ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım netten de takip ediyorum. 1 senelik üyeyim.. Hiç olmamıştı böyle birşey.. Bazen ay sonu araya da tatil girince böyle kayıyordu; ama bu ay neden oldu anlamadım:umursamaz:

arkadaşım ben de 26 ekimde vermiştim siparişi gelmedi. sordum, bu ay hep böyleymiş. kargoda sorun, yetiştiremiyormuş. geçen ay üye çok olduğundanmış galiba...

Kızlar aynı sorun bende de var ve deliricem 24/10 ve 25/10 da alt üyelerimle beraber sipariş geçtik ve halaaaaaaa 10 gün oldu kargolarımız ortada yok , ve direktörde bir açıklama yapmıyor , kasım katalogları ortada yok , 15 kasım son gün , ekim borcunun günü geliyor daha insanlara ürünleri vermedik nası hemen para isticez , inan çok üzüldüm ben bu ay yaa :KK43:(((

teşekkürler arkadaşım indirimde olan gece kremi uygun olacak galiba yerimseniben
ama bu ay gerçekten stok sorunu var bi sürü signature set sattık stokta yok,gelirmi 15 ine kadar acaba ??geçen ayda glacier sattık stokta yoktu ..

bu ay indirim çok stok yok insan sipariş almaya korkuyo.bide kızlar wonder lash maskaranın morunu gören varmı rengi nasıl?

bende 1 yıllık uyesıyım bır cok urununude kullanıyorum memnunum ve sıkayet almadım :)

teşekkürler arkadaşım indirimde olan gece kremi uygun olacak galiba yerimseniben
ama bu ay gerçekten stok sorunu var bi sürü signature set sattık stokta yok,gelirmi 15 ine kadar acaba ??geçen ayda glacier sattık stokta yoktu ..

bu ay indirim çok stok yok insan sipariş almaya korkuyo.bide kızlar wonder lash maskaranın morunu gören varmı rengi nasıl?

bu sorularıma bişey daha eklicem kızlar kayıt kampanyasında şu gri çantayı kazanan varmı gören varmı yada nasıl bişey ??

arkadaşım ben de 26 ekimde vermiştim siparişi gelmedi. sordum, bu ay hep böyleymiş. kargoda sorun, yetiştiremiyormuş. geçen ay üye çok olduğundanmış galiba...

Kızlar aynı sorun bende de var ve deliricem 24/10 ve 25/10 da alt üyelerimle beraber sipariş geçtik ve halaaaaaaa 10 gün oldu kargolarımız ortada yok , ve direktörde bir açıklama yapmıyor , kasım katalogları ortada yok , 15 kasım son gün , ekim borcunun günü geliyor daha insanlara ürünleri vermedik nası hemen para isticez , inan çok üzüldüm ben bu ay yaa :KK43:(((

Kasım siparişlerimi vermiştim bende... Vade tarihi gelecek, hala kargolar gelmedi..

katologta giordani man parfüm yeni,çok şey indirimde, çok parfüm indirimde...lavanta kolonyası 50tl siparişe 9,90.dudak paleti ve makyaj paleti var.ben beğendim. sormak istediğiniz bişey varsa cevapliyim

Merhaba..

Sadece deneyimlerinizi paylaşmak amaçlı açılan bu başlık altında, ürün temin etmek, bu ürünlere temsilci aramak yada temsilci olma şartlarının belirtilmesi (1 ytl gibi gibi), yada temsilci olmak isteyenlerin paylaşım alanı değildir.

Ürünleri birbirinizden temin etmek,yardımcı olmak,katolog ve fiyatlar hakkında bilgi vermek zaten forum içinde yasak..

Lütfen bu noktaya dikkat ederek paylaşımda bulunulsun bu başlık altında..
Bazı arkadaşlarımız bu kozmetik ürünler için alt gurup oluşturmak için iş teklif etmektedir.

Reklam ve satış amacına yönelik paylaşımlar olduğu taktirde başlık altında paylaşıma izin verilmeyecektir..

Saygılar..

Kadınlar Kulübü

Canım jel eyeliner ve fırçasını aldım ben. Harika gerçekten. Sürümü çok hoş ve fırça yardımıyla dağılımı da çok güzel oluyor.. Tavsiye ederim yani.. yerimseniben

Ne zamandır aklımda canım ya ama cesaret edmiyordum alsammıki ben normal eyelinerı çok rahat kullanabiliyorum ama jel daha hoş duruyor gibi geldi bana.:eek:
Bir de çok mu küçük uzun süre gşder mi dersin?

Ne zamandır aklımda canım ya ama cesaret edmiyordum alsammıki ben normal eyelinerı çok rahat kullanabiliyorum ama jel daha hoş duruyor gibi geldi bana.:eek:
Bir de çok mu küçük uzun süre gşder mi dersin?

Canım şöyle diyeyim. Küçük bir kavanoz; ama baya bir gider. Ben eyeliner olarak kullanmayı düşünmüyorum. Fırçanın ucuna çok az sürdüm ve fırça ile dağıtarak sürdüm gözüme. Gerçekten hoş oldu. Tavsiye ederim ben.Ayrıca dağılma imkanı hiç yok. Gözden zor çıkıyoryerimseniben

Canım şöyle diyeyim. Küçük bir kavanoz; ama baya bir gider. Ben eyeliner olarak kullanmayı düşünmüyorum. Fırçanın ucuna çok az sürdüm ve fırça ile dağıtarak sürdüm gözüme. Gerçekten hoş oldu. Tavsiye ederim ben.Ayrıca dağılma imkanı hiç yok. Gözden zor çıkıyoryerimseniben

Teşekkür ederim canım aklıma yattı eyeliner olarak kullanırım ben.
Sanırım diğer ay da indirimdeymiş bulamazsam o zaman alırım.a.s.

ya bu gel eyelinerın resmini koyarmısın benim hain temsilci getirmedi hala :gitme:

Canım ürünün resmi bu. Sen de kullanınca yorumlarını yaz lütfen.yerimseniben
17319l.png

X