ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben katalogtaki syfdan koklamştm kokusuna bayıldım, bence kalıcıdır yaa yani büyük olasılıkla

meraba kızlar BV ne demek biliyormusunuz ???

BP puan da, BV ne peki ??? ne önemi var ?

bv ürünün kdv siz fiyatı bize geliş fiyatı kdv li olan fiyat bp o ürünün puanı bv müşteri ile aramızdaki satışta alakalı değil pek de ilgilendirmiyor ama şirket bilgilendirme amaçlı gönderiyor kdv de tüm ürünlerde %18 dir

erkek parfümlerinin hepsi harika eclat hariç bence tabiii

canm ya ne zaman gelir kolin??
gelince rica etsem yazarmısn? bide sen hangi rengini aldın?? ve hangi renkleri tavsiye ederisn??
katalogtan renk secmek çok zor ya

kolim pazartesi gelecek ama ben daha önce 13910 u aldım kataloğa göre biraz açık geldi ama ben beğendim 13911 i 13912 iyi birde 13914 sipariş ettim gelsin bakalım yorumlarımı yazarım görüşürüz

kızlar bugun kolim geldi
size ilk tavsiyem tarcın seviyorsanız 150 bp yapmaya bakın mirage parfümün kokusu harika üstelik edp oldugu için baya kalıcı hem kargom da bedavaya geldi
swedish spa gece bakımı için el kreminden aldım ellerim pamuk gibi oldu
onun guzellik bakım yagını da kullanıyorum kokular muhtesem almayı düşünüyorsanız içiniz rahat olsun
veryme maskara varya dolgun kirpikler için, fiyatına bakınca normal bişeydir gibi düşündüm ama iyikide almışım, kılları minicik fırcanın ve gercekten acayip dolgunlaştırıyor kirpikleri
amber elixir de muhtesem bir koku hem kalıcı hem orta hafiflikte
tender care vanilya aldım oda hosuma gitti, vazelinle krem ortası bişey ama müşterilere belirtin sadece 15 ml diye cünkü küçücük birşey sonra hayalkırıklıgı yaşamasınlar
bide şu çilek kokulu kremi de begendim cok tatlı bi çilek kokusu var onuda taviye ederim
bir alana bir bedava maskelerden de aldım soyulan cildimi acayip ferahlattı onuda tavsiye ederim

kızlar oriflamede iade nasıl yapılıo?????

tatlm faturanın üstüne şu şu sebepten dolayı ürünleri iade etmek istiyorum imza diye belirt
iade edecegin ürünlerin karsısına da kac adet iade edeceksen sayıyı belirt
yurtiçi kargoya git, orflameye iade yapcam de, onlar yardımcı olur zaten adres filan faturada da yazıyo
iade sebebine de müşterim rengini kokusunu begenmedi vs tarzı herhangi bişey yazsan olur kabul etmemezlik yapmıyorlar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…