Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
canım önemli olan kendi bedenini tanıman. vücudunun nerelerınden zevk aldıgını bulman ve bunu daha sonra esınden ıstemen. bence once kendı bedenını tanı zevk noktalarını kesfet sonra durumunu eşine anlat.

esim bilmiyor anlatirsam sorunu kendinde arar diye korkuyorum bu sefer kendi kotu olur bu sefer bende sogur iliskiye girmek istemez diye korkuyorum..

gercekden de oylemiki ben sadece bu sorun yuzde 2insanda oldugunu dusunuyordum...ama gordugum kadariyla oyle dedil saniurim...bende cok ozeniyorum oyle inleyenlere acikcasi orgazm olanlara ben bu duyguyu hic tatmadim...surekli benim icin masturbasyon olsun yeter p...s girmesede olur benim icin...hic aramiyorum isin kotu yani esimede oyun oynuyorum sanki zevk aliyormusum gibi nasil yapiyorlar anlamadm gitti

tamam o zman su sekılde yap. ilişkide sen eşini yönlendir. zevk aldıgın seyleri yapmasını sagla.

deniyorum isde evde degisik ortamlar yaratiyorum bazen hafta sonlari otele gidiyoruz iki gunluk en fazla sirf kacamak olsun veya baska degisik trentler ama yok da yok ne yapiyorsam yok neler neler yapmadim..bazen okadar cok soguyorum ki zaten normalde istemiyorum hic yapmaya yapmaya soguyor insan zor oluyor...bazen varya gohuslerime bile ellemesini istemiyorum arada sirada da olsam oluyor o gogus sorunum...sirf varya esimin ihtiyaclari icin yapiyorum sirf disariya gitmesin diye...bazen esimle uzun zaman oluyor ilski olmayali sonra adet olayi geliyor sonrada cok cabuk bitiyor iliski sonra belki zevk alirim diye aradan 1saat icinde tekrar oluyor uzun surmesine rahmen yok sa yok isde yok anlamadim gitti neden

arkadaşlar bu konuyla alakalı ümit sayın ın ''derin seks'' adlı kitabı cok yardımcıymıs,özellikle eşle okununca daha da etkili oluyormuş.bir araştırın derim....

arkadaşlar bu konuyla alakalı ümit sayın ın ''derin seks'' adlı kitabı cok yardımcıymıs,özellikle eşle okununca daha da etkili oluyormuş.bir araştırın derim....

şimdi baktımda 25 tl fiyatıda uygun ihtiyacı olanlar rahatlıkla alabilir okuyan varsa burda paylaşabilir belki içindekileri

Bende bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım:KK34:. Öncelikle ilişkiye başlarken kendinizi tamamen rahat bırakın. Bana göre burada en fazla görev eşinize düşüyor, ilişkiden önce en az 15-20 dakika sınır tanımadan sevişin, eğer eşinizde erken boşalma sorunu varsa orgazmı yaşamanız zor bence! Eşinizin geciktirici krem kullanması durumunda işe yaramamasının sebebi geciktirici kremler penisi uyuşturur ve geç uyarılmasını sağlar. Bu durumda cinsel birleşme sırasında bu krem vajinaya temas ettiği için siz de uyarılmazsınız ve yine sonuçsuz kalır, bu nedenle size tavsiyem eşinizin uzun süre sizinle sevişmesi ve sizin orgazma çok yaklaştığınız sırada vajinal birleşme yapmanız.

'derin seks' denen kitapta yapılması gereken egzersiz ve pozisyonlardan bahsediliyormuş g noktasını uyarmak için.onun için kulaktan dolma çözümler yerine kitabı okumak daha iyi sonuç verebilir.

X