ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

:)) hımm desene sende baya bilgilisn ozman oriflamede:)ozman sende bana bişeyler tavsiye ettermsin benim sepet daha bom boş:)))

yazayım da ben abarttım tabii biraz imkanım olsa da hepsini alabilsem keşke.gerçi süre uzun bayağı.son ödeme günü 21 ocak oluyor.para biriktiririm o zamana kadar.

syf 8-9-10
20 ve 21deki çantalar
28deki çanta
31
79daki allık fırçası
81deki büyülü toplar
82deki likit ruj
103deki far ve oje
111deki çanta
122deki hacim kazandıran köpük
129
135deki ışıltılı vücut kremi
ve son sayfadaki kajal eye liner
he bir de indirim broşüründeki kozmetik çantası :)
220 lira oldu ya ama gel gör ki o kadar şey olmasına rağmen bp 130. bu arada 150 bp olunca mirage edp varya hani 9. katalogta kapaktaki parfümdü bu katalogta da syf 54te işte o 5 liraya geliyor.

masallahhhh valla ben koyacak yer bulamıorum evde artık daha açmadıgm üürnler var yani utanıom kendimden artık al al all:90:
buarada kıslarr dancing lady kullanan varmııı? kalıcımmııııdırr?? bide nasıl bi kokudurrr

güzel kokuyor ben kullandım kalıcı ama herkese giordani gold whti tavsiye ederim birde makyaj malzemesi alacaksanız giordani gold un serisinden vaz geçmeyin fiyat farkı var ama değer derim ben fondöteninden çok satıyorum ben müşterilerinize tavsiye edin derim renkli kozmetik o kadar para veriyoruz diyebilirler ama 2 günde biten malzemeler değil

canm giordani gold kullanıorum suan sanki koku bende kalmıo uçup gidio.anlamadım ne iş..:95:

canm giordani gold kullanıorum suan sanki koku bende kalmıo uçup gidio.anlamadım ne iş..:95:

parfümü sıkınca kokusu güzel güzel geliyo ama sonra o kokuya alıştığımız için sanki yokmuş gibi oluyor birde tenine sıkma daha da kalıcı olsun istiyorsan kıyafetine sık

parfümü sıkınca kokusu güzel güzel geliyo ama sonra o kokuya alıştığımız için sanki yokmuş gibi oluyor birde tenine sıkma daha da kalıcı olsun istiyorsan kıyafetine sık

oriflame pafmlerinde öle bişe var sanki ..kıyafette koku kalıo baya.
off yılbası katalognda parfmlr çok gzl.ama benm aklım hep elviede kaldı ama kalıcı değilmişkii

dün koku numune setide aldım ama tüm parfümler yok arkadaşlar parfum alcak yani müşteriye zor durumda kalcaz katalogtan seçicek parfüm varmı yok baktım geçen aydaki parfumlerin çoğu yok numune sette

ben kullanmıştım, hala da var bi tane arada kullanıyorum. öyle çok kalıcı olmasa da yine de güzel bi koku,çiçeksi hafif

oriflame pafmlerinde öle bişe var sanki ..kıyafette koku kalıo baya.
off yılbası katalognda parfmlr çok gzl.ama benm aklım hep elviede kaldı ama kalıcı değilmişkii
1.katalogu gordun mu canım erkek parfumlerınde ve bayanlarda neler var ozellıkle set olarak neler var bakalım onda
bu ay 240 bp yaptım maşalllahverilse veriridim canım dün mirage gelsin diye siparişlerimi verdim heycenla bekliyorum
masallah kuzum sana yaaa cosmussun sen valla mırage pek ıyı deıl dıyolar kokusu ıcın dogrumudur acaba
dün koku numune setide aldım ama tüm parfümler yok arkadaşlar parfum alcak yani müşteriye zor durumda kalcaz katalogtan seçicek parfüm varmı yok baktım geçen aydaki parfumlerin çoğu yok numune sette

evet bencede ıstıyolar ama tester yok tek tek almak gerekıyor galıba bıde bunları kusurada bakmasınlar yanı

benim bildiğim kadarıyla her ay parfüm dester paketinin içindeki ürünler değişiyor orda da yazıyor ona göre istemek lazım sanırım o da sıkıcı bi durum zaten 5 TL verilecek hepsi bari olsaymış

kızlarr devamlı müşterilerinz en çok hangi parfümmlerden sipariş verior

misso, giordani gold white, volare, eclipse,sun, air....
en çok bunları sattım
bu ay eclipse-sun-moon indirimde üçü 26 liro olunca da epeyce sipariş aldım bakalım hayırlısı
senin en çok sattığın parfüm ne ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…