ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ya 50-51.sayfadaki 1+2 kremler nasıldır? arkadaşım alıcak, cildi kuru.Birde hangi parfüm daha kalıcıdır fiyatıda uygun olanlardan?

kızlar ya 50-51.sayfadaki 1+2 kremler nasıldır? arkadaşım alıcak, cildi kuru.Birde hangi parfüm daha kalıcıdır fiyatıda uygun olanlardan?

tatlım essentials serisi güzel önerebilirsin ama parfum için hem fiyatı uygun hem kalıcı birsey öneremiycem ben amber kullanıyorum kokusu harika mirage da oyle super kalıcı ama fiyatlar yüksek işte iyi olunca birde aklında olsun kalıcı koku isteyenlere edp öner, edtler daha hafif oluyor sana bu ayki katalogdan giordani white goldu öneririm sf 17de hem ferah hem kalıcı bir koku :KK16:

rica ederim...ruj koyu bordo bi renk cnm,,inşş begenirsin..

sağol canım.. :KK34: inş. beğenirim. zaten olmadı hediye verecek kişi çokk :KK1:

son 2 yıldır hiç ilgilenemedim oriflame ile.. uzun zamandır temsilciyim ama son 2 yıl oriflame kariyerimde en kötü zaman dilimi. :KK50: tekrar aktif olmak istiyorum aslında ama inş. eskisi gibi aktif olabilirim.. :KK61:

slm kızlarr yoğunluktan dolayı arayamadım oriflame 1 ocaktan beri hala tık yokya üyeliğimde:84::84:

slm kızlarr yoğunluktan dolayı arayamadım oriflame 1 ocaktan beri hala tık yokya üyeliğimde:84::84:

ben direktörün yanındaydım beni üye yaptığında sisteme bilgilerimi girip kaydedildi dediği anda telefonuma mesaj geldi. danışman kodum ve şifrem.

cnm benim üyeliğim 10 dkda açıldı

ben direktörün yanındaydım beni üye yaptığında sisteme bilgilerimi girip kaydedildi dediği anda telefonuma mesaj geldi. danışman kodum ve şifrem.

Ayy ne güzel yaa anlamıyorumki neden böle uzadıı olmadı t.ö bulupmu yeniletsem kaydı bilemedim şimdi ama sisteme yeniden üyelik yolladım belki ulaşmamıştır diye kaydınız bulunmaktadır dio bi sorun olurmu ki kayıt indirimini bekliyodum nezmndır kaçırmak istemiyorumda :KK50::KK50: nezmn kampanyası bitmekmişki 1 tl olayı bilen varmıı:26:

X