Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
ben her gece masturbasyonla klitoral orgazm yaşıyorum bikaç kere. sabah kilotumda beyaz beyaz bayaa lekeler oluyor. sanırım boşalıyorum.yani erkeklerin boşalması farklı kadınlarınki farklı......

Evet klitoral orgazmda bu kadar işte :) o yüzden G spot olarak bir konu açtım ordan bak istersen.

cicikom123456 denen kisi eski duruten isimli uyedir ismide metindir. Siz buradan sizi verilen msn adreslerini eklemeye devam edin ..... Eklemeyin dedikce siz ekleyin ekleyin ....

cicikom123456 denen kisi eski duruten isimli uyedir ismide metindir. Siz buradan sizi verilen msn adreslerini eklemeye devam edin ..... Eklemeyin dedikce siz ekleyin ekleyin ....

bir soru sormak istiyorum Konuları kilitleyebiliyormuyuz?

klitoral ve vajinal orgazmı çözmüş bulunmaktayım. klitoral orgazm klitorisin dışardan uyarılmasıdır. Vajinal ise içerden klitorise giden yolun uyarılması. Yani iş klitoriste bitiyor... kabaca budur.

klitoral ve vajinal orgazmı çözmüş bulunmaktayım. klitoral orgazm klitorisin dışardan uyarılmasıdır. Vajinal ise içerden klitorise giden yolun uyarılması. Yani iş klitoriste bitiyor... kabaca budur.

klitoral orgazmın dısardan oldugunu biliyordum da vajinal orgazmın klitorise giden yolun içerden uyarılarak yapıldıgını bilmiyordum :97:

su vajınanın içerden uyarılacagı yerı nasıl bulacaz bı acıklarsan ıyı olur.

X