ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

signature ne kadar??? erkek parfüm fiyatlarını yazar mısın cnm asana zahmet :))

kızlar benim yüzümde küçük küçük sivilceler çıktı, iyice kötü oldu
ne kullanabilirim, tavsiye edebileceğiniz bi ürün varmı?
aslında düzenli olarak cilt temizleyici ile temizler, sonra toniklerim ama. niye oldu anlamadım birden bire oldu :26:

kızlar benim yüzümde küçük küçük sivilceler çıktı, iyice kötü oldu
ne kullanabilirim, tavsiye edebileceğiniz bi ürün varmı?
aslında düzenli olarak cilt temizleyici ile temizler, sonra toniklerim ama. niye oldu anlamadım birden bire oldu :26:

pure skın kullanmalısın sıvılceler ıcın anında etkılıdır buda......temızlıyecın ve tonıgını ıyı secmelısın cılt tıpıne uygunmudur dıye ona bak bence

tatlım benm de cildim yağlı, yağlı ciltler için surekli cildin yagını emen ürünler kullanmak cildi bukezde kurutuyor, oda saglıklı değil. sana tavsiyem ben aloeveralı yüz seti varya sanırım bu ayki katalogda da vardı onu kullanıyorum, hem cildin yagını alıyor hemde nemlendiriyor cok yumusak bir formülü ve mis gibi kokusu var ben yüz yıkama jelini kullanıyorum ardından da yüz kremini sürüyorum hem soguk havada yüzümü koruyor hemde makyajın altında olunca pudranın filan yüzümü kurutmasını önlüyor ben cok memnunum canım bunu tavsiye ederim yanaklarım kaymak gibi oldu

kızlar bu arada siparişlerim geldi fikrimi yazayım:
ocak katalogu cok iyi yine bisürü kampanya var
aralık katalogundan yorumlarım ise en arka kapaktaki 30 ml parfumleri sakın almayın at çöpe gitsin dökme seklindeymiş kolonya gibi tutup dokeceksin fısfıslı değil gördüğüm en uyduruk parfumler
hediye olarak ruj vardı guya ama bana krem göz farları varya şu ruj gibi sürülen onlardan pembe geldi altın ışıltılısı mükemmel olan bir farın pembesi bu kadar uyduruk olabilirmi onu da hiç begenmedm
fındık ve gojiberi özlü dudak koruyucu almıştım onu cok begendim şu soguk havalarda rujun altına sürmek için ideal ve hiç yağlı değil üzerine ruju kolaylıkla sürüyorum hiç dağılmıyor.
hairx mor saç spreyi harika, hafif kremsi ve sacımı yumusacık yapan bir sprey bukleleri acayip belirginleştiriyor şiddetle tavsiye ederim ocak katalogunda da onun yeşili ve mavisi var indirimde saç bakım spreyi var ama mor yok
ocakta bir alana bir bedava rujlar var dün arkdsta gördüm denedim cok hosuma gitti fiiyatı da cok uygun 2 tane 8.90 ama onların da renkleri katalogdaki gibi değil arkadasımdaki yogun bi pembe rujdu ama altında red yazıyordu güya kırmızıymış ama alakası yok
neyse şimdilik bukadar

bu sprey saçta jöle etkisi mi yapıyor?yani sertleştirio mu yoksa krem gibi yuumuşatıo mu? hani elidor 7 24 varya onların görevini mi görüo?

bu sprey saçta jöle etkisi mi yapıyor?yani sertleştirio mu yoksa krem gibi yuumuşatıo mu? hani elidor 7 24 varya onların görevini mi görüo?

hayır tatlım kesinlikle sertleştirmiyo aksine dedigim gibi yumusacık yaptı sacımı hafiften şeftalimsi bi kokusu var jole gibi değil zaten şişe şeffaf içi görünüyo su gibi birşey cok hafif kremsi bi yapısı var benim sacım kıvırcık cok iyi geldi buklelerime yumusacık oldu ve sekli belirginleşti

evet canım kışın ayrı yazın ayrı kullanman gerekiyor cilt yaşına göre kuru ciltler için olanı ya da tümciltler için olna ürünleri seçmelisin

temizleme ve tonikleme yeterli değil onlarla cildini temizliyorsun ve dışarıdan gelecek her türlü kire toza açık hale geliyor o yüzden mutlaka uygun bir nemlendiricide kullanman gerekli nemlendirici derinin gözeneklerini kapattığı için zararlı maddeler cildin dışında kalıyor

tşk ederim cnm bide 122 mi 123. sayfadaki spreyimi söylemiştin sen canım? ablama alıcam da bundan .

bide ocak ktlğnda sayfa 31deki maskelerde var mı yine kampanya?
bide 33deki sette var mı kampanya_?
109 da pure skin setinden solda 12 90 ve 13 90lık ürünlerde indirim var mı????
bide bide bide

bu arada yeşil ve mavisi hangi tip saçlar için???

tatlım benm kullandıgım mor hacim kazandırıyo kıvırcık saclar için iyi bence sayfa kodu 15581
yeşili kış bakım spreyi sacı koruyo elektirklenmeyi önlüyo filan her sac tipine uygun sanırım kodu 17434
mavisi için de saçları nemlendirir ve pürüzsüzleştirir diyor düz saclar için olsa gerek

canım ben 123teki mor şişeli spreyden aldım
sf 33teki setten ocakta yok ama bence alacaksan kacırma fiyatı da cok uygun
pure skinde bazı ürünlerde yine indirim var ama aralıktakilerle aynı değil bahsettigin ürünler indirimde diye hatrlıyorum şu siyah noktalar için olandan bende ocakta kardesime alacam
tatlım suan katalog elimde değil ama maskelerde bir alana bir bedava oldugunu hatrlamıyorum onlardan yasemin özlü soyulan maskeyi kullandım dün acayip ferahlattı cildimi cok begendim ama yüzümden cıkarması biraz zamanımı aldı incecik birşey cünkü soyarken biraz ugrastırdı ama sonuca değdi

arkadaşım kocasına parfüm alcak ağır kış kokusu istiyo tabi kalıcı ocak katalogundan hangisini önerirsiniz

daredevil tşk ederim cnm..
kızlar benim cildim yağlı siyah noktalarım var ve sivilcelerimm..pure skin serisinimi yoksa optimals serisinimi kullanmalıyım? bikaç yerde okudum sivilceli yüzü peeling daha kötü ediomuş. pure skin ölü hücre temizleicisini alacaktım ama peeling zararlıysa sadece yüz yıkama jelini alayım diorm. optimals in hangi ürünleri benim için uygun olur?? yağlı ciltler için yani?
ben yeni olduğum için hiçbişey bilmiorm cilt ürünleri hakkında. ya burdan ya danışmanımdan yardım alıorm ama burdan birkaç lişinin ağzıyla yorumlanması daha iyi oluyor.

sağol tatlım ocak kataloğunda set olarak varmı bu aloeveralı olan? bir syf120lerde şey var 8,90a saç spreyi ve köpüğü. saçım düz ve ince telli, hani böyle maşa yapınca fln kullanaym bikaç saat dursun bukleler diyorumda hangisi iyi olur sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…