ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

haaa şimdi anladııım. canım benim bildiğim kadarıyla 3 ay üst üste 100bp yapman lazım o çanta için gri olanı diyosun sanırım? ama sen yine de seni kayıt yapanı arada sor.
ilk ay 100 bp yaparsan o parfümü, sonraki ay 100 bp ile o ilgili hediyeyi, en son ay da 100 bp ile o çantayı albilirsin kural değişmediyse...

teşekkür ederimm cnm evet bi soruyum bpleri çok düşük ya çok satış yapman lazımmafoldumben çanta için geliş fiyatna veririrm artık zemuszemus

otomatik geliyor kasım kataloğu, bu arada visions ruju soran arkadaş ben geçen katalaogda almıştım güzel renkleri bence ben daring olanı aldım hoşuma gitti kokusu da güzel yerimseniben

otomatik geliyor kasım kataloğu, bu arada visions ruju soran arkadaş ben geçen katalaogda almıştım güzel renkleri bence ben daring olanı aldım hoşuma gitti kokusu da güzel

teşekkür ederim peki ayrı bi ücret ödüyormusun?katolog için

kızlarr çok soru sordum ama :kedi: bize geliş fiyatı GDF' üzerinden demi ödemeyide o fiyatlara göre yapıcaz?

hayır bir tane ücretsiz katalog ekleniyor,ama 5 li katalog da ekleniyor siparişe otomatik olarak ona dikkat et ihtiyacın yoksa onları sil ücretli onlar . evet gdf bize geliş fiyatı yerimseniben

hayır bir tane ücretsiz katalog ekleniyor,ama 5 li katalog da ekleniyor siparişe otomatik olarak ona dikkat et ihtiyacın yoksa onları sil ücretli onlar . evet gdf bize geliş fiyatı

çook teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

kızlar bu kasım katalogunda vücut sıklastırmalar indirime giriyor.. Sizce bel inceltici alsam işe yararmı. deneyen kullanan varmı
?

ılk sayfada bulunan mı canım?

Firming Jel... Ben selülit için olanını kullanıyorum ve çok işime yaradı.. Sıkılaştırdı ve selülitlerim azaldı...

otomatik geliyor kasım kataloğu, bu arada visions ruju soran arkadaş ben geçen katalaogda almıştım güzel renkleri bence ben daring olanı aldım hoşuma gitti kokusu da güzel yerimseniben

selam herkese kızlar
eylül bende magnetic olanını aldım rujum bekliyorum
jazmincim demek sıkılaştırıcılar işşe yarıdı çok sevindim kaydirigubbakcemile5

magneticte güzele benziyor inş memnun olursun..
bende siparişlerimi bugün aldım volare bayan ve eclat erkek rol on güzele benziyor kokuları iyi
bide doğal parlatıcı jel daha onu denemedin kokusu güzel ama aynı fondotene benziyo koyu rengi yani bakalım sürünce nasıl olur

magneticte güzele benziyor inş memnun olursun..
bende siparişlerimi bugün aldım volare bayan ve eclat erkek rol on güzele benziyor kokuları iyi
bide doğal parlatıcı jel daha onu denemedin kokusu güzel ama aynı fondotene benziyo koyu rengi yani bakalım sürünce nasıl olur

kızlar doğal renklendirici jeli denedim çok güzel hem doğal duruyo hemde öyle parlamıyo yağlı değil mat bi görüntüsü var ama kutusunu görseniz küçücük gamyoncuiremsu

kızlar doğal renklendirici jeli denedim çok güzel hem doğal duruyo hemde öyle parlamıyo yağlı değil mat bi görüntüsü var ama kutusunu görseniz küçücük gamyoncuiremsu

canım küçük ama onu çok kullanmıcaksın yüzüne renk vermesi açısından allık gibi kullan iştea.s

n gözümü karartıp alacam life circle leaf olanını. hafiftir umarım:/

canım onun pembelisi güzelmiş senin almak istediğinin rengi ne acaba?

Şu doğal renklendirici jel dediğiniz şeftali kokusunda olan ve hafif simli olan şey mi?

Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum..

siparişlerimi verdim sonunda beklemekteym inş çabuk gelirrzemuszemus kargo sıfırlayıcı rün aldım onuda kapıda ödemicem demi faturayla birlikte:eek:

Ya ben hep sıfırlayıcı ürünü ekliyorum;ama gelmiyor:KK43:( Ya da ürün satılamaz diyor. Siz nasıl yapıyor sunuz?

X