ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben yağlı cildim renki nemlendiric uygun hiç parlamıyo hatta mat yapıyo ısland :KK66:

mavi glacier nasıl kızlar bu ayki seti alıyım diyorum katalog geçmeden ??

Çok iyiymiş o zaman yalnız benim cildim nemlendiriciyi bile kabul etmiyor, umarım parlama ve yağlanma yapmaz bu ürün.
Sorduğun parfüm harika canım, tavsiye ederim yerimseniben

ben çok beğendim fondoten çok yağlı duruyodu cildimde zaten yağlı cildim,bu doğal renklendirici
mat duruyor ne bileyim benim çok hoşuma gitti pürüzsüz yaptı:eek:

glacier ide sırf seviye atlamak için abime alıcam boşuna almış olmiyim,bi siparişde aldım giordani gold dörtlü far ondanda memnun kalır müşterim inş. kaydirigubbakcemile2

ben çok beğendim fondoten çok yağlı duruyodu cildimde zaten yağlı cildim,bu doğal renklendirici

glacier ide sırf seviye atlamak için abime alıcam boşuna almış olmiyim,bi siparişde aldım giordani gold dörtlü far ondanda memnun kalır müşterim inş. kaydirigubbakcemile2

o farlar çok güzel...

Çok merak ettim şu nemlendiriciyi. Hemen hemen bütün ürünlerini kullandım ben ama renkli nemlendirici yağlandırır diye almamıştım.
Parfüm çok güzel canım, ağır da değil ben beğeniyorum. S8'ide çok sevdim.
Giordaninin tüm ürünleri güzeldir, tereddüt etme hiç satarkenyerimseniben

teşekkürler öneriler için,renkli nemlendiriciden memnun kalırsın diye düşünüyorum :1rolleyes:
ben şimdi ona taktım bişeye takınca sürekli kullanıyorum yakında bitecek :KK70:

arkadaşlarr oriflame rol-on kullanıp memnun kalanlar var mı?t-shirtlerde leke yapıyomu acaba ? kullanan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim opuyorumnanaktan

arkadaşlarr oriflame rol-on kullanıp memnun kalanlar var mı?t-shirtlerde leke yapıyomu acaba ? kullanan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim opuyorumnanaktan
ben kullanıyorum canım çokk memnunum leke filan da yapmıyor sattığım kişiler de memnun:lepi:

Kızlar günaydın.. Bu ayın yani 11. kataloğun sıfırlama ürünü neydi? Yanımda değil fiyat kataloğu unuttum:)

arkadaşlar sipariş verince bide içinden güzellik danışmanı sipariş formu,danışman isim listesi,güzellik danışmanı bilgi, formu kağtları çıktı doldurmam gerekiyomuki? her sipariş verdiğindemi çıkıyo yoksa ? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa..a.s.

ürünler hakkında bilgisi olan deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum arkadaşlar birine şu yaşlanma karşıtı kremlerden vermem gerekiyor ama hangisini vereceğimi bilemedim yaşı 45 falan mimik çizgileri yerleşmiş baya gülmedende çıkıyor yani.cilt tipi normal ama biraz sertleşmiş cildi canlı görünmüyor yani hangisi uygundur ecollagen serisi oluşmamış kırışıklara time reservingmi uygundur acaba??

ürünler hakkında bilgisi olan deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum arkadaşlar birine şu yaşlanma karşıtı kremlerden vermem gerekiyor ama hangisini vereceğimi bilemedim yaşı 45 falan mimik çizgileri yerleşmiş baya gülmedende çıkıyor yani.cilt tipi normal ama biraz sertleşmiş cildi canlı görünmüyor yani hangisi uygundur ecollagen serisi oluşmamış kırışıklara time reservingmi uygundur acaba??

Merhaba canım , o müşterine time reversing onarıcı gece kremini tavsiye edebilirsin canım , bu ay indirimde , benim de 45 yaşlarında komşum kırışıklık ve cilt toplayıcı olarak ampüllerden aldı bu ay ama daha siparişim gelmedi yarın gelecek sanırım,lift expert anında canlandırıcı ampüller yani . bir de yeni ürün diamond cellular yaşlanma etkilerine karşı krem var 40 yaş üzeri için ama o daha indirime girmedi 69,90 tl , katolog fiyatı , isterseniz bu ürünü de bekleyebilirsiniz ? Kolay gelsin , bol siparişler :p:Saruboceq:

Kızlar benim ürünlerim hala gelmedi ya... Kasım siparişleri açıldığı gün vermiştim siparişimi; ama ne yüklendiğine dair bir mail ne de mesaj geldi... Kasım siparişleri geciken var mı ?

Canım netten de takip ediyorum. 1 senelik üyeyim.. Hiç olmamıştı böyle birşey.. Bazen ay sonu araya da tatil girince böyle kayıyordu; ama bu ay neden oldu anlamadım:umursamaz:

evet demek bizim mekanımız burası opuyorumnanaktan

bende taaaa senenin başında üye oldum oriflame a hala full time devam :eek:

X