Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
hayır benim teorim değil uzmanlar söylüyor nette araştırdım. ben bayadır araştırıyorum bu konuyu. ve sonuç olarak şunu anladım;

klitorisin nerde olduğunu biliyoruz iç dudakların az üstünde. eğer elle uyarırsak klitoral orgazm yaşarız ama vajinaya penis, parmak vs.. sokularak klitorisi içerden uyaran sinirlere dokunursak vajinal orgazm yaşarız bu kadar basit. Orgazmın şiddetide kişiye göre ve o anki seks isteğimize göre değişir.

klitorise giden sinirleride nasıl bulacağımıza gelirsek onu ancak kendimiz bulabilirz g noktası dedikleri olay işte.
arkadaşlar beni çok düşündüren ilişkime zarar veren bu lanet olası orgazmı teoride anlamış bulunmaktayım uygulamaya geçme zamanı artık: D

bu resim senin tezini çürütüyor gibi

benim tezim olmadığını söyledim. senin algılamanda problem var demek istediğimi anlamamışsın. senin anlayacağın dilde anlatim daha basitçe:

parmağını içeriye sok vajinanın ön duvarına dokun işte orası klitorisle bağlantılı zamanla orgazm olmanı sağlayacak. dersenki saçma o zaman sen bilrsin.. yada sen birşey biliyosan söyle. burda yardım etmeye çalışıyorum.

teşekkür ederim böyle hitabın ve basit anlatımın için

Selam kızlar :) bilimsel olarak klitoral orgazm dısardan klitorisi (venus tepesi) uyararak yada klitorisin aşağısında yeralan kök kısım ve klitorise giden sinirlerin de ritmik yolla uyarılması yoluyla kısa ve kesik olarak sonuclanan bir orgazmdır. Dısardan yada içerden sonucta hissedilen aynı.

Gspot tamamen farklı aman karışmasın. Hadi iyi geceler :)

Sevgiler

ya arkadas simdi sen bana bisey sordun ben guzelce ozelden cvbladim ama neden ben sana sorular sordugumda kestirip attin biraz ayip olmadimi? bilseydim bende size kestirip atardim bi cevap hayret bisey ya

ya arkadas simdi sen bana bisey sordun ben guzelce ozelden cvbladim ama neden ben sana sorular sordugumda kestirip attin biraz ayip olmadimi? bilseydim bende size kestirip atardim bi cevap hayret bisey ya

özelden cvap vereyim dedim ama mesaj kutun dolu
mesaj kutun bolttığında gerekçeli olarak yazarım
cvp bekliyorum.

Şimdi arkadaşlar ben mağarada hazine arar gibi vajina içinde g noktamı aramak istiyorum ama parmağı içeri soktuğum andan itibaren oradaki et mi artık nedir onları hissedince çok fena gıcık oluyorum. Ne zevk kalıyo ne başka bişey :S

Sanki o içerideki etler parmağıma takılacakta içeriye zarar verecekmiş gibi oluyorum.

Var mı g noktasını bulan bu arada :)

O da aradı ama bulamadık bi türlü ultrason cihazı sokcam artık bulunsun şu g noktası. ulen bütün alfabeyi hatim ettik bi g noktası kaldı yaa

Tam 34 sayfayı 3 akşamda sabırla okudum. Konunun ilk başladığı yer ile şu an arasında sanırım oldukça fark var :) hala gerçek sorunun cavabı yok :)

Ben hala bu konu için uzman bir tadavinin kimden ve nasıl alınması gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda tedavi olan, olmayı düşünen konuyu araştıran kimse var mıdır ? psikolog, piskiyatr veya jinekolog kime gidilmelidir ? giden varsa tavsiye edebileceği doktor var mıdır ?

bravo tebrikler )

bence sorun kişiden kişiye değişebileceği için herkesin mutlaka şu uzmana gitmesi gerekir denemez bence ama jinekologtan başlanabilir diye düşünüyorum

Evet genel anlamda başlangıç için jinekolog öneriliyor ama jinekolojik bir sorundan kaynaklaması da çok düşük bir olasılıkmış. Ben gitmeyi düşünüyorum şu ara araştırma içindeyim.

bravo tebrikler )

bence sorun kişiden kişiye değişebileceği için herkesin mutlaka şu uzmana gitmesi gerekir denemez bence ama jinekologtan başlanabilir diye düşünüyorum

sana katılıyorum canım...
bende de aynı problem var..ve bu nedenle son 11 yıldır hiç ilişkim olmadı ayrıldıktan sonra...

bnde de orgazm olamama sorunum var...yazdiklarinizi okumaya calistim ama ianannin hic bir sey anlamadim...iliski sirasinda orgazm olmak icin pzisyonlar varmis sanirim sanki oyle bir sey okudum gibi banada bunun aciklamasini yaparmisiniz tesekkurler

bnde de orgazm olamama sorunum var...yazdiklarinizi okumaya calistim ama ianannin hic bir sey anlamadim...iliski sirasinda orgazm olmak icin pzisyonlar varmis sanirim sanki oyle bir sey okudum gibi banada bunun aciklamasini yaparmisiniz tesekkurler
canım önemli olan kendi bedenini tanıman. vücudunun nerelerınden zevk aldıgını bulman ve bunu daha sonra esınden ıstemen. bence once kendı bedenını tanı zevk noktalarını kesfet sonra durumunu eşine anlat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…