ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Teşekkür ederim canım aklıma yattı eyeliner olarak kullanırım ben.
Sanırım diğer ay da indirimdeymiş bulamazsam o zaman alırım.a.s.

Rica ederim canım. Aralık'ta da indirimde hem jel eyeliner hem de fırçası.. Jel eyelinera değdirsen yetiyor fırçayı. Fazla batırma yoksa çok oluryerimseniben

ya bu gel eyelinerın resmini koyarmısın benim hain temsilci getirmedi hala :gitme:

Canım ürünüm evde; ama çok büyük birşey bekleme zatenyerimsenibenKüçük; ama 2 -3 sene beni götürürzemuszemus

Dün jel eyelinerı kullandım. Akşam can sıkıntısından tabii:)) Eyelinera çok hafif fırçayı değdirmeniz yetiyor. Eğer çok alırsanız fırçada kalabilir.. Ben eyeliner olarak kullanmayacağım için kirpik diplerime sürdükten sonra dağıttım. Çok hoş durdu..

Kızlar ben bir de bir ürün hakkında birşey soracağım. Tüy azaltıcı kremini aldım; ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Epilasyon sonrası yıkandıktan sonra mı yoksa yıkanmadan mı süreceğiz?

Ayrıca bu ay benim çok memnun kaldığım selülit kremi indirimde. Kaçırmayın onu:KK66:

Merhaba Arkadaşlar,
Fuşya renkli şalı sipariş etmiştim, dün geldi. Oldukça büyük bir şal, çeşitli modellerde rahatlıkla kullanılabilir, ama kumaş kalitesini pek beğenmedim. ınce bir kumaş, daha yumuşak ve biraz daha sık dokunmuş olabilirdi.
GRACE Parfümü aldım, bu, yazın da kullanılabilecek hafif bir koku, aynı rengi gibi lila kokan bir parfüm. Şişesi çok güzel, hele bir de o püskürtme ile görünümü ve kullanımı daha da harika. Koku kalıcı ve en önemlisi buram buram kokup genizlerimi rahatsız etmiyor. Ben açık buğday tenliyim, eğer bir avrupalı bayanın ten rengi ile kıyaslarsak..Koku ara ara burnuma geldikçe kendimi ilkbaharda çiçekli ağaçların altında ya da yağmurlu havada lotus çiçekleriyle dolu bir göl kenarında gezerken hissediyorum. Bu kokudan bıkılmaz.
Amber Elixir : Çok beğendim. Kalıcı ve aynı kendi rengi gibi kokan bir parfüm. Sıcacık ve kadınsı. Çekici bir koku. Kış boyu severek kullanacağım bir parfüm. Sıcak havalarda gitmez.

Dün jel eyelinerı kullandım. Akşam can sıkıntısından tabii:)) Eyelinera çok hafif fırçayı değdirmeniz yetiyor. Eğer çok alırsanız fırçada kalabilir.. Ben eyeliner olarak kullanmayacağım için kirpik diplerime sürdükten sonra dağıttım. Çok hoş durdu..

Kızlar ben bir de bir ürün hakkında birşey soracağım. Tüy azaltıcı kremini aldım; ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Epilasyon sonrası yıkandıktan sonra mı yoksa yıkanmadan mı süreceğiz?

Ayrıca bu ay benim çok memnun kaldığım selülit kremi indirimde. Kaçırmayın onu:KK66:

Canım ben kullandım tüy azaltıcı roll-on ve vücut losyonunu. İkisinden de birer şişe kulladım.Hergün düzenli olarak sürmen gerekiyor.
Ben bir etkisini göremedim, çok düzenli uygulayamamıştım.
Düzenli ve uzun süre kullanırsan sonuç verir belki, ama ben de etkili olmadı.:hulya:

12.ayda çok güzel şeyler var arkadaşlar fondöten vision v* - oriflame beauty skin perfect arasnda kalm kullanan arkadaşlardan yardmbuyrunnnnnnnnn

bir cevap lütfeeennnn

bizim safir direktör ürünleri erkeklerinde kullanabileceğini kadın ve erkek cildi arasında fark olmadığını söylemişti,ama erkekler bayan ürünü deyip kullanmak istemiyorlar o yzden north for men serisi var dedi..

bildiğim bu aktarmak istedim bende yeniyim duyduklarımı söylüyorum bende :ecrin_bebek:

Rica ederim canım. Aralık'ta da indirimde hem jel eyeliner hem de fırçası.. Jel eyelinera değdirsen yetiyor fırçayı. Fazla batırma yoksa çok oluryerimseniben

Canım ürünüm evde; ama çok büyük birşey bekleme zatenyerimsenibenKüçük; ama 2 -3 sene beni götürürzemuszemus

tatlım çok büyük bişe beklemiyorum da merak ettim yapısını görsem anlardım resimden netten koyduunuz resimler katalogtada var gerçeğini merak etmiştim 2 hafta oluo ya hala getirmedi sinir oldum yok yoğunmuş yok bilmem ne neyi çok istiosam o ya kalmıo yada bi aksilik çıkıo ya kötükedihüso teşekkürler kızlar ilginiz için

köpük farları bilmiyorum benimde bir sorum var lavantalı set nasıldır kızlar sizce alıp kullanmaya değermi ??

köpük farları bilmiyorum benimde bir sorum var lavantalı set nasıldır kızlar sizce alıp kullanmaya değermi ??

Lavantalı seti kullanıyorum. Yıkama jeli, toniği ve kreminin kokusu öyle nefis ki, bayılıyorum. Akşamları makyajımı yıkarken kokusu bana mutluluk veriyor. Jeli ve toniği cildi nazikçe temizliyor cilt duru bir hal alıyor. Kremi de hafif ve nazik. Karma cildimi yağlandırmadı. Ancak kremi en fazla 10 gün kullanmışımdır. Uzun vadede etkisi nasıl olur bilemem, çünkü Optimals Oxygen boost setini aldım ve onu kullandım. Ama krem gözüme iliştikçe alıp elime sürüyorum. Yağlı bir his bırakmıyor. Lavantalı seti bir kremden mucizeler beklemeyen, sadece bakım yapmak isteyenlere öneririm.

Teşekkür ederim benim cildim yağlı vermey düşünüyorum sipariş yorumunuza göre güzel bir set bende kokusunu hayal ediyorum çok güzeldir diye kaydirigubbakcemile2

tatlım çok büyük bişe beklemiyorum da merak ettim yapısını görsem anlardım resimden netten koyduunuz resimler katalogtada var gerçeğini merak etmiştim 2 hafta oluo ya hala getirmedi sinir oldum yok yoğunmuş yok bilmem ne neyi çok istiosam o ya kalmıo yada bi aksilik çıkıo ya kötükedihüso teşekkürler kızlar ilginiz için

Anladım canım. Gelir kargon canım ya. Bu ay sanırım başka bir binaya da taşınıyorlarmış ondan bu kadar gecikti kargolar.

X