Orgazm ve Cinsellik Problemlerim ve Hikayem (tavsiye ve çözüm arıyorum)

Kendinizi vermiyorsunuz. Orgazm denilen şey vajinada hissedilir ama aslında bunu beyin yapar. İlişki sırasında kafanızı başka bsyle meşgul ederseniz sabaha kadar partnerinizi oral yapsın orgazm olmazsiniz

Bu konu üzerine bu kadar düşünüp, teoriler kurup sonra orgazm olsanız mucize olurdu zaten.

Beyninizle de sevişin:) en zevk aldığınız anda kalmaya çalışın. Önce kendi kendinizi keşfedip zevk alın. Sonra bunu ilişkiye taşıyın

İlk klitoral orgazmımı 37 yaşımda tazyikli su ile yaşadım. Kesinlikle denemelisiniz. Hala vajinal orgazm olabilmiş değilim. Son zamanlarda g-hot aşısını araştırıyorum ve baya kafama yattı. Onu da deneyeceğim :)

Yabancı erkekler cinsellik konusunda aşırı rahatlatıcı benm de sorunum vardı yurt dışında az daha kalsam çözülecek gibiydi nerdeyse asla yargılamıyor çok rahatlatıyorlar. Ön sevişme ve oral seks e gelince… ya by ten uyumu dedikleri olay biraz da bu sanki bence, birbirini hem isticeksin, hem de sevişme tarzı da karakteristik biraz, onlar da uyuşacak. İki trafta düz olabiliyor bazen o zaman ne ala, ya da iki tarafta uzun önsevişmelerden oyunlardan hoşlanıyor, bunların eşleşmesi daha uyumlu sanki. O yüzden nasıl ikna edilceğine dair oek fikrim tok açıkçası. Mastürbasyondan zevk almamnızı geç başlamanızla ilgili olabilir mi? Sanki ilk korku ve heyecanınızı ona aksettirmişsiniz (erken başlayanlar ve çok yapanlar da ona alışmışız ilişki de aynı tatmini alamıyoruz diyoe da gerçi). Ben vajinismus sorunumu partnerszi vibratör ile çözebilir miyim dediğimde çoğu kişi hayır demişti çünkü ikisinin de psikolojisi farklı. Çok karıştırdım konuyu

Benimde zevkte libido da hiç sıkıntım yok yani bir günde dört beş kere olsun hayır demem. İki kişiyle yaşadım ilk partnerim tecrübesizdi ona rağmen uzun sevişirdik pek anlamadım ama ikincisi tecrübeliydi ve çok güzeldi ardarda yaptığımızda oldu fakat daha hiç orgazm olamadım yolunu yordamini bilen varsa banada söylesin. Bir de başta zevkin doruklarındayken sonradan his kaybı oluyor

Bu olayin yolu yordami varmi bilmiyorum ben genelde film izleyip iyice uc noktaya geldikten sonra başlıyorum mastürbasyon yapmaya ve cok cabuk orgazm olabiliyorum bence bu olay tamamen kafada bitiyor tamamen odaklanirsaniz olabilirsiniz diye düşünüyorum

Beng-shot aşısı oldum bir işe yaramadı bende herşey aynı orgazm olamadım yine bi umut yaptırdım bide

Mastürbasyon yöntemimşz aynı bende küçük yaşta alışmışım bacaklarımı sıkarak olabiliyorum belkide buna lıştığımdan olamıyorum uzun bi süre yapmama kararı aldım ve yapmadım kendi kendime ama yine olmadı bazen kızıyorum kendime keşke alışmasaydım böyle bişey yapmaya belki eşimle ilşkimşzde olabilrdim ozaman g-shot aşısıda denedim malisef değişen bişey olmadı bilmiyorum doktordanmı kaynaklı daha iibi doktora mı gitseydim aman işlevsiz bişeyim var işte beni sinir diyo

Bunun bu yüzden olduguma eminmisiniz bende de bagimlilik derecesinde var ben sik sik yapiyorum ama normal iliskidede hic sorun yasamiyorum baska bir sorun olabilir sizde yada tam tersi bende bi sorun olabilir

Bunun bu yüzden olduguma eminmisiniz bende de bagimlilik derecesinde var ben sik sik yapiyorum ama normal iliskidede hic sorun yasamiyorum baska bir sorun olabilir sizde yada tam tersi bende bi sorun olabilir
Sizdemi benim yaptığım şekilde mastürbasyon yapısunuz yani yöntem aynımı doktora gittim hiç bi sıkıntıyok genişlikte yok ben buna bağlıyorum doktora anlttığımdada ondan olabilr diyo ona alışmış vücut bilmiyorum neden olmuyorum kafaya takıyorum ama yok olmuyo

Kendi kendime yaptığımba bende çok rahat oluyorum onda yok bi sıkıntı eşimle hiç olamıyorum herşeyi heryöntemi denedim olmadı

Yontem farkli ama bunun yontemle alakali oldugunu dusunmuyorum sıklığı ile alakali olabilir klitoral orgazma alisan bi kac uye esiyle yaparken sorun yasadigini okumuştum belki sizinkide ondandır diye dusundum

Bir yerde okumuştum her kadın orgazm olmazmış ve boşalmazmış diye boşalmayı bilmeyen çok kadın varmış hatta ben tecrübelerimden yararlanarak size anlatıcam bu arada bütün yazıyı okudum şimdi şöyle öncelikle senin kendi kadınlığına güvenin olması lazım kendini sexi güzel alımlı azgın bi kadın hissetmen lazım sonra farklı ortamlar yaratman lazım alttan müzik yanan mumlar sonra partnerinle yavaş ve uzun süren bir ön sevişme sonrasında ilişkideyken onun gözlerine bak ve aldığı zevki görünce bundan bile zevk alıcaksın ilişki sırasında aklına farklı hiçbirşey getirme şunudamı yapsaydı bunu niye yapmadık diye anın tadını çıkar her kadın farklı pozisyonda boşalırmış ama genelde kucakta boşalınıyor kucakta sürtünme de olduğu için daha kolay boşalıcağın zaman içinden bi sıcaklık akıyomuş gibi olur ve kasıklarında bi gerilme hissedersin ama bu gerilme sana aşırı zevk verir bu olana kadar partnerin akıtmamalı önce seni sonra kendini halledicek eğer bunların hiç birini yaşayamıyorsan aslında bu sadece senin değil partnerininde sorunu o zevki veremiyor demekki G noktası dediğimiz zevk noktasına ulaşması lazım bu noktaya ulaşsa siz zaten zevkten çıldırırsınız

Benim sevgilim cok ilgilenir oral vs her yerimle ayrı ayrı uzun uzun ilgilenir ama asla vajinal olarak rahatlayamadım? Klitorisimi uyarıyor o zaman oluyorum ama ben istiyorum ki normak seks aşamasında rahatlayayım. O kadar cok beni rahatlatmak istiyor ki bana vibratör almış geçen gün hem kendi hem de onunla yaptı ilkdefa o zaman bi orfazm hissettim ama yine klitorisin önden uyarılmasıyla ilgiliydi.

İlişki esnasında o sizinle ilgilenirkende elinizle klitorisinizi uyarabilirsiniz sonrasında birliktelik yaşarsanız orgazm olmanız daha kolay bu erkekler içinde öyle bende eşimi önce elle sonra dille uyarırım sonrasında birliktelik olur

Son zamanlarda bende de his kaybı, hissedememe oluyor kısa sürede. Bence penisin sertliği azalıyor. Öneriler varsa alabilirim.

vajinal orgazm olamayanlar valla eşinizle partnerinizle alakalı bu durum. tempolu ve uzun uzun yaparsa gerekirse bastırırsa zevk almamanıza imkan yok. benim çok derindeymiş g noktam eşim öyle söyler ama defalarca da orgazm olurum yani. bizim pozisyon şu ben yatağın kenarında sırt üstü yatar vaziyette olurum eşim ayakta o şekilde daha derine gidebiliyor çünkü ve ben sadece bu pozisyonda zevk alabiliyorum. denemediyseniz deneyin derim. herkesin g noktası çok aşağıda olmayabiliyor belki sizin de çok derindedir. (açık oldu biraz kusura bakmayın ama başka türlü de anlatılmıyor)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…