyatı uygun kokusuda hoştur dedi ama numunesi yoktu
Ya bide bişey dikkatimi çekti giordani gold therapy fondotenin altında satışa uygun değil yazıyo nedennn yani ben sipariş veremicemmi ondan :84:
Giordanı gold top allıkta da stokta yok yazıyo hiçmi gelmez bu ay :KK50:

ben bıraktım çok pahalı geliyor insanlara kimse almak istemiyor.aynı kaliteye daha uygun dore var .ona başladım .kapış kapış alınıyor

selam kızlar bende orıflameye temsılcı olmak ıstıyorum nereden basvuruluyo katalog nasıl elıme gececek kargo ucretı ne kadar bılen varmı?

selam kızlar bende orıflameye temsılcı olmak ıstıyorum nereden basvuruluyo katalog nasıl elıme gececek kargo ucretı ne kadar bılen varmı?

meraba canım, oriflame bu ay üyelik 1 TL kampanyası başlattı, bu fırsatı kaçırmadan üye olabilirsin.
internet sitesinde üyelik için başvuru yeri var, ordan da üye olabilirsin. bazen internet işlemler geç olabiliyor, çevrende varsa güvenebileceğin biri onun seni üye yapmasını isteyebilirsin.
seni üye yapan kişi sana katalog gönderir.

meraba canım, oriflame bu ay üyelik 1 TL kampanyası başlattı, bu fırsatı kaçırmadan üye olabilirsin.
internet sitesinde üyelik için başvuru yeri var, ordan da üye olabilirsin. bazen internet işlemler geç olabiliyor, çevrende varsa güvenebileceğin biri onun seni üye yapmasını isteyebilirsin.
seni üye yapan kişi sana katalog gönderir.

anladım cok tesekkurler....

Kızlarr nerdesiniz ya
Bakın bir sürü yeni ve tabi acemi temsilciniz oluyo başlığı boş bırakmayın :82:
Sorumu tekrarlıyorum şu an stokta bulunmayan bir ürün bu katalog dönemi için artık gelmezmi demek oluyor yoksa ay sonuna kadar tekrar var olabilirmi ?
Mesela giordanı top allık,ya da 1 alana 1 bedava olan rujlardan rengi coral rose olan :KK43:
Bu ay 120 gibi bir rakam harcayacağım sanırım kozmetiğe bu benim hayatımda bir ilk içim yanıyo yahu :KK37:

Son düzenleme:
Herkese merhaba artık bende aranızdayım
az önce oriflame üyesi oldum :KK16:
inşallah qüzel satışlar yaparım

kızlar bende oriflame üyesiydim,2 hafta sipariş vermeyince katalog filan göndermediler.İnternet şifremide unuttum oriflame adresine giremiyorum.ne yapmam gerekiyor katalog için ???

X