ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

13. katalogta 150 bp ye kat kat kazan mirage parfümmüş çok sevindim ya çok istiyodum bu parfümü

kızlar mesaj geldı sımdı 150 puan yapana mırage parfum 5 tl yapmıslar offff bu ne yaaa ınsan 100 puan yapar:2::2::2::2::2::2::2:

Essential fairness almak icin sabirsizlaniyorum 13. katalogta da varmis. Umarim ise yarar :107:
bu ay bende alıcam kullanan ıyı dıyor bakalım
13. katalogta 150 bp ye kat kat kazan mirage parfümmüş çok sevindim ya çok istiyodum bu parfümü

fazla puanın varmı rıca edebılırmıyımbende ıstıyorum bu parfumu:2::2::2:

Kızlar yapılan puanlar aktarılabiliyormu başkasına??

sakasına dedım ben arkadasa fazla puanın varmı dıye oyle bısey olamaz tabıkı canım yakınımda bır ark var ben tamamlayamayınca o tamamlamıstı bıkere yanı gelen urunlerı satan kısıye vermıstım oyle olur anca

kızlar ya bu ay kaçırılmayacak dediğiniz ürünler neler sizce? ben şimdiden bir sürü ürün attım sepete. fakat hepsini alamayacağım için eleme yapacağım alacağınız ürünlerin bir kaçını belirtirseniz beni memnun edersiniz. teşekkürler şimdiden :)

dışı mor kabı olan rimel.bence kaçırma derim.kaçıncı sayfada unuttum şimdi aama indiirmde.aklıma geldkçe yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…