ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

faturanın bi nüshanı kopartıp dilekçe yaz iade için ve takım liderine götür iadeyi onlar yapıyor yazdıktan sonra benimde başıma geldi ve en kısa sürede yeni geliyor hiç üzülme

takım liderini arayıp durumu izah ettim.ona da bu saatlerden iade gelmiş birkaç tane.ama o dedi ki faturadaki adrese dilekçenle birlikte kargola.kargo faturasını da içine koy onlar sana geri ödeyecekler.eğer stokta varsa saatin yenisini yoksa parasını iade edeceklermiş.peki ben dilekçede ne yazacağım.ilk defa iade yapacağım için bilmiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

ürünün kodunu yazıp bu kodlu ürünün bozuk geldiğini ve iade etmek istediğini ve yenisinin de adresine gönderilmesini istediğini yaz ismini ve imzanı at gönder.

ama faturanın üzerine yaz bunları :)

kat kat kazandan 5 tl ruj rimel ve kajal göz kalemi gelmişti
çok enterasan herkes görüp almaktansa katalogtan alışveriş yapmak istiyo
rimelim yoktu onu kullanıyorum ama diyerlerini
kimseye satamadım al diyince malın mundarmı oluyo nedir bida da istemem gitti 5 tl boşuna öyle 5 o 5 öbürkü derken fatura katlanıyo
o kajal göz kalemini kullanan varmı bana saçma geldi o kullandıkca ucu kütleşmiyomu

o gözkalemini sürekli yana yatırarak sürcekmşsn tatlım,öylelikle ucu sivri kalıyomş.. ama en merak ettiğim şey ucu bitince son dibinde kalanı nsl sürceksn
artık onuda far aplikatörüyle dağıtarak sürüp buğulu göz makyajı yaparsn tabi umarım elinle fln dağıtabilecek kadar yumuşak bi kalemdir

en iyisi satabilene kadar bekleteyim gereksiz bi ürünmüş bu rujun rengide çok açık sevmedim hiç onuda alan yok bana bu ders olsun işe yaramayacak şeyleri ucuz diye almak yok bida

Merhabalar Essentials Fairness setini kullanan var mi? Kullandiysaniz nasil bir ürün? Bir de bu ayki katalogta var mi? Simdiden tesekkürler

Hoşgeldin canım :)

Merhabalar Essentials Fairness setini kullanan var mi? Kullandiysaniz nasil bir ürün? Bir de bu ayki katalogta var mi? Simdiden tesekkürler

sabun ve kremini kullanıyorum bi değişiklik farketmedi daha 2 hafta sonra belirgin bi lekelerde açılma olur diyo sürenin dolmasını bekliyorum hergün düzenli kullandım ama şuan için bişey yok 13. katalogtada var

Son düzenleme:
sisenin pompasını çıkarıp diğer kapagını taktıgında dökülme oluyormuş..bikaç müşteim çantalarına döküldüğünü sölemişlerdi.bende o yuzden almak istemiştm..

hımm onu bılmıyordum canım kullanan var ve yıne ıstedı kokusuda hosuma gıttı benımde ılla cantaya koymamız gerekmıyor yaa komodınını uzerınde dursun:13:

bende rımelı kendım kullanıyorum hosuma gıttı rujun rengı cok guzeldı ve kajalda cok guzeldı ben ıkısını sattım 2 sını 13e verdım elımde kalmaktansa alan bırı cıktı hemen verdım ıyı oldu buda

oh satmışın ne güzel benim elimde kaldı valla artık kendim kullanırım o renk ujumde vardı malesef

arkadaşlar.
ben sponsorumun değişmesini istiyorum.
kim olduğu fark etmez ama şuan ki sponsorum olsun istemiyorum.
bu iş mümkün müdür?
lütfen yardımcı olun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…