ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bilgecm sen hemen direktörünü ara canm.senin kaydını daha yapmamış belli..yapsa anında üyeliğin acılırdı.internetten çok geç olur

bilgecm sen hemen direktörünü ara canm.senin kaydını daha yapmamış belli..yapsa anında üyeliğin acılırdı.internetten çok geç olur

tatlım direktörüm kimki bilmiyorum kim olcak yada onuda bilmiyorum sorun orda ztn olmadı yarın ilk işim oriflame arıcam onlarda ilgilenmezse pes edicem az kaldıı yaa

tatlım direktörüm kimki bilmiyorum kim olcak yada onuda bilmiyorum sorun orda ztn olmadı yarın ilk işim oriflame arıcam onlarda ilgilenmezse pes edicem az kaldıı yaa

hmm..ee sen ozman internetten kayıt oldun ilk defa hıı anladımm..
ozman oriflameyi ara canm onlar senin sehrnden birisini yönlendirir sana,,olmadı buradaki direktörlerden rica edersin arkadaslara

hmm..ee sen ozman internetten kayıt oldun ilk defa hıı anladımm..
ozman oriflameyi ara canm onlar senin sehrnden birisini yönlendirir sana,,olmadı buradaki direktörlerden rica edersin arkadaslara

öle yapıcam artık bende napalım ztn satıcam dan değilde dedim ya kendim için istiyorum oyüzden işin uzaması sıktıı saol canım benim ya bakıcaz artık bi şekilde

öle yapıcam artık bende napalım ztn satıcam dan değilde dedim ya kendim için istiyorum oyüzden işin uzaması sıktıı saol canım benim ya bakıcaz artık bi şekilde

ben de bu ay yeni kayıt oldum.Pazar akşamı 5 gibi kayıt etti direktör beni,ama benim danışman kodum ve şifrem Salı akşamı saat 8 gibi geldi.Bir yerde okumuştum 4 gün bekleyen vardı.Bu ay 1 tl olunca sanırım yoğunlar biraz.Bence gelecektir merak etme.Ben bir ara ettim tık yoktu aman dedim stres yapıp ilerde hayatımdan çalmaya değer mi dedim ertesi gün mesaj

öle canım tabiki strese gerek yok böle şeyler için helede .sadece bi kaç bişi alıcaktım buay gözüme çarpanlar vardı acele ediyodum ondan nesee relaks olayimde yarın arasınlar benidee barii

kızlar rutin uyarımdır avon ve oriflame temsilcilerine

site içi veya özel mesaj yolu ile temsilci yapmak yapmaya çalışmak satış yapmak vb. durumlar yasaktır bilginize üyeliğiniz silinebilir...

kızlar avondakı gını yurtıcı karrgodan msj gelıomu kargonuz bugun gelıcek fallan dıe orfılamedede

kızlar avondakı gını yurtıcı karrgodan msj gelıomu kargonuz bugun gelıcek fallan dıe orfılamedede

ewet geliyor, kargon yola çıkınca sana bilgi mesajı geliyor sonra 1-2 gün içinde eline ulaşıyor
hayırlı olsun üyeliğin
bol satışlı günlerin olsun

bilge herhangi bir gelişme var mı?geldi mi danışman kodun?

cicibela sadece oriflame yurtiçi kargoya verirken mesaj geliyor.Bulunduğun ile ne zaman geldiğini geleceğini öğrenemiyorsun.Kapı çalınca ancak ben salı akşamı vermiştim siparişimi bugün geldi 3 te

kalem eyelinerın yeşiline bayıldım.kopkuyu bir yeşil.önce siyah gibi ama sürünce kopkoyu çok çok beğendim sürümü kolay

pure nature lavanta ve yaban mersini jel ve toniği süper kokuyor.aynı şeyi çay ağacı ve biberiye jeli için söyleyemicem.

1+1 rujların rengi çok açık ben coral rose ve rich red sipariş etmiştim.coral rose dudakta sarımsı simli nemlendirici gibi duruyor rich red idare eder.

sıfırlama ürünü rengi koyu gibi ama dudakta güzel.

banada bugün yurtiçi kargodan msj geldi dün spariş vermiştim.bilgilendirdiğin için teşekkürler genchey

Son düzenleme:
şubat ayı kataloğu hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. sayfa 33'teki deodorantları kaçırmamak lazım. fakat kokuları arasında çok kararsız kaldım. 6'sı da birbirinden güzel kokular. giordani white gold'u herkes öneriyor. onu kesin alacağım. fakat diğer ikisi hakkında yardımlarınızı bekliyorum ek katalogtaki çanta da güzel görünüyor ve ucuz da :90: onun son sayfasındaki far ve kalemlerin rengi de çok ağır. oradaki kızın göz makyajını çok beğendim :76: sayfa 68'deki abiye çanta da göz alıcı :82: bir de 106'daki güneş gözlüğü alacaklarım arasında

canım ek katalog hangisi güneş gözlüğü nerde ben görmedim

cnm sayfa 55 teki pure nature çay ağacı biberiye yağındanmı bahsediyosun.ben kendim için sipariş vericemde güzel değilse vazgeçeyim.
kızlar bu ay siparişleri gelenler az bilgi verseler olmazmı

ankara_ankara

çay ağacı ve biberiye yağı değil de aynı sayfadaki çay ağacı ve biberiye jelinden sipariş ettim ben.kokusunu ben beğenmedim hiç.Ama yağının etkili olduğunu duymuştum zaten kızarıklarda ve sivilce çıktığında kullanılması gerekiyormuş,o yüzden önemli değil kokusu ama yine de sen bilirsin.

kızlar 27 yaşındayım ve artık yaşlanmaya başladığımı düşünüyorum:) bana orfilameden hangi kremi yada serumu önerirsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…