ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar bugün kargom geldi :) aldığım ürünler hakkında kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum :) ilk sayfadaki maskarayı kesinlikle kaçırmayın derim.umduğumdan daha güzel çıktı.miss o parfümün çok tatlı bir kokusu varmış ve şişesini de saklayacağım :) yine aynı sayfadaki giordani gold fondöteni de kesin alın.zaten onun ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.üstelik fiyatı da çok düşük.takı seti ve çantayı da aldım.ikisi de çok kibar,çok beğendim.eye liner yeşil rengini aldım.sürümü kolay,bulaşma yapmıyor.1+1 rujlardan 4 adet aldım.fakat renklerine aldanmayın sakın.çünkü sürünce parlatıcı gibi duruyor.en koyularını seçin ki sürünce belli olsun.sadece warm fuchsia rengi çok hoş durdu.giordani gold kapatıcı aldım.fakat bunun mantığını anlayamadım.yani ucu beyaz fırça gibi.sürdüğün zaman hiçbir şey olmuyor :S ücret sıfırlama ürünü olan ruj başta görünce çok koyu geldi.fakat sürdüğüm zaman inanılmaz güzel bir renk aldı :) şubat ve mart kataloglarına da bir göz attım ve bu aylarda batacağımı anladım kesin :) çok iyi hazırlanmış,alacak çok şey var.aksesuarlar bol,yeni ürünler var.sevgililer günü,dünya kadınlar günü nedeniyle falan çeşit çeşit doldurmuşlar valla :KK66:

çok açıklayıcı değerlendirmişsin teşekkürler bende ilk sayfadaki maskara ile ilgili yorumları çok merak ediyodum.rujları seçerken koyu olanları tercih edicem sipariş vermek için sabırsızlanıyorum yeni katalogları çok merak ettim :21:

arkadaşlar bugün kargom geldi :) aldığım ürünler hakkında kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum :) ilk sayfadaki maskarayı kesinlikle kaçırmayın derim.umduğumdan daha güzel çıktı.miss o parfümün çok tatlı bir kokusu varmış ve şişesini de saklayacağım :) yine aynı sayfadaki giordani gold fondöteni de kesin alın.zaten onun ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.üstelik fiyatı da çok düşük.takı seti ve çantayı da aldım.ikisi de çok kibar,çok beğendim.eye liner yeşil rengini aldım.sürümü kolay,bulaşma yapmıyor.1+1 rujlardan 4 adet aldım.fakat renklerine aldanmayın sakın.çünkü sürünce parlatıcı gibi duruyor.en koyularını seçin ki sürünce belli olsun.sadece warm fuchsia rengi çok hoş durdu.giordani gold kapatıcı aldım.fakat bunun mantığını anlayamadım.yani ucu beyaz fırça gibi.sürdüğün zaman hiçbir şey olmuyor :S ücret sıfırlama ürünü olan ruj başta görünce çok koyu geldi.fakat sürdüğüm zaman inanılmaz güzel bir renk aldı :) şubat ve mart kataloglarına da bir göz attım ve bu aylarda batacağımı anladım kesin :) çok iyi hazırlanmış,alacak çok şey var.aksesuarlar bol,yeni ürünler var.sevgililer günü,dünya kadınlar günü nedeniyle falan çeşit çeşit doldurmuşlar valla :KK66:

güle güle kullan tatlım, şubat ve mart kataloglarından biraz bahsedebilirmsn? yani aksesuar olarak neler var mesela? bide sevgililer günü için ne tarz kampanyalar var zahmet olmazsa,müsait olduğunda bahsedersen sevinirim tatlım çok sağol şimdiden :KK54:

gule gule kullan canım hayırlı olsun maskara bızı yanıltmadı........

kızlar rusyanın katalogundan baktım da bizim şu bir alana bir bedava rujlar orda da var ve renkleri gerceğe daha yakın burdan bakarsanız daha saglıklı bir alışveriş olur bence :KK76:

$rujlar.jpg

merhaba hanımlar, ben de oriflame satış temsilcisiyim yaklaşık 8 senedir falan. şu an 24 yaşındayım lise -üniv. yıllaında satış yapıyordum ama son 2 senedir uğraşamıyorum. gaziosmanpaşa ya da sultangazi çevresinde oturan var mı acaba merak ettim :KK61:

kızlar dun aksam 10da ılk sıparısımı verdım
yanlız ne zamn kargoya verılır ne zaman gelır bı yardımcı olurmusunuz
temsılcımı aramak ıstemıorum sımdı burdan yardımcı olursanız aramıyım
faturalanma hemen gerceklesdı avon gıbı degıl
ama kargo verılmesı ne kadar surer
15gunde gelıo dıyenler oluo:26:

kızlar dun aksam 10da ılk sıparısımı verdım
yanlız ne zamn kargoya verılır ne zaman gelır bı yardımcı olurmusunuz
temsılcımı aramak ıstemıorum sımdı burdan yardımcı olursanız aramıyım
faturalanma hemen gerceklesdı avon gıbı degıl
ama kargo verılmesı ne kadar surer
15gunde gelıo dıyenler oluo:26:

yok canm ne 15 günü..faturalandıysa en gec yarın kargoya verirler.o da en geç yani..

yok canm ne 15 günü..faturalandıysa en gec yarın kargoya verirler.o da en geç yani..

saol cnm ya
Adım No. Zaman Mesaj
eShop - ilk adım 1 04.01.2011 22:KK53:01 Sipariş Oluşturuldu
eShop - Kaydet 7 04.01.2011 22:KK55:31 Sipariş Kaydedildi
bu faturalanmıs anllamınamı gelıo tam bılmıorumkı ya
ama fatura yazıo tıkladımda aldım urunlercıkıo :KK5:

saol cnm ya
Adım No. Zaman Mesaj
eShop - ilk adım 1 04.01.2011 22:KK53:01 Sipariş Oluşturuldu
eShop - Kaydet 7 04.01.2011 22:KK55:31 Sipariş Kaydedildi
bu faturalanmıs anllamınamı gelıo tam bılmıorumkı ya
ama fatura yazıo tıkladımda aldım urunlercıkıo :KK5:

evet cnm faturalanmış. kargo ya verilmesi kalmış bi tek..

busene bol kataloglarla dolu bır yıl olucak 4. aydan ıtıbaren 3 hafta olucak katalog donemı ve toplamda 14 katalog cıkacak bu sene ıcın kısa donem sıparısler olucak artık bılıyormuydunuz

busene bol kataloglarla dolu bır yıl olucak 4. aydan ıtıbaren 3 hafta olucak katalog donemı ve toplamda 14 katalog cıkacak bu sene ıcın kısa donem sıparısler olucak artık bılıyormuydunuz

aaaa ölemiii...ama ii olmuş yaa 4 hafta uzun bi süreydi zaten insan sıkılıodu yeni katalogu beklerken..

X